Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Salt=tragedia

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przecież to ma być luźny film, rozrywka i sposób na odreagowanie a Wy się czasem zachowujecie jakby to miał być dokument discovery o mozliwościach ludzkiego organizmu....

dajcie sobie trochę luzu :cool1:

Oki, ale takie coś to w KillBillu jak najbardziej.

Do Salta niektóre sceny zupełnie nie pasowały, były zwyczajnie przesadzone.

Skakała po tej windzie niczym Assassyn :naughty:

Oglądałem ostatnio Salt i...

Ja rozumiem że Angelina to super kobieta, ale bez przesady... :gwizdanie:

wcale nie jest taka super... a w tym filmie to już całkiem szału nie robi..

Ironizowałem kolego :wink4:

BTW zaraz odpalam REC :decayed:

Opublikowano

a propos Angeliny - sorry ale "Tomb Raider" czy "60 sekund" to takie gnioty że szkoda oczu. Po filmie "Salt" nie spodziewałem się nic lepszego więc nie psułem na tym oczu w kinie :gwizdanie:

wg mnie fobre filmy to :

a) To nie jest Kraj dla starych Ludzi

B) Gladiator

c) "36"

d) Zamieć

e) Constantine

f) Street Kings

G) American Gangster

plus kultowe "Casino" oraz "Chłopcy z Ferajny" z DeNiro :notworthy:

komedia natomiast :

Zohan :dance2::lol1:

2rqh9gl.jpg

Opublikowano

60 sekund to gniot :shocked:

Opublikowano

jarko a co Ci się tam podobało ? Przecież Nicolas Cage w każdym filmie gra jakby kupę robił przez cały seans. A jaka za***ista fabuła ... Paru Gości przeczy prawom fizyki i logiki zwijając w ciągu doby ileś tam gablot ?

zresztą, masz tutaj recenzję :

"Obraz jest schematyczny, przewidywalny a co więcej często trąci o banał przez co sceny, które w zamierzeniu twórców miały być poważne dla odbiorców są śmieszne. Memphis rzucił złodziejski fach, ponieważ nie chciał, żeby jego młodszy brat poszedł w jego ślady, na kradzież 50 wozów decyduje się po "wzruszającej" rozmowie z matką, która zezwala mu na popełnienie przestępstwa, ścigający Randalla policjant pozwala mu uciec, ponieważ wie, co to znaczy braterska miłość - to zaledwie kilka przykładów takich "kwiatków".

:hi:

Opublikowano

jarko a co Ci się tam podobało ?

Eleanor? :cool1:

Opublikowano

jarko a co Ci się tam podobało ?

Eleanor? :cool1:

:naughty::good:

Opublikowano

ja tam nie mam nic do "60 sekund" :gwizdanie: a soundtrack jest :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 20:09_________________________________________________A najbardziej kozacka i tak jest pierwsza scena z kradzieżą porsche :kox:

Opublikowano

Soundtrack daje radę :kox::good:

Opublikowano

Każdy wyraża swoją opinię, ja nie mówię że Ktoś ma taki czy taki gust. Pozdrawiam :hi:

p.s.

będę oglądał Dr House'a :kox:

Opublikowano

zapasnik fajny film :good:

Opublikowano

będę oglądał Dr House'a :kox:

Ja z moją all sezony widzieliśmy. Czekamy na nowy bo pojawi się już niedługo :naughty:

Opublikowano

zapasnik fajny film :good:

prawda, również polecam :good:

Jestem po "Starciu Tytanów" - do obejrzenia, nie zachwyca ale też nie odpycha

Opublikowano

będę oglądał Dr House'a :kox:

Ja z moją all sezony widzieliśmy. Czekamy na nowy bo pojawi się już niedługo :naughty:

:kox::good: również nie mogę się już doczekać nowego sezonu :slina:

rec i rec2 dają rade :good:

Opublikowano
  • Autor

będę oglądał Dr House'a :kox:

Ja z moją all sezony widzieliśmy. Czekamy na nowy bo pojawi się już niedługo :naughty:

ja dziś oglądałem :kox: :kox:

Opublikowano

będę oglądał Dr House'a :kox:

Ja z moją all sezony widzieliśmy. Czekamy na nowy bo pojawi się już niedługo :naughty:

:kox::good: również nie mogę się już doczekać nowego sezonu :slina:

rec i rec2 dają rade :good:

6 sezon mam jeszcze na dysku jakby ktoś chciał to pisać zrobię konto na ftp i zatarga sobie :)

Opublikowano

Obejrzalem ostatnio

Niezniszczalni - nic ciekawego ale fajnie zobaczyc starych "bohaterow"

Iron Man 2 - mozna obejrzec ale bez rewelacji

Salt - film fajny ale bajka okrutna to co Anglelina wyprawia w tym filmie to jak MAtrix albo Kill Bill kladzie agentow ktorzy chronia prezydenta USA jednym ciosem!! i wszyscy mdleja albo ten patent z szybem windy :D ale brawa dla Olbrychskiego wedlug mnie zagral dobrze :good:

Opublikowano

Obejrzalem ostatnio

Niezniszczalni - nic ciekawego ale fajnie zobaczyc starych "bohaterow"

Iron Man 2 - mozna obejrzec ale bez rewelacji

Salt - film fajny ale bajka okrutna to co Anglelina wyprawia w tym filmie to jak MAtrix albo Kill Bill kladzie agentow ktorzy chronia prezydenta USA jednym ciosem!! i wszyscy mdleja albo ten patent z szybem windy :D ale brawa dla Olbrychskiego wedlug mnie zagral dobrze :good:

jak dla mnie to nie nagrał sie wcale :gwizdanie:

taki aktor w takiej szmirze??!!!

nie polecam, nie warto kasy wydawac na kino :thumbdown:

Opublikowano

nie przesadzaj złociutka, dla relaksu w sam raz :wink4:

Opublikowano

ja ostatnio oglądałem Iron 2 i Prince of Persia oba nawet dały radę :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.