Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie przesadzaj złociutka, dla relaksu w sam raz :wink4:

może i tak ale w domu a nie w kinie i jeszcze z butelką wina :evil:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ogladalem ostatnio bajerancki film zrobiony w dobrym 3d tytul: piranha 3d

moze fabula nie urzeka bo jak zawsze amerykanie sa zajebisci itp, ale wg mnie warto bylo isc dla samych efektow :przebiegly:

Opublikowano

Obejrzałem już wszystkie serie House'a, Szkoły przetrwania, przeróżne kabarety...

Zaproponujcie coś ciekawego do auta :decayed:

Opublikowano

Obejrzałem już wszystkie serie House'a, Szkoły przetrwania, przeróżne kabarety...

Zaproponujcie coś ciekawego do auta :decayed:

"Moda na Sukces" ... :kox: nigdy nie skończysz :thumbup:
Opublikowano

buahaha :polew:

Bez przesady bo mi nikt do auta nie wsiądzie :kox:

Opublikowano

"Życie Hanka to jeden wielki bajzel. Hank nienawidzi wszystkich ludzi, nie może pisać, ma problemy z alkoholem, narkotykami, oraz jest uzależniony od seksu. Jego najlepsza książka została właśnie przemielona przez Hollywood i wypluta w postaci populistycznej komedii romantycznej. Dodatkowo była żona, którą wciąż kocha odebrała mu córkę i wychodzi za mąż za milionera. Krytycy określają serial jako mroczną i bluźnierczą komedię. Nic dziwnego, jeżeli wziąć pod uwagę, że pierwszy odcinek rozpoczyna się od zgaszenia papierosa w wodzie święconej i stosunku z zakonnicą. Inteligentny humor, cyniczne obserwacje na temat prozy życia i seksu, oraz perspektywiczne spojrzenie na dzisiejszy świat sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla dojrzałych widzów. "

Opublikowano
  • Autor

Undisputed III: Redemption :good:

Opublikowano

Obejrzałem już wszystkie serie House'a, Szkoły przetrwania, przeróżne kabarety...

Zaproponujcie coś ciekawego do auta :decayed:

DEXTERa sobie zapodaj, seryjny morderca akurat do oglądania nocą :kox:

Opublikowano

Zasysam Dexter'a, zobaczymy co to jest :rolleyes:

Dzięki złociutka :wink4:

SIXU, Californication oglądałem kilka odcinków, ale jakoś mnie nie wciągnął...

Opublikowano

Zasysam Dexter'a, zobaczymy co to jest :rolleyes:

Dexter -> chyba najlepszy serial jaki oglądałem :good: Californication, Weeds też bardzo fajne są :) ostatnio oglądałem z braku laku True Blood, ale taka bajka trochę :gwizdanie:

Opublikowano

Dexter-zajebioza!! nie moglem sie od niego oderwac i cala serie obejrzalem w jednym ciagu, nie spalem, nie poszedlem do pracy :decayed:

Opublikowano

Rambo-pierwsza krew teraz na 1 :gwizdanie:

Opublikowano

Dexter-zajebioza!! nie moglem sie od niego oderwac i cala serie obejrzalem w jednym ciagu, nie spalem, nie poszedlem do pracy :decayed:

hmmmm wiem co się facetą podoba :naughty:

Opublikowano

Rambo-pierwsza krew teraz na 1 :gwizdanie:

Oglądam :kox:

hmmmm wiem co się facetą podoba :naughty:

:rolleyes:

Opublikowano

Rambo-pierwsza krew teraz na 1 :gwizdanie:

- jedź

- patrz na drogę - chesz mieć wypadek? :cool1:

Opublikowano

Lie to me przerobiłeś w końcu Jarko ? mam oba sezony jak coś :wink4:

Opublikowano

Lie to me przerobiłeś w końcu Jarko ? mam oba sezony jak coś :wink4:

Oglądałem pierwszy sezon tak do połowy, ale jakoś nie wciągnął mnie za bardzo :rolleyes:

Opublikowano

nie przesadzaj złociutka, dla relaksu w sam raz :wink4:

może i tak ale w domu a nie w kinie i jeszcze z butelką wina :evil:

dom, butelka wina - szkoda czasu na film wtedy :gwizdanie:
Opublikowano

oglądnełam NIEZNISZCZALNYCH!!!!!

trójka wapniaków co by jeszcze chcieli ale już nie mogą :gwizdanie:

ale Jason Statham :slina: :slina: :slina:

polecam :naughty:

Opublikowano

Lie to me przerobiłeś w końcu Jarko ? mam oba sezony jak coś :wink4:

Oglądałem pierwszy sezon tak do połowy, ale jakoś nie wciągnął mnie za bardzo :rolleyes:

To jak pierwszego sezonu nie przerobiłeś to drugiego nie ma co zaczynać bo jest dużo słabszy.

Dla mnie pierwszy był super, drugi :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.