Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja dziś się wybieram na Szybkich 5 :kox:

właśnie obejrzałem.....kicha

efekty fajne ale reszta to sci-fi :decayed:

bylem wczoraj na tym w kinie. szczerze mowiac po poprzedniej czesci to ta nie wypada tak zle. a to, ze jest pare (no, moze troche wiecej niz pare) przesadzonych akcji - teraz wszedzie wciskaja taka ciemnote, trzeba po prostu ogladac z przymruzeniem oka. duzo mniej scigania w tej czesci, bardziej ida w kino akcji.

dokładnie tak samo uważam- w tej części są nadludzmi :polew:

po co chodzicie na taki shit??

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ściągam to ...zobaczymy

"Bez smyczy" 2011

Opublikowano

Byłem na Kodzie nieśmiertelności, na plakatach porównują go do matrixa i incepcji... nic z tych rzeczy mało akcji, fabuła średnia, totalny brak jakichkolwiek efektów, nuda ... szkoda kasy na kino

Opublikowano

Byłem na Kodzie nieśmiertelności, na plakatach porównują go do matrixa i incepcji... nic z tych rzeczy mało akcji, fabuła średnia, totalny brak jakichkolwiek efektów, nuda ... szkoda kasy na kino

Już sama Incepcja była Matrixem dla ubogich.

Opublikowano

Bez smeczy- polecam wszystkim.

Opublikowano

Serw zawieszony... dzisiaj policja zarekwirowała kompa u sąsiada więc nic nie będzie z mojej strony przez jakiś czas :thumbdown:

Opublikowano

Serw zawieszony... dzisiaj policja zarekwirowała kompa u sąsiada więc nic nie będzie z mojej strony przez jakiś czas :thumbdown:

Hehe ja juz to przerabiaem, niestety dysku nie odzyskałem.

Opublikowano

Serw zawieszony... dzisiaj policja zarekwirowała kompa u sąsiada więc nic nie będzie z mojej strony przez jakiś czas :thumbdown:

Hehe ja juz to przerabiaem, niestety dysku nie odzyskałem.

Ja mam luz ale sąsiad piec dzisiaj stracił.... czekamy co powiedzą.

Opublikowano

Jak jest pełnoletni to mu troche dowalą chyba :disgust:

Opublikowano

Bez smyczy- polecam wszystkim.

oglądałem

miałem wrażenie że reżyser miał dobry pomysł na film,ale źle go wykonał :gwizdanie:

Opublikowano

Jak jest pełnoletni to mu troche dowalą chyba :disgust:

Nie koniecznie, miałem 500GB "różnych" rzeczy i po około roku dochodzenie stwierdzili że jest to niska szkodliwość czy jakoś tak. oddali mi puszke ale bez dysku. Najgorzej jak udowodnią że rzeczy które masz na dysku sprzedawałeś lub miałeś jakieś korzyści materialne z tego, wtedy....... człowiek sie nie pozbiera. I nie ma tak jak to piszą ludzie którzy coś tam słyszeli i wypisują glupoty że 50gr za mp3 czy 10zł za film. Kompletne bzdury. Każda (no prawie każda) z firm która wyprodukowała, ma prawa autorskie do danego pliku na dysku wytacza osobny (lub zbiorowy) proces. Nie muszę tu pisać chyba że Microsoft często gęsto domaga się ogromnych pieniędzy...

ps. U mnie wyglądalo to tak że mieliśmy w sieci DC++ pokój (chyba tak to sie nazywało:) ) gdzie trzeba bo udostępniać min. 100GB. Mieliśmy około 40 osób. Policja wjechała, z tegoco mi wiadomo, do około 20. po jakims czasie dowiedzialem się ze nikomu nic nie zrobili, tylko zatrzymali dyski a komputery każdemu oddali. Szkoda mi tylko jednego gościa co miał RAIDa 5TB FILMÓW :)

Opublikowano

Trylogia Millenium Stiega Larssona:

1. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet

2. Dziewczyna, która igrała z ogniem

3. Zamek z piasku, który runął

Obejrzałem pierwszą część i jestem pod sporym wrażeniem...

A podobno książka jeszcze lepsza...

Opublikowano

Oglądał ktoś Świnki??

Opublikowano

ja ostatnio oglądałem "Żona na niby" i "Dorwać byłą"

fajne komedie z Jeniffer Aniston :rolleyes:

Opublikowano

Byłem na szybkich... ale kupa :confused4: już wolałem 1 i neony od spodu :disgust: w tym tyg. Piraci w 3d w IMAXIE :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Na piratów również się wybieram :good:

Opublikowano

Byłem na szybkich... ale kupa :confused4:

pisałem wsześniej że nie warto oglądać :rolleyes:
Opublikowano

Jak ktoś nie oglądał to polecam.

Five Minarets in New York (HD Trailer)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.