Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elitarni-ostatnie starcie 10/10 :good:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jedynkę zamówiłem nówkę na BR za 22 zł, to chyba taniej niż bilet do kina :decayed:

Po co płacisz, chcesz to Ci za free w 1080p załatwię :decayed:

Tylko przyspiesz ten internet :decayed:

Polecam :good:

Elita Zabójców (Killer Elite) - Zwiastun PL (Official Trailer) - Full HD 1080

a masz dobrą kopie-jak tak to podaj linka zassę i ja :wink4:

Wczoraj oglądałem i mogę polecić :good:

Opublikowano

właśnie wróciłem z domu snów...;/ strasznie słaby i czytelny :disgust:

Opublikowano

A widział ktos :

Sale saobójców

Niepokonanych

Super

???? Bo nie wiem co wypożyczyc na dziś

Salę samobójców oglądałem 3 dni temu i powiem,że ciężki film :)

Opublikowano

właśnie wróciłem z domu snów...;/ strasznie słaby i czytelny :disgust:

nie widziałem początku ale poryłem się równo ... było coś przed przeprowadzką co sugerowało resztę filmu ?

Opublikowano

właśnie wróciłem z domu snów...;/ strasznie słaby i czytelny :disgust:

nie widziałem początku ale poryłem się równo ... było coś przed przeprowadzką co sugerowało resztę filmu ?

nic nie bylo i nie wiem skąd u Krola takie podejscie :mysli: wg mnie film zrobiony dobrze, nie jest to kolejna typowa amerykanska produkcja i nie sadze, ze od poczatku mozna sie domyslac o co chodzi :mysli:

Opublikowano

Elitarni-ostatnie starcie 10/10 :good:

Pierwsza część była już bdb, a druga rewelka :good:

Opublikowano

właśnie wróciłem z domu snów...;/ strasznie słaby i czytelny :disgust:

nie widziałem początku ale poryłem się równo ... było coś przed przeprowadzką co sugerowało resztę filmu ?

nic nie bylo i nie wiem skąd u Krola takie podejscie :mysli: wg mnie film zrobiony dobrze, nie jest to kolejna typowa amerykanska produkcja i nie sadze, ze od poczatku mozna sie domyslac o co chodzi :mysli:

widziałeś wyspę tajemnic? ten film był prawie w 90% Zerżnięty z niej... motyw identyczny...

Nie wiem albo za dużo wymagam ale nie pamiętam w ostatnim czasie jakiegoś naprawdę dobrego filmu... :kwasny: wybieram się jeszcze na "epidemię strachu"... jak to będzie słabe to odpuszczę chyba totalnie chodzenie do kina :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

właśnie wróciłem z domu snów...;/ strasznie słaby i czytelny :disgust:

nie widziałem początku ale poryłem się równo ... było coś przed przeprowadzką co sugerowało resztę filmu ?

nic nie bylo i nie wiem skąd u Krola takie podejscie :mysli: wg mnie film zrobiony dobrze, nie jest to kolejna typowa amerykanska produkcja i nie sadze, ze od poczatku mozna sie domyslac o co chodzi :mysli:

widziałeś wyspę tajemnic? ten film był prawie w 90% Zerżnięty z niej... motyw identyczny...

Nie wiem albo za dużo wymagam ale nie pamiętam w ostatnim czasie jakiegoś naprawdę dobrego filmu... :kwasny: wybieram się jeszcze na "epidemię strachu"... jak to będzie słabe to odpuszczę chyba totalnie chodzenie do kina :kwasny: :kwasny:

Sorki za OT

Krolu twój avatar nie pozwala w spokoju poczytać twoje wypowiedzi :wallbash::kox::naughty::decayed::wink4:

Opublikowano

Był ktoś może na Wyjeździe integracyjnym - warto ??

Opublikowano

właśnie wróciłem z domu snów...;/ strasznie słaby i czytelny :disgust:

nie widziałem początku ale poryłem się równo ... było coś przed przeprowadzką co sugerowało resztę filmu ?

nic nie bylo i nie wiem skąd u Krola takie podejscie :mysli: wg mnie film zrobiony dobrze, nie jest to kolejna typowa amerykanska produkcja i nie sadze, ze od poczatku mozna sie domyslac o co chodzi :mysli:

widziałeś wyspę tajemnic? ten film był prawie w 90% Zerżnięty z niej... motyw identyczny...

racja, że "Dom snów" to "kopia" Wyspy ale bez oglądania jakiegoś trailera wcześniej ciężko to wyczaić od samego początku :mysli: Ja oglądałem akurat przed wyjściem do kina trailer'a i spodziewałem się biegu wydarzeń ale tak ogólnie to wg mnie b.dobry film :good:

Opublikowano

a masz dobrą kopie-jak tak to podaj linka zassę i ja :wink4:

Poszło na pw :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 23:52_________________________________________________

A widział ktos :

Sale saobójców

Niepokonanych

Super

???? Bo nie wiem co wypożyczyc na dziś

Polecam :good:

Również polecam Karate Kid z nieśmiertelnym Jackie Chanem da się oglądać trochę można się pośmiać :D

Opublikowano

@Tzieland - jak pisałem wyżej dla mnie słaby EOT

dziś 5.XI obowiązkowo trzeba zobaczyć

Opublikowano

@Tzieland - jak pisałem wyżej dla mnie słaby EOT

dziś 5.XI obowiązkowo trzeba zobaczyć

ma ktoś na kompie :naughty:

Opublikowano

Niepokonani ... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

"Wyjazd integracyjny" 6/10 :wink4:

Opublikowano

"Wyjazd integracyjny" moim zdaniem :

7/10

jak na polską komedię,które ostatnimi czasy są beznadziejne -jest nieźle

Ostatnio obejrzałem polecane tutaj "Jestem Bogiem"

9/10

dobry film,zaskakujące zakończenie polecam :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.