Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba jeszcze niema Immortals w HD :gwizdanie:

Tak nie ma jeszcze, to było HD jak było napisane w opisie :)

64003634.jpg

Dziadek dalej w akcji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos jest fanem star wars polecam space balls bardzo dobra komedia stara ale dobra tylko szukajcie z napisami a nie z lektorem bo lektor tak ma beznadziejne tlumaczenie ze sie cos przewraca w czleku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem dzis z dziewczyna Listy do M w kinie i pozytywnie sie rozczarowalem, spodziewalem sie kolejnej polskiej kupy a wyszedl im naprawde fajny film z fajnym klimatem :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądał ktoś film "Hanna" ????

średni [br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 08:09_________________________________________________

Pablo napisz na pw skąd i jak bierzesz filmy ;)

Mi też :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądał ktoś film "Hanna" ????

Jeśli ktoś lubi oglądać jak małolata leje po duupie pół oddziału elitarnego to polecam :decayed:

Dla mnie również średniak, żałowałem wydanej kasy w kinie.

Mi też :gwizdanie:

Już leci pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.filmweb.pl/film/Sylwester+w+Nowym+Jorku-2011-584455 dla mnie kompletny gniot, taka komedia że nawet raz się nie uśmiałem - szkoda czasu, kasy i nerwów.

Czyli mówisz że nawet dobra obsada nic nie pomogła :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.filmweb.pl/film/Sylwester+w+Nowym+Jorku-2011-584455 dla mnie kompletny gniot, taka komedia że nawet raz się nie uśmiałem - szkoda czasu, kasy i nerwów.

Czyli mówisz że nawet dobra obsada nic nie pomogła :mysli:

jakiś czas temu zauważyłem że nawet "stara" dobra obsada nie gwarantuje dobrego filmu :kwasny: De Niro czy Al Pacino grają teraz w takich gniotach że oczu szkoda...

przykładem może być choćby "Sprawa zamknięta" - w mojej ocenie 2/10

http://www.filmweb.pl/film/Sprawa+zamkni%C4%99ta-2011-548338

Za to miło mnie zaskoczył film z naszego podwórka, ciężki ale naprawdę niezły :good:

"Trzy minuty. 21:37" - 7,5/10

http://www.filmweb.pl/film/Trzy+minuty.+21+37-2010-479730

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zassałem dzisiaj Moneyball - ktoś już widział i ma opinię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

space balls bardzo dobra

bylem kiedyś na tym w kinie :)

pozytywnie sie rozczarowalem

też się miło rozczarowałem :)

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

karwa Panowie co to za zwroty?

tak uczą teraz w szkole?

tak się teraz mówi, jakiś slang?

czy taka moda? bo na bieżąco nie jestem

wg M.Malinowskiego to

"...zwroty te zawierają wewnętrzną sprzeczność i nie można ich traktować jako oksymoronów (jak np. zimne ognie, gorzkie szczęście, młody starzec). Przecież rozczarować się to tyle, co ‘zawieść się na kimś, na czymś; doznać uczucia zawodu z powodu tego, że coś się nie spełniło, że jest gorzej, niż można się było spodziewać; że nie spełniły się marzenia itp.’, a słowa mile, pozytywnie odnoszą się do czegoś odczuwanego jako przyjemne, miłe, dobre, co sprawia nam zadowolenie, co cieszy’."

"...trzeba chyba zrezygnować z połączeń słów raczej się wykluczających mile i rozczarować się oraz mile i rozczarowany. O wiele lepiej (i bezpieczniej) mówić i pisać: jestem mile zaskoczony, mile mnie to zaskoczyło, gdyż zaskoczenie bywa czasem miłe, przyjemne, radosne. Oczywiście nic nie da się zarzucić konstrukcjom być niemile zaskoczonym albo niemile mnie to zaskoczyło…"

sorry za wykład :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dalej będą kręcić takie gnioty to wkrótce czeka Nas następujący Dialog :

ROK 2025.

- widzieliście Oszukać Przeznaczenie XVII ?

słaaaaaby, lepszy już był Szybcy i Wściekli XIII

- nooooo, Vin Diesel przeskoczył Wielki Kanion uciekając melexem :blink:

w pytę filmik :kox:, jutro idę do kina na 300 VS Bogowie i Herosi

- eee, może być dobry Karolak gra Zeusa :chytry:

ale Szyc słabo wypadł w tym gościnnym odcinku Mody na sukces :confused4:, szkoda bo mógł się bardziej wysilić - w końcu to 50.000 odcinek :(

miejmy nadzieję że Transformers XII nie zawiedzie

no nie wiem, w Indiana Jones XII się nie popisał :gwizdanie:

itd...itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

space balls bardzo dobra

bylem kiedyś na tym w kinie :)

pozytywnie sie rozczarowalem

też się miło rozczarowałem :)

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

karwa Panowie co to za zwroty?

tak uczą teraz w szkole?

tak się teraz mówi, jakiś slang?

czy taka moda? bo na bieżąco nie jestem

wg M.Malinowskiego to

"...zwroty te zawierają wewnętrzną sprzeczność i nie można ich traktować jako oksymoronów (jak np. zimne ognie, gorzkie szczęście, młody starzec). Przecież rozczarować się to tyle, co ‘zawieść się na kimś, na czymś; doznać uczucia zawodu z powodu tego, że coś się nie spełniło, że jest gorzej, niż można się było spodziewać; że nie spełniły się marzenia itp.’, a słowa mile, pozytywnie odnoszą się do czegoś odczuwanego jako przyjemne, miłe, dobre, co sprawia nam zadowolenie, co cieszy’."

"...trzeba chyba zrezygnować z połączeń słów raczej się wykluczających mile i rozczarować się oraz mile i rozczarowany. O wiele lepiej (i bezpieczniej) mówić i pisać: jestem mile zaskoczony, mile mnie to zaskoczyło, gdyż zaskoczenie bywa czasem miłe, przyjemne, radosne. Oczywiście nic nie da się zarzucić konstrukcjom być niemile zaskoczonym albo niemile mnie to zaskoczyło…"

sorry za wykład :decayed:

to jest nowy styl pier... i wciskania ludziom badziewia cos jest do d.u.p.y ale nie calkiem to sie mowi ze nie jest takie tylko ze Cie przyjemnie rozczarowuje zeby sie ktos nie poczul pokrzywdzony ma przyjemnie to typowa mowa prawinkow taki jeden z drugim tak zakreci swe wypowiedzi ze jak mu z dynki nie pociagniesz to nie wiesz o co biega :)))

ale fakt polski jezyk schodzi na psy jak i wiele innych rzeczy przejmujemy debilizmy z innych krajow w ktorych sa one wycofywane bo u nas tez przecie trzeba sprawdzic nie przyjelo sie w 35 krajach ale moze w naszej bananowej republice sie przyjmie :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 09:17_________________________________________________

jak dalej będą kręcić takie gnioty to wkrótce czeka Nas następujący Dialog :

ROK 2025.

- widzieliście Oszukać Przeznaczenie XVII ?

słaaaaaby, lepszy już był Szybcy i Wściekli XIII

- nooooo, Vin Diesel przeskoczył Wielki Kanion uciekając melexem :blink:

w pytę filmik :kox:, jutro idę do kina na 300 VS Bogowie i Herosi

- eee, może być dobry Karolak gra Zeusa :chytry:

ale Szyc słabo wypadł w tym gościnnym odcinku Mody na sukces :confused4:, szkoda bo mógł się bardziej wysilić - w końcu to 50.000 odcinek :(

miejmy nadzieję że Transformers XII nie zawiedzie

no nie wiem, w Indiana Jones XII się nie popisał :gwizdanie:

itd...itd...

zapomniales dodac rambo 500 bo to tez mogl byc byc ciekawy film pudzian w roli rambo :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się czepiacie takich zwrotów, które przyjęły się w języku potocznym i są często stosowane, to czepcie się tez swojej interpunkcji :good:

Chciałbym także nadmienić, iż nowe zdania zaczynamy z wielkiej litery :)

Żeby nie było OT (hmmm, przecież to też zapożyczenie z angielskiego, więc napiszę- aby nie było nie na temat),film Immortals mile mnie zaskoczył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo specyficzny film z niespotykanym klimatem, warto obejrzeć :good:

To bym obejrzał, bo lubię filmy z dreszczykiem emocji, a zapowiada się interesująco :wink4:

Hodejegerne (Headhunters) (2011) Trailer #2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...