Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tą Bitwą o Los Angeles to Pablo doj**ałeś... Gdzie Ty tam widzisz podobny klimat z Dystrktem 9 ? Tylko proszę, nie pisz że Ci się pomyliło :kox:

Bitwa o Los Angeles 6/10 - naprawdę nie wiem po co kolejny film o tej samej tematyce... Zaatakowali Nas z zaskoczenia jak w Wojnie Światów i jak w każdym tego typu filmie uratowała Nas garstka bohaterów odkrywając pewną tajemnicę - czyli jak ich załatwić :grin:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A nie było tam ufoludków przypadkiem:grin::grin::grin:

O Wojnie Światów to nawet nie wspominaj bo porażka z tym pomysłem jak wychodzili z ziemi i trąbili głośniej niż u Guardiana w B6 który ma klakson od lokomotywy :lol1::decayed:

Kolejne ufoki masz w Sklyline jak byś coś:decayed::arrow2:http://www.filmweb.pl/film/Skyline-2010-557396

Nie polecam bo później znów będziesz k**wami jechał :polew::decayed:

Opublikowano

Pablo fakt "Skyline" podobna tematyka ale naprawdę nie warto oglądać, zasnąłem po 15 minutach:grin:

Opublikowano

Pablo, czy Ty oglądałeś Dystrykt 9 ? Co do Wojny Światów, mnie się podobał film.

Opublikowano
Pablo, czy Ty oglądałeś Dystrykt 9 ? Co do Wojny Światów, mnie się podobał film.

Oglądałem dość dawno, jak była premiera i nie ukrywam że źle go skojarzyłem i później z tą podpowiedzią dla Ciebie hehe

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

Pablo fakt "Skyline" podobna tematyka ale naprawdę nie warto oglądać, zasnąłem po 15 minutach:grin:

A sobie wyobraź że drugą część będzie :decayed:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

Star Wars i tak rządzi :naughty:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

A co do ufo, to polecam serie Obcego :decayed:

Opublikowano
:facepalm:

:polew::kox:

Opublikowano
Star Wars i tak rządzi :naughty:

Zdecydowanie, nie da się ukryć :thumbup1:

Trafiłem jeszcze w tej tematyce na taki serial: Wrogie Niebo - widział ktoś ?

Opublikowano

Film na dzisiejszy wieczór :wink:

Daj znać jak najszybciej, bo wygląda całkiem spoko :thumbup1:

JA ja chyba poszukam tego dokumentu:

Opublikowano

Film na dzisiejszy wieczór :wink:

Ma ktoś namiar na wersję z lektorem ?

Opublikowano

no też bym chętnie "łyknął" :wink:

Opublikowano

Bardzo lubię netload :decayed:

Opublikowano
Bardzo lubię netload :decayed:

Taa za 4,50 na 30 dni :decayed:

Opublikowano

Uuu przepłaciłem... Dałem 11 zeta i śmiga nawet dłużej niż powinno :kwasny:

Opublikowano

Film na dzisiejszy wieczór :wink:

Ma ktoś namiar na wersję z lektorem ?

A jest w ogóle :whistling:

Opublikowano

Nie wiem, dlatego pytam :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.