Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fujary na tropie :)

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dla fanów MMA polecam gorąco film "Warrior" z Tom'em Hardy

Czemu dla fanów MMA ? Przecież to nie jest film o tym sporcie...

Opublikowano
:thumbup1:
Dla fanów Marvela zdecydowanie polecam The Avengers. Efekty specjalne bomba, historia trzyma się kupy i wciąga, oczywiście humor i połączenie super bohaterów.mega paka:-)
Opublikowano
Dla fanów MMA polecam gorąco film "Warrior" z Tom'em Hardy

Czemu dla fanów MMA ? Przecież to nie jest film o tym sporcie...

A oglądałeś ten film skoro tak mówisz? Walki w klatce to nic innego jak MMA, typowe amerykańskie UFC

Ale z jednej strony masz racje, nie tylko dla fanów MMA ;)

Opublikowano
Dla fanów MMA polecam gorąco film "Warrior" z Tom'em Hardy

Czemu dla fanów MMA ? Przecież to nie jest film o tym sporcie...

A oglądałeś ten film skoro tak mówisz? Walki w klatce to nic innego jak MMA, typowe amerykańskie UFC

Ale z jednej strony masz racje, nie tylko dla fanów MMA ;)

Nie, nie oglądałem... Tak se bajduże tylko bo mi sie nudzi w domu :) To że kolego walczą w klatkach w tym filmie nie znaczy że to film o walkach jest. Największe tam znaczenie ma historia jaka się wokół tego dzieje dlatego uważam że film ma trafiać do Wszystkich a nie tylko do fanów MMA.

To tak jakbyś stwierdził że Karate Kid jest dla fanów karate, a Rambo dla harcerzy :decayed:

Opublikowano
a Rambo dla harcerzy :decayed:

Jebłem przez Ciebie :polew::polew::polew::kox:

222222222_rwprhsn.png

Polecam sagę a zwłaszcza pierwszą nieśmiertelną część :kox:

Opublikowano

:decayed:

Stan Gry - 7/10

serial Breaking Bad - 8/10

Opublikowano
Opublikowano

Cena odwagi / Act of Valor polecam 10/10 :hi:

Opublikowano

Fringe: Na granicy światów - oglądał ktoś ?

Opublikowano

Podroz-na-Tajemnicza-Wyspa-Blu-ray-3D-Blu-ray.jpg

W końcu wyszło :kox:

7/10

Opublikowano
Fringe: Na granicy światów - oglądał ktoś ?

jak dla mnie jeden z najlepszych seriali wszechczasow

Opublikowano

1337425894_caratula-john-carter-blu-ray.jpg

Zaraz obczajam.

7/10

Opublikowano

z ostatnio ogladanych:

This Means War / A Więc Wojna - lajcikowa komedia 6,5/10

The Sitter / Facet do dziecka - glupkowata komedia 6,5/10

W ciemności / In Darkness - 8,5/10 polecam

The Grey / Przetrwanie - 7/10

Chronicle - 6/10 dobre efekty na koniec filmu

p.s. oceny moje

Opublikowano

"W Ciemności" po godzinie wyłączyłem ten film nie wiem skąd ma takie wysokie oceny ale nie podszedł mi zupełnie ten film. Już nie chodzi nawet o to że o 2:00 go oglądałem bo jak by trzymał klimat to wytrwał bym do końca:decayed:

Może już PL filmy mi się znudziły :co: Ale "Wałęse" Wajdy na bank oglądnę później o Jaruzelskim i Gierku :polew:

Opublikowano
Cena odwagi / Act of Valor polecam 10/10 :hi:

świetny film :thumbup1:

Opublikowano

Nietykalni, francuskie kino

przypuszczam ze juz bylo pisane, ale ja widzialem w zeszly weekend

bajka !!!

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

Nietykalni, francuskie kino

przypuszczam ze juz bylo pisane, ale ja widzialem w zeszly weekend

bajka !!!

Opublikowano

Dyktator dobra komedia, trochę się pośmiałem :wink:

Opublikowano
Nietykalni, francuskie kino

przypuszczam ze juz bylo pisane, ale ja widzialem w zeszly weekend

bajka !!!

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

Nietykalni, francuskie kino

przypuszczam ze juz bylo pisane, ale ja widzialem w zeszly weekend

bajka !!!

Zdecydowanie najlepsza komedia na jakiej ostatnio byłem w kinie:) polecam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.