Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam

1. Arbitraż

7496214.3.jpg

2. Killing them softly

7503134.3.jpg

3. Lot

7492255.3.jpg

3. Kon Tiki

7474854.3.jpg

4. Red Lights

7469415.3.jpg

5. Whisky dla Aniołów

thumb_1349956470_188582.jpg

6. The Words

7425214.3.jpg

7. Martyrs

7241719.3.jpg

8. Deadfall

7485786.3.jpg

9. Moonrise Kingdom

7497818.3.jpg

10. Holy Motors

7508301.3.jpg

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 436,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Róża 8/10

Nowy BORN 4/10

Opublikowano

" Bez Wstydu " Film polski POLECAM

"Benek Rozrabiaka" Polecam fajny familijny film o świetach z polskim dubbingiem

Opublikowano

Mówicie że 3 godziny to długo ? Ja wysiedziałem na Maratonie Władcy Pierścieni prawie 11 godzin :grin:

Opublikowano

Też byłem, hehe.

Ja film ciekawy to co to trzy godziny. Tak jak niektórzy mówią, że ostatni Batman za długi. Ja tam nie zauważyłem ;-P

Opublikowano

Dobry film, dopiero wczoraj oglądnąłem.

Droga do szczęścia (2008) - Filmweb

Opublikowano

obejrzalem polecany przez kolege endriu nr 3 z listy

Lot z Washingtonem

wszystkim polecam, mozna znalezc tu i owdzie

film rewelacyjny - krecil Zemeckis, znowu w wielkiej formie (Forrest Gump czy tez Cast away, reszty nie wymieniam)

jak na moje, to trzeba obejrzec

Opublikowano

7d198d4d5c34871098abaa67578e1a30.jpg

Dobra komedia "Spadaj Tato"

7,5/10 jak dla mnie, niektóre momenty rozwalają :grin:

Wraz z Adamem Sandlerem zagrali Vanilla Ice i Ciara.

Opublikowano
Dobry film, dopiero wczoraj oglądnąłem.

Droga do szczęścia (2008) - Filmweb

racja

świetne kino

rok 2008 to w ogóle dobrze wspominam

mam nadzieję że widziałeś Siedem dusz z Willem S. (lub też dwa lata starszy też z nim - W pogoni za szczęściem)

jak chcesz ponadrabiać braki z tego okresu - mogę tylko polecić :thumbup1:

Opublikowano

Listy do M. - 8/10 :decayed:

Opublikowano
Dobry film, dopiero wczoraj oglądnąłem.

Droga do szczęścia (2008) - Filmweb

racja

świetne kino

rok 2008 to w ogóle dobrze wspominam

mam nadzieję że widziałeś Siedem dusz z Willem S. (lub też dwa lata starszy też z nim - W pogoni za szczęściem)

jak chcesz ponadrabiać braki z tego okresu - mogę tylko polecić :thumbup1:

Właśnie, "dobry film" to za mało powiedziane, rzadko coś takiego się trafia.

"W pogoni za szczęściem" widziałem, ale o "Siedem dusz" zapomniałem, trzeba poszukać :thumbup1:

Opublikowano

Kolego, moim zdaniem wszystkie filmy z Willem S. są warte obejrzenia. To wybitny aktor i sama jego gra powoduje że jakość filmu podnosi się o dwa poziomy... Robi dużą różnicę, podobnie jak Di Caprio czy Depp. Siedem dusz - 8/10, również polecam.

Opublikowano
Kolego, moim zdaniem wszystkie filmy z Willem S. są warte obejrzenia. To wybitny aktor i sama jego gra powoduje że jakość filmu podnosi się o dwa poziomy... Robi dużą różnicę, podobnie jak Di Caprio czy Depp. Siedem dusz - 8/10, również polecam.

można polemizować

trafiają mu się głupoty, takie jak choćby Hancock, Bad boys, Men in Black czy jakiś Wild Wild West

z jednej strony można to określić mianem wszechstronności, a z drugiej - ma też prawo się to nie podobać

ja jednak wolę go w innych rolach, po prostu ambitniejszych i bez efektów specjalnych

nawet z willem s. hollywodzkie rozrywkowe masowe barachło nie do końca mi podchodzi :wink:

Opublikowano

DJANGO Unchained - rewelacja.

Christoph Waltz, ten aktor jest po prostu zaje...y ;-)

Opublikowano
Kolego, moim zdaniem wszystkie filmy z Willem S. są warte obejrzenia. To wybitny aktor i sama jego gra powoduje że jakość filmu podnosi się o dwa poziomy... Robi dużą różnicę, podobnie jak Di Caprio czy Depp. Siedem dusz - 8/10, również polecam.

można polemizować

trafiają mu się głupoty, takie jak choćby Hancock, Bad boys, Men in Black czy jakiś Wild Wild West

z jednej strony można to określić mianem wszechstronności, a z drugiej - ma też prawo się to nie podobać

ja jednak wolę go w innych rolach, po prostu ambitniejszych i bez efektów specjalnych

nawet z willem s. hollywodzkie rozrywkowe masowe barachło nie do końca mi podchodzi :wink:

te,jak to określiłeś,"głupoty",to właśnie jego target,w ambitnych produkcjach gra sztucznie.

Opublikowano

dev poyebaly ci sie tematy:grin: to chyba ta gorączka :decayed:

Opublikowano

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

faktycznie....

Opublikowano
Kolego, moim zdaniem wszystkie filmy z Willem S. są warte obejrzenia. To wybitny aktor i sama jego gra powoduje że jakość filmu podnosi się o dwa poziomy... Robi dużą różnicę, podobnie jak Di Caprio czy Depp. Siedem dusz - 8/10, również polecam.

można polemizować

trafiają mu się głupoty, takie jak choćby Hancock, Bad boys, Men in Black czy jakiś Wild Wild West

z jednej strony można to określić mianem wszechstronności, a z drugiej - ma też prawo się to nie podobać

ja jednak wolę go w innych rolach, po prostu ambitniejszych i bez efektów specjalnych

nawet z willem s. hollywodzkie rozrywkowe masowe barachło nie do końca mi podchodzi :wink:

Niech że tylko przypomnę tutaj taki Dzień Niepodległości czy najlepszy jego film Jestem Legendą. Typowe hollywodzkie masowe kino :kox: A wymieniony przez Ciebie Bad Boys to... Śmiało na półce można ustawić obok takiego hitu jak Tango i Cash :naughty: MiB jedynka i dwójka pełny sukces, a dopiero ostatnia część mocno krytykowana. Hancock i WWW faktycznie niby najsłabsze i myślę że gdyby nie Will S. to raczej mało kto by o takich produkcjach słyszał :whistling: Ja jednak jestem wielkim fanem jego aktorstwa i nawet słabsze z Nim filmy oglądam z przyjemnością ( tak jak kiedyś filmy z Brucem W. ) :grin:

Opublikowano

te,jak to określiłeś,"głupoty",to właśnie jego target,w ambitnych produkcjach gra sztucznie.

tomek, mój drogi imienniku

w żadnym punkcie mojej wypowiedzi nie określiłem że głupoty to jego target

sorry, nie zrozumiałeś .... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.