Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ponoć :facepalm:

Zapomniałem to skorygować :naughty:

To jest przykład filmu że lepiej najpierw oglądnąć niż czytać opinie osób z sieci których nie znamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale Pablo ja Ci wówczas napisałem że na filmewbie ma fatalne opinie, nie wiem gdzie twe źródło informacji :naughty:

I tym sposobem wypuściłeś kolegów na minę :decayed: Dlatego sugeruję że lepiej pisać o filmach po ich obejrzeniu a nie jak się w sieci pojawią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej raz wpadli na minę:grin: A ile razy poleciłem im dobre perełki przez co myślę że mi wybaczą straconego transferu i czasu :decayed:

Jutro oblookam tego nowego Bourna bo ponoć....:eusathink::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej raz wpadli na minę:grin: A ile razy poleciłem im dobre perełki przez co myślę że mi wybaczą straconego transferu i czasu :decayed:

Jutro oblookam tego nowego Bourna bo ponoć....:eusathink::polew:

Ten co grał Bane w Batmanie, ponoć dobry jest film.

Ten też miał być ponoć dobry :facepalm: nie wiem po co takie filmy robią i skąd biorą na to kasę :facepalm:

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

PABLO popraw się :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przypadkowo włączyłem pudło a tam na tvp2 zaczął się ten film

Filmweb.pl - filmy takie jak Ty™!

Zdecydowanie polecam, genialny od początku do ostatniej sceny. Mocne, prawdziwe kino i bardzo dobre aktorstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten też miał być ponoć dobry :facepalm: nie wiem po co takie filmy robią i skąd biorą na to kasę :facepalm:

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

PABLO popraw się :whistling:

Oglądałem go i o dziwo wytrzymałem do końca choć średniak był dla mnie a raczej gorzej niż średniak, powiedziałem kumplowi że nie wiem co tam dobrego w tym filmie widział :whistling:

A w tym wszystkim chodzi o to że gość dalej siedzi w więzieniu i nie chcą go wypuścić z tego co czytałem.

Film miał za zadanie pokazać że gość jest bardziej niezrównoważonym artystą a nie jak wielu twierdzi groźnym przestępcą.

Tom Hard bardzo dobrą rolę zagrał :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ten nowy Resident Evil Dominacja ???? Warto zasiadac z browarem do tego ?? :naughty:

Jeśli lubisz Residenty to obowiązkowa pozycja.

Ja nie dawno byłem na ostatnim Residencie w Imax'ie po za fajnymi efektami 3D film nie zrobił szału, nie ma już tego klimatu co dawniej.

I tak najlepsza dla mnie to jedynka Resident Evil z 2002r :kox:

Najbardziej zbliżony film klimatem do gry itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem na "7 psychopatach" bo po trailerach zapowiadał się dobrze ale przyciąłem komara ze trzy razy w czasie seansu, tragedia, nie komedia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o horrory to " Czarnobyl Reaktor strachu " najgorszy film jaki widziałem w swoim życiu..... kiedy coś się zaczyna dziać... film się kończy... dobrze, że do kina nie poszedlem na niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom Hard bardzo dobrą rolę zagrał :whistling:

Gosc sie nazywa Tom Hardy. jak ktos lubi tego aktora to fajna role mial w warriorze, pomimo tego, ze film ma troche prostacka fabule, rola pelnego gniewu Tommy'ego - mocna. No i tez Bane w ostatnim batmanie. Wykreowal bardzo ciekawa postac chociaz w ogole nie pokazywal twarzy a glownie gral glosem. I ostatnio Lawless, podobno tez fajnie zagral ale tego jeszcze nie ogladalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7472202.3.jpg?l=1341198726000

Totalne dno!

Włączyłem tylko zobaczyć jak ten siwy mutant zabijał nastolatków by się pośmiać a tak to film porażka.

1 czy 2 część była z większym rozmachem nakręcona a te kolejne to zwykłe nisko budżetówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widział ktoś Operację ARGO ?

bo nie wiem czy warto isc do kina ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o horrory to " Czarnobyl Reaktor strachu " najgorszy film jaki widziałem w swoim życiu..... kiedy coś się zaczyna dziać... film się kończy... dobrze, że do kina nie poszedlem na niego

Potwierdzam po 1 h filmu dopiero zaczyna sie coś dziać a film ma ok 1,20 ^^ 4/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmweb.pl - filmy takie jak Ty™!

widziałem urywki na Top Gear :polew::polew::polew::polew::polew:

niezle na koniec z autami Hammonda i Clarksona pojechali

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

a dzisiaj obejrzałem cały, fajny, mi sie podobał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widział ktoś Operację ARGO ?

bo nie wiem czy warto isc do kina ....

Ja byłem - jak dla mnie spoko, nie ma jakoś strasznie dużo akcji, ale trzyma w napięciu. Moim zdaniem mocne 7/10, chyba aktualnie najciekawsza pozycja w kinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ale byłem piajny i gówno pamiętam :decayed:

Wczoraj oglądałem, mocny średniak 5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...