Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
obejrzalem polecane Savages i wg mnie to bardzo przecietny filmik

bylem przekonany ze Oliver Stone zrobil znowu cos swietnego

jakos mi nie podeszlo, szczerze mowiac ...

Też uważam że bardzo średnie i wielu kolegów którzy byli w kinie mi to mówiło..dlatego sam oglądnąłem już w domu..

Ja na Olivera Stona kiepsko :kwasny:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak to mówią - od głodu biedy i złych scenariuszy, ocal nas ..... :facepalm:

przeczytałem opis takiego DZIEŁA

Gdy podrzędny zawodnik - Luke Wright (Jason Statham), partaczy jedną z ustawionych walk, rosyjska mafia robi z niego przykład dla innych - zabijając mu całą rodzinę, a jego samego skazuje na banicję. Wędrując po slumsach Nowego Jorku, Luke nawiedzany jest poczuciem winy i dręczony świadomością, że każdy kto się do niego zbliży - zostanie zamordowany. Wszystko się jednak zmienia kiedy na jego drodze staje 12-letnia dziewczynka Mei (Catherine Chan), ścigana przez tych samych gangsterów, którzy zmienili jego życie w koszmar. Angażując się w sprawę, Luke odkrywa, że Mei ma nie tylko niezwykłe zdolności matematyczne, ale jest także w posiadaniu kodu, bezcennego dla Triady, Rosjan i skorumpowanych funkcjonariuszy. Chroniąc życie niewinnej dziewczyny, rozpoczyna śmiertelną wojnę. I póki jest w grze, nie spocznie nim nie dopadnie winnych...

ja pierd.lę

czego to ludzie nie wymyślą ....:doh:

Opublikowano
W połowie filmu w kinie zasnąłem, totalne nudy :facepalm:

Ja tak samo zasnąłem w nocy i kompa o 12:00 w południe wyłączyłem jak się obudziłem dziś:grin:

Może ten będzie ciekawszy bo coś się dzieje :decayed:

Po oglądnięciu taki średniak, z nudów można oglądnąć 6/10

Opublikowano

pany

można w sieci gdzieś obejrzeć drogówkę?

jakoś mam kurna dość daleko do kina .... :whistling:

any suggestion?

Opublikowano

na razie nie ma, ale i tak warto isc do kina bo na małym ekranie nie zauwazysz istotnych szczegółów

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
pany

można w sieci gdzieś obejrzeć drogówkę?

jakoś mam kurna dość daleko do kina .... :whistling:

any suggestion?

Filmy Online - EKINO.tv

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

już usunęli:thumbdown:

Opublikowano
na razie nie ma, ale i tak warto isc do kina bo na małym ekranie nie zauwazysz istotnych szczegółów

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:polew:

Opublikowano

obejrzalem wczoraj Act of Valor

jak na moje troche za bardzo przerysowany i sztucznie pompatyczny

i te amerykanskie flagi w tle .... :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ----------

Może ten będzie ciekawszy bo coś się dzieje :decayed:

Po oglądnięciu taki średniak, z nudów można oglądnąć 6/10

ja cię nie pierd..... :facepalm:

30 minut i natychmiastowy atak paniki

uciekać od tego jak najdalej

przypomniały mi się kasety VHS z połowy lat 80tych i Chuck Norris :doh:

przestrzegam lojalnie :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Opublikowano

Savegas - szału fakt, nie ma. Ja raczej oceniałem przez pryzmat hitów minionego roku. A takowych zbyt wiele nie było. Nawet najlepszy film za jaki szacowne gremium jurorów oscarowych uznało Operację Argo doopy nie urywa... Aż naprawdę nie mogę doczekać się Drogówki czy Django - chyba nawet do kina trza się będzie wybrać :decayed:

Hobbit - 8/10 zdecydowanie najlepszy film jaki w ostatnim czasie miałem przyjemność oglądać. Aż żal trochę że najpierw Władcę Pierścieni nakręcili :kox: Po obejrzeniu pierwszej części WP też wiele osób psioczyło że za długi, do książki nie podobny że to że tamto. Dopiero cała trylogia składa się na znakomitą całość, a fantazja Tolkiena robi naprawdę spore wrażenie. Mam nadzieję iż kolejne części Hobbita będą jeszcze lepsze ze sporą dozą akcentów ku przygodzie Frodo Bagginsa :)

Opublikowano

Oczy smoka ...

images.jpg

Kupa jakich mało :whistling:

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

Oglądał ktoś ??? Jest w HD z lektorem ... ale nie wiem czy warto zasysać ...

silent.jpg

Opublikowano

Ja bym dał 7/10 :)

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

Oglądał ktoś ??? Jest w HD z lektorem ... ale nie wiem czy warto zasysać ...

http://s21.postimage.org/7jlgivx3n/silent.jpg

Zasysaj, ja daje 6/10. Ostatnio ciężko o dobry horror, ten na tle innych wypada całkiem nieźle co nie znaczy że jest jakąś mega fajną produkcją :)

---------- Post dopisany 07-03-2013 at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2013 at 19:56 ----------

Charlie - 8/10 dla osób lubiących bardziej ambitne kino :)

Opublikowano

wczoraj oglądałem Liam Neeson i The Grey

(wilki i takie tam tematy po katastrofie samolotu)

nic ciekawego - nie polecam

3/10

Opublikowano

widziałem, stary film, nic ciekawego

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Django......

ja pie....ole, jak mnie zmęczył ten film :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

do tego Oscar, gdzie Ci ludzie oczy mieli...

Opublikowano
widziałem, stary film, nic ciekawego

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Django......

ja pie....ole, jak mnie zmęczył ten film :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

do tego Oscar, gdzie Ci ludzie oczy mieli...

Kiepski ??? A tak go wszedzie chwalą że super i wogóle ... :kwasny:

Opublikowano

Dlatego taki wątek, typu czy lubię czekoladę i jaką, trochę nie ma sensu, bo gusta są różne i nie każdemu pasuje biała mleczna.

I by nie było OT do końca.

LINCOLN - dobry film, Daniel Day-Lewis, jak zwykle bardzo dobry ;-)

I oczywiście nadal polecam serial CALIFORNICATION, jak dla mnie rewelka, a są i tacy co twierdzą że nie wiedzą jak takie coś można wogóle oglądać.

Opublikowano

LINCOLN - dobry film, Daniel Day-Lewis, jak zwykle bardzo dobry ;-)

no sprawdze, w koncu go mam, od wczoraj... tyle ze Tottenham wygral z Danielem D-L bezdyskusyjnie :wink:

Opublikowano

Być jak Kazimierz Deyna.....

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

82b35f5b0b071ac000127d61be104a4f.jpg

Oglądał ktoś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.