Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Być jak Kazimierz Deyna.....

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Legenda Polskiej piłki w taniej komedii szarpana przy tym takimi debilnymi tematami na forum filmowym:

Sędzia piłkarski??? Gracz? Działacz???

I co on takiego zrobił dla Polski że jego nazwisko wisi w kinowym tytule??

No bo bez jaj o byle kim sie filmu nie robi...

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja slyszalem, ze dobry wlasnie. Wiadomo ze to musical i trzeba chociaz znosic te klimaty zehy obejrzec ale podobno gra i kostiumy pierwsza klasa.

wysłane kurierem

Opublikowano

Oglądałem "Silent Hill Apokalipsa" i raczej średniak ...

"Fun Size " też kiepski więc jedyne co moge polecić to serial Teoria Wielkiego Podrywu i czekam na Californication sezon 6 z lektorem.

Opublikowano
widziałem, stary film, nic ciekawego

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Django......

ja pie....ole, jak mnie zmęczył ten film :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

do tego Oscar, gdzie Ci ludzie oczy mieli...

Kiepski ??? A tak go wszedzie chwalą że super i wogóle ... :kwasny:

dla mnie film rewelka,

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

Dlatego taki wątek, typu czy lubię czekoladę i jaką, trochę nie ma sensu, bo gusta są różne i nie każdemu pasuje biała mleczna.

I by nie było OT do końca.

LINCOLN - dobry film, Daniel Day-Lewis, jak zwykle bardzo dobry ;-)

I oczywiście nadal polecam serial CALIFORNICATION, jak dla mnie rewelka, a są i tacy co twierdzą że nie wiedzą jak takie coś można wogóle oglądać.

ogladam serial mega dobry i smieszny cisne go razem z spartakusem,dexterem,weeds i pamietnikami wampirow,a ostatnio obejzalem Jume bardzo dobry polski film

Opublikowano

Właśnie obejrzałem "Życie Pi" - spoko ale d*py nie urywa 6/10 moim zdaniem.

Opublikowano

67677278496098237910.jpg

Dobry ten Lincoln?

Opublikowano
Opublikowano

"That's my boy" z Adamem Sandlerem można się pośmiać polecam

Opublikowano

początek miażdży :grin:

Opublikowano

Kilkukrotnie statuetkami nagradzany, słaby na pewno nie jest ;)

a widziałeś?

Opublikowano

Kilkukrotnie statuetkami nagradzany, słaby na pewno nie jest ;)

a widziałeś?

Ironizowałem :grin: Nie, nie widziałem. Pisałem już wcześniej że słabe filmy z roku ubiegłego były nagradzane... Mam nadzieję że właśnie Lincoln i Django będą fajne bo na Lot za bardzo nie liczę ( męczy mnie już trochę ta bohaterska i cudowna ameryka filmowa... ).

Opublikowano

No :grin:

Opublikowano

django nie taki zly, sa gorsze

np.

Opona:

Ludzka stonoga:

hhahahaha ;D

Opublikowano
...na Lot za bardzo nie liczę ( męczy mnie już trochę ta bohaterska i cudowna ameryka filmowa... ).

jarko,ten film jest zupełnie o czymś innym,w sumie sama katastrofa jest drugoplanowa,obejrzyj,waro:smiley:

Opublikowano

Dramaty życiowe i alkoholizm Denzela ? No obejrzę skoro nagradzają :)

Opublikowano
Dramaty życiowe i alkoholizm Denzela ? No obejrzę skoro nagradzają :)

bardziej o pysze,zadufaniu,bucie,samo destrukcji,pokorze,odnalezieniu,ale Twoje określenie w sumie jakoś sie w to wpisuje:wink:

Opublikowano

Wyłączyłem Lincolna po 40 minutach..

Za co te oskary:facepalm:

Nie lubię filmów co gadają gadają i tylko gadają nic się nie dzieje, jedyny taki film który mi się za***iście spodobał a tylko gadali:decayed: to był Chciwość :arrow2:Chciwość (2011) - Filmweb

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

No kur%^ ileż można gadać :grin:

Opublikowano

Pablo, to że Ci sie film nie podobał nie znaczy że aktorzy słabo grali a Lincoln właśnie za najlepszego pierwszoplanowego aktora statuetkę otrzymał :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.