Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

7/10 Polecam :thumbup1:

ja dam nawet 8-9 / 10 :wink:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przyjemne i owszem ale raczej z kategorii "lepsze niż nic".

Jak dla mnie to za nudny. Jedynie obsada troche wynagradza słabość tego filmu.

Wg mnie DeNiro zagrał b.słabo :facepalm:

Ja dałbym zdecydowanie 5/10 nie więcej.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Przyjemne i owszem ale raczej z kategorii "lepsze niż nic".

Jak dla mnie to za nudny. Jedynie obsada troche wynagradza słabość tego filmu.

Wg mnie DeNiro zagrał b.słabo :facepalm:

Ja dałbym zdecydowanie 5/10 nie więcej.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Mi bardzo do gustu przypadł akcent Travolty - bardzo ciekawie zagrane.

Fakt - film można zaliczyć do lepsze niż nic, ale miałem okazję oglądać gorsze (imho :decayed:) jak np. Oblivion :kwasny:

Opublikowano

Przyjemne i owszem ale raczej z kategorii "lepsze niż nic".

Jak dla mnie to za nudny. Jedynie obsada troche wynagradza słabość tego filmu.

Wg mnie DeNiro zagrał b.słabo :facepalm:

Ja dałbym zdecydowanie 5/10 nie więcej.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Mi bardzo do gustu przypadł akcent Travolty - bardzo ciekawie zagrane.

Fakt - film można zaliczyć do lepsze niż nic, ale miałem okazję oglądać gorsze (imho :decayed:) jak np. Oblivion :kwasny:

Travolta na duży plus zasłużył ale DeNiro strasznie sztucznie zagrał.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ostatnio oglądałem i nawet przyjemne - 7/10 :wink:

Przyjemne i owszem ale raczej z kategorii "lepsze niż nic".

Jak dla mnie to za nudny. Jedynie obsada troche wynagradza słabość tego filmu.

Wg mnie DeNiro zagrał b.słabo :facepalm:

Ja dałbym zdecydowanie 5/10 nie więcej.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Mi bardzo do gustu przypadł akcent Travolty - bardzo ciekawie zagrane.

Fakt - film można zaliczyć do lepsze niż nic, ale miałem okazję oglądać gorsze (imho :decayed:) jak np. Oblivion :kwasny:

Travolta na duży plus zasłużył ale DeNiro strasznie sztucznie zagrał.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Zostając przy temacie De Niro to ostatnio jeszcze to widziałem - film bardzo spokojny, ale imho całkiem przyzwoity - chociaż jak to mój kumpel stwierdził - lipa bo nikt nie ginie :decayed:

Opublikowano

7/10 Polecam :thumbup1:

ja daje 10/10 :) połączenie klimatu dawnych lat z flux pavilion i innymi świeżymi nutkami mistrzostwo :D

Opublikowano

A mnie Wielki Gatsby nie powalił na kolana. Fakt film całkiem przyjemny i świetnie zrobiony ale czegoś w nim brakowało.

Dla mnie maksymalnie 7/10

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
A mnie Wielki Gatsby nie powalił na kolana. Fakt film całkiem przyjemny i świetnie zrobiony ale czegoś w nim brakowało.

Dla mnie maksymalnie 7/10

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Tu się zgodzę, bardzo dobrze zrobiony, zagrany, ale fabuła nijaka.

6/10 tylko dlatego że fajnie popatrzeć na efekty:wink:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

Zostając przy temacie De Niro to ostatnio jeszcze to widziałem - film bardzo spokojny, ale imho całkiem przyzwoity - chociaż jak to mój kumpel stwierdził - lipa bo nikt nie ginie :decayed:

Jennifer Lawrence w leginsach wynagradza fakt że nikt nie ginie:decayed:

Opublikowano

Wczoraj oglądałem szybkich i wściekłych ... mi sie bardzo podobał pomimo ze tematyka juz mało wyścigowa ... ja daje 8 / 10

Na dziś mam Kick-Ass 2

Opublikowano

Nie wiem czy już było???

Wczoraj oglądałem Polowanie na łowcę (2013) - Filmweb

7/10:wink:

Opublikowano
Wczoraj oglądałem szybkich i wściekłych ... mi sie bardzo podobał pomimo ze tematyka juz mało wyścigowa ... ja daje 8 / 10

Też oglądałem i moim zdaniem kupa :thumbdown: te pas startowy na końcu chyba miał 15km :facepalm:

Opublikowano
Wczoraj oglądałem szybkich i wściekłych ... mi sie bardzo podobał pomimo ze tematyka juz mało wyścigowa ... ja daje 8 / 10

Też oglądałem i moim zdaniem kupa :thumbdown: te pas startowy na końcu chyba miał 15km :facepalm:

To tylko film ;)

Opublikowano

A o których szybkich i wściekłych piszecie? Bo teraz są zwiastuny nowej części.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ridick LIPA

Opublikowano

Szukam filmu, chyba z Kevinem Baconem, w którym gościu zabija i kradnie tożsamość ludzi. Pamięta ktoś taki film?

Opublikowano
Szukam filmu, chyba z Kevinem Baconem, w którym gościu zabija i kradnie tożsamość ludzi. Pamięta ktoś taki film?

Złodziej życia

wysłane kaloszem

Opublikowano
Ridick LIPA

do mnie piszesz? :decayed:

Opublikowano
Ridick LIPA

do mnie piszesz? :decayed:

:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.