Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widział ktoś ??

Europa Report - o misji w kosmos

Pokochaj mnie na nowo - dramat

Cisza w eterze ?????

Europa report, chyba pisałem o tym. Dość ciekawie nakręcony i pomysł nie najgorszy. Można oglądnąć, ja z czystym sumieniem polecam.
  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Strange days dziś w tv ;)

Opublikowano

Widział ktoś ??

Europa Report - o misji w kosmos

Pokochaj mnie na nowo - dramat

Cisza w eterze ?????

Europa report, chyba pisałem o tym. Dość ciekawie nakręcony i pomysł nie najgorszy. Można oglądnąć, ja z czystym sumieniem polecam.

OK to zasysam dzięki

Opublikowano

Wczoraj zmęczyłem LUCY

Nie było warto.

Opublikowano

hmm zasnalem wczoraj na taken 3 :facepalm: o ile jedynka byla ciekawa sceny walki dawaly rade, to w 3 nie widze nic. Rezyser chyba objal sobie za cel wstawic jak najwiecej ujec w jak najkrotszym czasie. Ciagle zmiany kamery...masakra. Ogladalem niedawno wywiad z JAckie Chanem jak tlumaczy wlasnie te niuasne nt nowych filmow i sposobu krecenia walk. Link tutaj jak ktos ciekawy: https://www.youtube.com/watch?v=ft43yyuuoYk

Do kina na pewno nie warto isc. Nie oceniam bo nie ogladnalem do konca, ale slabo :)

Opublikowano

Dziś śmierć w tombstone na canal+ ktoś coś? Bo zdziwiony jestem że Trejo i Rourke w jednym filmie a nie oglądałem :) .

Opublikowano

hmm zasnalem wczoraj na taken 3 :facepalm: o ile jedynka byla ciekawa sceny walki dawaly rade, to w 3 nie widze nic. Rezyser chyba objal sobie za cel wstawic jak najwiecej ujec w jak najkrotszym czasie. Ciagle zmiany kamery...masakra. Ogladalem niedawno wywiad z JAckie Chanem jak tlumaczy wlasnie te niuasne nt nowych filmow i sposobu krecenia walk. Link tutaj jak ktos ciekawy: https://www.youtube.com/watch?v=ft43yyuuoYk

Do kina na pewno nie warto isc. Nie oceniam bo nie ogladnalem do konca, ale slabo :)

Tak źle mówisz?? Bo właśnie kminiłem czy iść na to.. Poprzednie część spoko zwłaszcza pierwsza ale coraz więcej słyszę takich opinii jak Twoja więc odpuszczę i ściągnę jak się pojawi w HD..

Opublikowano

Yup, lepiej isc na Birdmana albo Gre Tajemnic o ile jeszcze nie widziales te moge spokojnie polecic, ewentualnie Whiplash ale to bardziej z ocen innych bo sam jeszcze nie bylem.

Opublikowano

Pablo wiesz jak to jest z opiniami ... Ja tam bankowo Uprowadzonej 3 nie odpuszcze... Tak samo pisano o nowych Żółwiach Ninja inowej planecie małp że kiepskie ze tamto i sramto a dlamnie były mega.

Powered by LG G3s

Opublikowano

Ja ostatnio namówiłem moją na oglądnięcie Avatara a z racji że kupiłem nowy TV Samsunga to odpaliłem w 3D przy okazji, początkowo nie chciała tego oglądać bo myślała że jakaś głupia bajka a po 30 minutach nie mogła się oderwać :grin:
Teraz czekamy na 2017r i kolejne części 2,3 i 4.

Opublikowano

Mario22 zgadzam sie, opinia opini nie rowna :) ale pewne wyznaczniki dobrego filmu sa uniwersalne, choc oczywiscie gusta zmieniaja sie z wiekiem, tak samo jak wymagania co do jakosci filmu. Kiedys bylem zachwycony Amerykanskim Ninja np :P

Opublikowano

Haha to też fakt

Powered by LG G3s

Raport Europa ... 4/10 nie polecam. Na mój gust nuda.

Powered by LG G3s

Opublikowano

Siódmy syn oglądałem wczoraj i nie polecam 3/10.

Opublikowano

Ja mam jednego codziennie 10/10 hahahaha ale gratuluję płodności :D

Opublikowano

Siódmy syn oglądałem wczoraj i nie polecam 3/10.

Mialem isc do kina za 2 h a jednak zostane w domu.

Opublikowano

,,To już jest koniec " takie głupie że śmieszne :D

Opublikowano

Zaginiona dziewczyna - pierwsze pół godziny nudnawe ale później :wink:

Opublikowano

Gra tajemnic

ciekawe kino

można się nad tym chwilkę zastanowić

choć nie powala tempem akcji, to warto obejrzeć

Opublikowano

żona mnie zmusiła do "Zanim zasne"

5/10

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.