Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

cytuje z opisu aplikacji : Kliknięcie przycisku prowadzi do rozpoczęcia buforowania strumienia wideo, a po kilkunastu czy kilkudziesięciu sekundach uruchomienie odtwarzacza wideo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popcorn pobiera filmy na dysk czy tylko je buforuje?

wydaje mi się że na dysk, ale nawet nie sprawdzałem

Programik fajny, wlasnie pobralem..ale American Sniper mi nie wyszukuje:P ale już się czepiam chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuje z opisu aplikacji : Kliknięcie przycisku prowadzi do rozpoczęcia buforowania strumienia wideo, a po kilkunastu czy kilkudziesięciu sekundach uruchomienie odtwarzacza wideo

ale aplikacja działa w sieci p2p torrent czyli pobiera do cache na dysku. Nawet w opcjach zaawansowanych jest możliwość uaktywnienia opcji żeby kasował z hdd po obejrzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli każdy film który obejrzałeś zalega tobie na dysku


Wszystko fajnie,można nawet klikając opcje oglądaj wybrac np.TV jesli mamy podlączony do routera takę bezpośrednio się odtwarza na ekranie :)

Niestety wyrywkowo wybrałem serial MENTALISTA pierwszy odcinek i nie moge pobrać napisów,będe jeszcze próbował dodac napisy z pliku i zobaczę czy pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm trochę się tym pobawiłem i albo coś źle robię albo zero polskich napisów ... ogólnie program super ale kwestia napisów to mega mega minus ... a już myślałem że obejrze sobie tekkena 2 z polskimi napisami ... a swoją drogą ten nowy tekken 2 śmierdzi mi tanim badziewiem który próbuje zarobić na samym tytule Tekken ...

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie film podobal, wiem ze zrobiony jest w podobny deseń do wielu innych ale mimo wszystko trzymał w napięciu, tym bardziej że oparty na faktach

daje 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spróbowałem otworzyć napisy z pliku i nic,nie odnalazł zródła (dziwne) bo format odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uprowadzona 3 zaliczona. Jak dla mnie bardzo udana kontynuacja, lepsza od drugiej części. Ocena: 7/10

Edytowane przez Kaju77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uprowadzona 3 zaliczona. Jak dla mnie bardzo udana kontynuacja, lepsza od drugiej części. Ocena: 7/10

Popieram :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nightcrawler. Masakra :D 9/10. Dawno , dawno mnie zaden film tak nie trzymal w napieciu do konca. I nie bylo ze 10 min przed koncem wiesz co sie stanie. Jake Gyllenhaal zagral wysmienicie, a sam film spodoba sie raczej kazdemu bez wzgledu na preferencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...