Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktos byl na Everescie?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

dziś oglądałem ,podobał mi się bardzo , polecam

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktos byl na Everescie?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

dziś oglądałem ,podobał mi się bardzo , polecam

Podziękował, trzeba się w takim razie wybrać :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

mam na środe bilety zarezerwowane

w 3D powinna być fajna zabawa

a jak Król życia?

ktoś coś ... ?

https://www.youtube.com/watch?v=ZJiQPkI28as

.

Everest

Perfekcja - dźwięk, obraz, scenariusz, napiecie no i widoki

W 3d po prostu film doskonały

Od początku wiadomo że coś tam pieprznie lecz dramaturgia tak uderza, że wciska w fotel

Polecam

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

ja też już jestem po Karbali, film fajny ale d** nie urwał. America Snajper czy Ocalony bardziej mi się podobał mimo wszystko

Opublikowano

tak paczę i myślę - jest sens?

jak uważacie?

takie mam wrażenie, że to jakiś taki głupkowaty pomysł

no nie wiem ........ :eusathink:


Psy
Best polish film ever.....
TVP Polonia :-)
Nie chce mi się z Tobą gadać .....
Opublikowano

Obejrzałem San Andreas i mimo wielu negatywnych opini mnie się podobał...

Natomiast

Zbuntowana mi się wogóle nie podobał i nie polecam

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Obejrzałem San Andreas i mimo wielu negatywnych opini mnie się podobał...

Natomiast

Zbuntowana mi się wogóle nie podobał i nie polecam

No nie mów ze epizod z motorówką był ok. Przecież az oczy bolały

Opublikowano

Mnie bolała mordeczka od śmiechu :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Obejrzałem San Andreas i mimo wielu negatywnych opini mnie się podobał...

Natomiast

Zbuntowana mi się wogóle nie podobał i nie polecam

No nie mów ze epizod z motorówką był ok. Przecież az oczy bolały
Nie oceniam całego filmu przez pryzmat jednej sceny... Cały ten film to bajka tak samo scenaz samochodem helikopterem itd. Ale miło się ogląda do pifka i orzeszków i mnie się podobał.... Nie doszukuje sie w nim niewiadomo czego... To nie film typu Bogowie tylko fajna luźna bajeczka typu wszystkie komiksowe filmy.

Żółwie Ninja nowe też mi się podobało a ani 1 procent tego filmu nie ma związku z rzeczywistością...

Opublikowano

No żółwie mnie zdziwiły na plus :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak samo można by krytykować filmy typu Transporter że auta latają skaczą i wogóle.... Ale chyba nie o to chodzi....w takich filmach.... I to samo tyczy się Fast & Furious

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Panowie gdzie moge ogladnać film KARBALA online za free? ma ktoś linka do niego ? lub gdzie moge pobrac

Opublikowano

Idz do kina a nie dziadujesz ;)

Jezdzisz audi a nie stac cie na kino za 15 ,-

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie gdzie moge ogladnać film KARBALA online za free? ma ktoś linka do niego ? lub gdzie moge pobrac

ja pierd..... :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

Hahahah dobreeeee

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

a, Marsjanin za mną

film jest fajny, ciekawie zrobiony i przystępnie podany

troszkę za dużo w tym wszystkim amerykańskiego hurra optymizmu, ale z drugiej strony, ogląda się bardzo lekko łatwo i przyjemnie

może lekko przeszkadza to, że nie za bardzo widać zagrożenie, no ale ...

to w sumie nie jest film katastroficzny

można iść, no i koniecznie w 3D

widoczki świetne

recenzja dodatkowa u Kominka - http://jasonhunt.pl/marsjanin-czy-warto-isc-na-to-do-kina/

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Panowie gdzie moge ogladnać film KARBALA online za free? ma ktoś linka do niego ? lub gdzie moge pobrac

ja pierd..... :facepalm: :facepalm: :facepalm:

No co pomylić się nie można?

Możecie podrzucić tego linka? Bo nie mam zamiaru płacić za oglądanie

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Hahaha nie wierzę :) Polaki cebulaki :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Majstry a Wy myslicie ze kazdy ma kino za rogiem....???????

Qtwa jego sprawa,nie rozumiem po kij sie czepiacie????Ja tam wole wiekszosc filmow obejrzec w domu i nie dlatego ze jestem cebulakiem ale taka atmosfera bardziej mi pasuje a jezeli np kino...

Edytowane przez wesz82

Opublikowano

No widzisz to jest twoje zdanie.

A moje jest takie ze to cebulandia ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.