Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

obejrzałem

jakiś ten film wyzuty przemielony i wypluty

po prostu zwykła relacja bez historii

ciekawy, ale emocjonalnie - płaska linia

.

a dzisiaj o 20, jakby ktoś chciał odświeżyć starego dobrego Mela G

jeden z jego najfajniejszych filmów

haba haba haba :decayed:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie oglądam. ....

Kamyk, w sobotę tak się obzarlem ciepłego wędzonego tłustego wegorza że wątrobę wyebalo mi na lewą stronę :decayed:

Szkoda że Cię nie było. ..

Opublikowano

Wyślij. I to tłuste też. Halibuta.....

Opublikowano

Za ciepło a nie mam gdzie wrzucić tego w vacuum

Opublikowano

f*ck..... masz nocleg ?

Opublikowano

Tzn ?

Opublikowano

W sumie to mam urodziny w weekend i nie wiem gdzie obchodzić ;-)

.

nie wiedziałem że w Bournie gra Corden :grin:

Właśnie oglądam. ....

Kamyk, w sobotę tak się obzarlem ciepłego wędzonego tłustego wegorza że wątrobę wyebalo mi na lewą stronę :decayed:

Szkoda że Cię nie było. ..

Dev

Wyzywam Cię na pojedynek :decayed:

7693bfb129e824ec37c0bea4719a50c2.jpg

Opublikowano

W sumie to mam urodziny w weekend i nie wiem gdzie obchodzić ;-)

.

nie wiedziałem że w Bournie gra Corden :grin:

Właśnie oglądam. ....

Kamyk, w sobotę tak się obzarlem ciepłego wędzonego tłustego wegorza że wątrobę wyebalo mi na lewą stronę :decayed:

Szkoda że Cię nie było. ..

Dev

Wyzywam Cię na pojedynek :decayed:

7693bfb129e824ec37c0bea4719a50c2.jpg

A czemu na tym forum tylko jego?

Opublikowano

stara historia :)

a co do Bournea

dla mnie nudy i nieporozumienie na równi z Mission Impossible

syn powiedział, że to niepotrzebnie odgrzewane kotlety

obok kilka osób też, więcej niż zdegustowanych

konkluzja - odradzam

słaby film


.

to dopiero w przyszłym roku, lecz pewnie pójdę

obiecałem sobie po Szeregowcu Ryanie i scenach z lądowania w Normandii, że to mój ostatni film wojenny, no ale się zastanowię

może być fajne kino

Opublikowano

Tomek, to co wkleiles to jest trailer poskladany z roznych starych filmow. oficjalny trailer jest tutaj:

no i na razie za duzo nie pokazali. ale Nolan to dobry rezyser a Hardy to dobry aktor wiec rzeczywiscie moze byc ciekawie. Pytanie tylko czy Nolan sobie poradzi z filmem wojennym. On to raczej jest spec od bardziej zakreconych historii

Opublikowano

no to prawda

nawet poznałem głos "prezydenta Roosevelta" z Pearl Harbor ze sceny wstawania z krzesła

tyle że z tego trailera absolutnie nic nie wynika

trza poczekać i już

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Bylem wczoraj na legion samobojcow i moge go polecic. Jest akcja jest humor no i ciekawe charaktery.

Opublikowano

Jestem właśnie po filmie "Złe Mauski"

Naprawdę zajefajna komedia i w mojej ocenia 9/10

Polecam wszystkim można się zdziwić

Jeszcze 10 minut i zaczynamy Bourna zobaczymy ocenimy.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie...

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie...

Zapowiada się ciekawie i oby tak było choć mam wrażenie że może być jedna wielka lipa, tym bardziej że chyba tak na siłę i na szybko kręcą tą część. Poprzednia przyniosła im naprawdę konkretne zyski więc może dlatego to tak wygląda... oby nie dali plamy. Czekam z niecierpliwością...

Edytowane przez jaco124

Opublikowano

Keanu [emoji24] - komedia z kotem w roli niemal głównej :D

via Nexus6@Tapatalk

Opublikowano

NOW YOU SEE ME 2 - 6.5/10

http://www.imdb.com/title/tt3110958/?mode=desktop&ref_=m_ft_dsk

ME BEFORE YOU - 7/10

Do rynku film. Fajnie zobaczyć "glupkowaty" uśmiech Daenerys w innym filmie.

Uwaga... Mimo że film dla kobiet, niestety niektórym może nie pasować. Zwłaszcza końcówka... I później zaczyna się dyskusja....

http://www.imdb.com/title/tt2674426/?ref_=nv_sr_1

Edytowane przez Ksiadz

Opublikowano

ME BEFORE YOU - 7/10
Do rynku film. Fajnie zobaczyć "glupkowaty" uśmiech Daenerys w innym filmie.
Uwaga... Mimo że film dla kobiet, niestety niektórym może nie pasować. Zwłaszcza końcówka... I później zaczyna się dyskusja....
Zanim sie pojawiles (2016) - IMDb

zły nie jest - pisałem chyba stronę wcześniej

Opublikowano

Kto ma Planete+ to włączyć.

Moi kumple znajomi koledzy ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.