Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie odnośnie polifta z szyberdachem


seba1-2

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie do kogoś kto ma szyberdach w polifcie mianowicie, szyber ma dwie opcje w przedlifcie albo uchylić albo otworzyć, a w polifcie ten przycisk otwierania ma jeszczekolejne dwie opcje na zamkniętym szyberdachu da się nim kołysać i co to powoduje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedną możliwość otwierania szyberdachu jest przekręcenie pokrętła w lewo lub prawo druga opcja to przy ustawieniu na zamkniętym jest możliwość złapanie pokrętła i ruszania nim tak jak guzik od otwierania szyb kumasz??:decayed:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

chyba nikt tu nie mam polifta z szyberem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam foto zaraz i może się dogadamy :decayed: bo przerabiam lampkę z polifta do przedlifta

oto foto i tak mamy dwie możliwości jak pokazuje duża strzałka czerwona albbo w prawo albo w lewo

następna opcja to przy skrajnym położeniu tego pokrętła czyli max w prawo lub lewo(nie pamiętam teraz) można to pokrętło pociągnąć lub wcisnąć na zasadzie przycisku do otwierania szyb

lampka.jpg

---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

http://desmond.imageshack.us/Himg534/scaled.php?server=534&filename=lampkad.jpg&res=landing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam polifta z szyberdachem i są w szyberdachu dwie opcję albo otworzy wsuwając w dach (i to jest po przekręceniu przycisku w lewo) albo uchyli się do góry ( czyli tym jak to nazwałeś przy zamkniętym szyberdachu czyli w tym jak to napisałeś skrajnym położeniu pokrętła czyli max w prawo jak jest zamknięty wciska się przycisk jak te od otwierania szyb do góry i się on uchyla a na dół wciskając go zamykasz uchylony szyberdach) Bo w przedlifcie w tego co się orientuję chyba otwiera i uchyla się przekręcaniem w lewo lub w prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz teraz kapuje, dokładnie u mnie w lewo i prawo są opcje albo uchylić ablo otworzyć całkowicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nmzc. Tak myślałem że w przed lifcie pewnie wszystkie opcje były kręcąc w lewo i w prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...