Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] A4 2.5 TDI V6 150KM `98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4

Silnik AFB 2.5 TDI V6 150PS

Rodzaj napędu FWD

Nadwozie Avant

Rok prod. `98

Wyposażenie:

-4 elektryczne szyby

-Elektryczne lusterka

-Elektryczny Szyberdach

-Automatyczna klimatyzacja (klimatronic)

-Radio CD+Navi

-ABS

-ASR

-4 x poduszka powietrzna

-Wspomaganie kierownicy

-Autoalarm + centralny zamek

-Immobilizer

-Alufelgi Ori. Audi

-i na pewno coś jeszcze, ale nie pamiętam ;P

e34ae0c66a9e8b9em.jpg b61e143572758fc1m.jpg 9de67e63cf2338c6m.jpg 8530e7362acafc91m.jpg 7c5afae87b42f593m.jpg 8bb1965826e6b870m.jpg 763178d76c6c8b31m.jpg d71d9628e3b92a52m.jpg 449cffec0420db87m.jpg dcbcc656f4f8a168m.jpg

Opublikowano

bardzo ładne wozidło, laczki wieksze zarzucić, hak zdemontować (o ile nie używasz) :th:, co z lusterkiem w środku jakieś takie dziwne wyszło na fotce ??

Opublikowano

Napewno masz tylko 2 poduchy? :mysli: W tych rocznikach 4 to byl standard chyba.

Opublikowano

A kolega to sam robił lifting czy już tak było? :rolleyes: Ładne autko :th: Tak jak mcm00 mówi większe alu i będzie malina :wink4:

Opublikowano

bardzo ladne autko :D co do tego lusterka w srodku to mi sie wydaje ze jest normalne... ale nowe buciki by sie przydaly ;) a haku nie demontuj nawet jak nie uzywasz wczoraj stanolem sobie na takim szerszym parkingu i mnie 2 gosiu z tylu ( nie przepisowo ) zastawilo i mialem ochote ich tym hakiem pie... ale

Opublikowano
  • Autor

bardzo ładne wozidło, laczki wieksze zarzucić, hak zdemontować (o ile nie używasz), co z lusterkiem w środku jakieś takie dziwne wyszło na fotce ??

Haka niestety nie zdemontuję bo czasami się przydaje :tongue4: , Lusterko jest normalne, poprostu dziwnie wyszło na fotce.., a co do alum to jeszcze pomyślimy :)

Napewno masz tylko 2 poduchy? mysli W tych rocznikach 4 to byl standard chyba.

Być może....

A kolega to sam robił lifting czy już tak było? Ładne autko Tak jak mcm00 mówi większe alu i będzie malina

Tak jak stoi, tak kupiłem :)

  • 3 lata później...
Opublikowano

jak się 2.5 TDi spisuje :mysli: i skrzynia 6?

przód polift :good:

Opublikowano

nie ma to jak odgrzac kotleta z przed 4 lat

Opublikowano

Boscchhhe Paput :facepalm:

Wątpi, żeby kolega nadal tym autem jeździł :wink4: Spójrz w profil :cool1:

Opublikowano

Boscchhhe Paput :facepalm:

Wątpi, żeby kolega nadal tym autem jeździł :wink4: Spójrz w profil :cool1:

cii jego tata bryka :decayed:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 18:57_________________________________________________

Boscchhhe Paput :facepalm:

Wątpi, żeby kolega nadal tym autem jeździł :wink4: Spójrz w profil :cool1:

akurat do mnie napisał :decayed:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 18:58_________________________________________________

nie ma to jak odgrzac kotleta z przed 4 lat

jeszcze świeży bo jeździ :kox:
Opublikowano
  • Autor
cii jego tata bryka :decayed:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 18:57_________________________________________________akurat do mnie napisał :decayed:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 18:58_________________________________________________jeszcze świeży bo jeździ :kox:

oczywiście, że jeździ i w dodatku spisuje się bardzo dobrze, owszem skrzynia 6.

Opublikowano

fajna maszynka jakies plany wobec niej masz ?

Opublikowano
Być może....

Jeśli masz na fotelach z przodu, bo bokach metki, z napisem "Airbag" to masz, jeśli nie, to nie masz.

Opublikowano
  • Autor

no właśnie na fotelach nie ma napisu AIRBAG, może były robione jakieś przejściówki rok 98/99 ??

Opublikowano

Jak doczytałem, standard 4 poduch został dopiero wprowadzony w II lifcie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.