Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Sreberko Quattro 1.9TDI 130KM + Chip #SKRADZIONE#


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

W maju sprzedałem swoją A3 i postanowiłem kupić coś bardziej rodzinnego ;> A4

Trafiło na 1,9 TDI QUATTRO 130KM + CHIP 2002r. 205tyś/km

Wyposażenie

silnik 1.9TDI chipowany przez poprzedniego właściciela ale nie wiem ile może mieć koni obecnie. Ale na bank nie jest to 130KM. Myślę że koło 160KM

Felgi 16" (do wymiany... przerzucam je na zimę a na lato 17" lub 18" sline tylko jeszcze muszę się zastanowić czy postawić na komfort jazdy czy na wygląd)

-wszystkie szyby przyciemniane (oczywiście bez czołowej) będzie walka z miśkami :)

-miał założone chińskie xenony ale je wywaliłem bo praktycznie nie świeciły

-podgrzewane siedzenia

-pełny FIS (musiał być odblokowany przez ANtonio)

-radio Concert II ale idzie do wymiany w przyszłym tygodniu będę montował RNS-E

- manual 6-biegów

Link do albumu

ImageShack™ slideshow

ImageShack Album - 34 images

dsc00539oq.jpg

dsc00528c.jpg

dsc00532h.jpg

dsc00539oq.jpg

dsc00541f.jpg

dsc00536f.jpg

dsc01256en.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest :quattro: jest podstawa do rezania

gratki zakupu i witamy w klubie

droga przed toba dluga zeby go ogarnac i zeby nie wygladala jak zwykla podstawowa a4

proponuje zalozyc HID 5K bo swieci najladniej na drodze no chyba ze chcesz ori biksenon

rns-e :thumbup1:

zew pakiet s line lub dokladki w kolor na poczatek

fajne kolo+gleba i bedzie git potem reszta pomalutku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sedan w Q- fajna sprawa.

modów multum przed Tobą i kupę fanu przy tym :wink:

tylko normalnie zdjęcia daj bo te linki :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany hmm

w przyszłym tygodniu RNE-E

na wiosnę felgi 17 lub 18

malowanie progów na kolor nadwozia

drobne poprawki wytartych plastików (tunel i klapa schowka do wymiany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie chcesz robić przodu s-line? na srebrnym fajnie wygląda w szczególności jak da się czarne ramki grila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie chcesz robić przodu s-line? na srebrnym fajnie wygląda w szczególności jak da się czarne ramki grila

hmm masz jakąś fotkę tej konfiguracji?

nie zastanawiałem się nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pojdziesz taka droga w modach zew jak link wyzej to bedzie piekna suczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w firmie w Gdańsku i zamontowali mi RNS-E. Fajna firma spoko obsługa koleś który zakładał NAVI ma pojęcie o Audiczkach miło się słucha.

Poniżej fotki

Imageshack - dsc01256en.jpg

Jutro wrzuca fotki za dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda z tymi szybkami :decayed: Ładna felga 18" (aż takiej tragedii nie ma jeśli chodzi o komfort :decayed:, a ponadto świetnie się prowadzi) i pakiet zewnętrzny s-line i fura będzie mega kozak :wink: pomyśl może też nad podwójnym wydechem :naughty:

Jakie teraz masz zawieszenie: 1BA, 1BE czy 1BV? Jeśli 1BA to po włożeniu 18" będziesz musiał zrobić coś z zawiasem, bo zrobi się z auta allroad :wink: Fela 18" na 1BE lub 1BV wygląda całkiem całkiem - możesz to zobaczyć w temacie z moją A4, link mam w podpisie :wink:

Bezawaryjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda z tymi szybkami :decayed: Ładna felga 18" (aż takiej tragedii nie ma jeśli chodzi o komfort :decayed:, a ponadto świetnie się prowadzi) i pakiet zewnętrzny s-line i fura będzie mega kozak :wink: pomyśl może też nad podwójnym wydechem :naughty:

Jakie teraz masz zawieszenie: 1BA, 1BE czy 1BV? Jeśli 1BA to po włożeniu 18" będziesz musiał zrobić coś z zawiasem, bo zrobi się z auta allroad :wink: Fela 18" na 1BE lub 1BV wygląda całkiem całkiem - możesz to zobaczyć w temacie z moją A4, link mam w podpisie :wink:

Bezawaryjności.

Nie wiem jakie mam zawieszenie nie sprawdzałem. Felgi włąsnie chce takie jak ty masz 18. Jeszcze myślałem nad 17 żeby jakiś komfort był jazdy. Ogólnie to felgi na wiosnę dopiero.

Na razie nic nie robie wczorajszy mod był dosyć drogi więc troszkę trzeba odpocząć pozbierać itp

Nie masz problemów z szybami bo ja trochę się boję miśków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby sprawdzić jaką masz zawiechę to zerknij do bagażnika - przy kole zapasowym jest wlepka z kodami wyposażenia - szukaj kodu 1BA, 1BE lub 1BV. Choć patrząc na foty to masz chyba 1BA, ale będziesz pewny na 100% gdy sprawdzisz kody wyposażenia.

Co do moich felg to wyglądają całkiem ok :wink: w czasie jazdy prezentują się świetnie :decayed: Ale gdybym miał wybierać inne brałbym te bez zastanowienia: http://img35.imageshack.us/img35/7280/audif1.jpg :slina:

Może zastanów się nad tym wzorem... Bierz 18" :decayed: ja obecnie nie włożyłbym mniejszego felunku do swojego czarnucha :wink:

Problemów z miskami jeszcze nie miałem, jakby coś to będę "improwizować"... :naughty:

Mogę spytać o koszt rns-e i jego montażu? Skąd wyrwałeś navi? Gdzie Ci zamontowali antenę gps? Może być PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero teraz tu zajrzałem..fajne wozidło a co do modów to jest co robić.ile głów tyle pomysłów ale pomyśl nad tym jakby zostawić dokładki nie pomalowane ewentualnie zderzak przód s-line ale dół też nie pomalowany.dać fajną glebe,duze koło,zrobić ciemne środki lamp i grile dać na czarno tym bardziej to sie bedzie kupy trzymać bo listwy wokół szyb masz czarne...coś w ten deseń:

img0428mm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero teraz tu zajrzałem..fajne wozidło a co do modów to jest co robić.ile głów tyle pomysłów ale pomyśl nad tym jakby zostawić dokładki nie pomalowane ewentualnie zderzak przód s-line ale dół też nie pomalowany.dać fajną glebe,duze koło,zrobić ciemne środki lamp i grile dać na czarno tym bardziej to sie bedzie kupy trzymać bo listwy wokół szyb masz czarne...coś w ten deseń:

http://img443.imageshack.us/img443/93/img0428mm.jpg

Srebrne Audi z tego zdjęcia jest wypaśne :shock3::slina:

Gados83 więc chyba teraz wiesz w jakim kierunku podążać z modami zewnętrznymi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie podoba mi się że dajciecie pomysły i fotki lepiej to sobie wyobrazić

Wstępnie to buciki to jest priorytet na wiosne jak i laki kupują szpileczki tak i ja feleczki

Myślałe nad malowaniem czarnych elemntów na srebro i właśnie dokładka spoilera z przodu jakiegoś plaster miodu.

Jeszcze mi kolega od montażu RNS-e podsunął pomysł SUBwoofera koszt nie duży a dzwięk dużo lepszy i to będzię mod na październik

---------- Post dopisany at 03:05 ---------- Poprzedni post napisany at 02:52 ----------

Istalację navi znalałęm na allegro

dokładnie

Nawigacja RNS-E Audi A3, A4, A6, montaz-Gdansk (2539436135) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

w montaż wchodziło

-rns-e stan idealny

-gwarancja 1 rok ale koleś mówił że zawsze miło widziany jestem nawet po gwarancji

-przeróbka z 1 din na 2din

-wymiana całego tunelu (oni mieli lepszy tunel niż ja miałem bez dziur na telefon) to już wynegocjowałem

-klimatronic zostal bez zmian tylko go przycieli ale śladu nie ma jutro wrzuce fotkę z dnia

nie wiem gdzie schowali antene bo akurat nie było mnie przy tym

navi również pojawia się w zegarach tylko jest znany problem z pakietem komfortu jak otworzysz drzwi to znika navi trzeba włączyć i wyłączyć navi i wraca.

Ogólnie chłopak to co robił bardzo ogranięty też jeździ a4 też ma fajnie zrobioną furkę bardzo polecem firmę

NAV-CAR Leszczynowa 21

Gdańsk

---------- Post dopisany 22-09-2012 at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany 18-08-2012 at 03:05 ----------

Wczoraj miśki na hulajnogach mnie capnęły i niestety przednie szybki przyciemnione poszły się je...ć

Misiek był na tyle wyrozumiały że nie dał mandatu ani nie zabrał dowodu tylko dał mi 3 dni na usunięcie folii.

Mówił że czaił się na mnie już od dłuższego czasu ale jakoś zawsze się mijaliśmy ... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa :facepalm: współczuję :kwasny:

Ja swoje szybki na przodzie mam jeszcze ciemne, choć kilka razy było trochę gorąco :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu byłem na korekcie swojego chip programu niewiadomego pochodzenia i wyszło że miałem soft "jak do czołgu wszystko na maxa" bardzo mi dymił przy bucie. Kolega z Chip tuning gdask podnoszenie mocy TDI TSI TFSI - Tune-up.pl z Gdańska poprawił mi parametry i teraz samochodzik nie puszcza czarnych bąków ładnie się zbiera ogólnie duuuuży plus. Miałem duże ciśnienie podawane na turbine ponad 1.6 bara i pewnie to też było przyczyną regeneracji turbiny kilka tygodni temu. Powstały luzy na łożysku łopatek w turbinie...

Teraz nie zapeszam śmiga wszystko no może jeden wahacz do wymiany ale to juz pikuś :banan:

ps. No i szkody tych szybek...... teraz jest tak

20120922170610.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...