Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Środek do czyszczenia tunelu i boczkow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam znacie jakis dobry srodek do czyszczenia tunelu i innych plastików a aucie? chce odswiezyc i wyczyscic wszystkie plastiki bo widze ze w tych malych rowkach jest brud

Opublikowano

do plastików polecam plak czyste plastiki żółty w butelce z dozownikiem super czysci i matuje plastik

Opublikowano

ja polecam płyn GLOBAL kiedys już o ntym pisałem jeżeli chodzi o plasti materiał czy skóre to rewelka.koszt to około 30 zł za 1 L i w zupełności starcza na calutkie auto a rezultat w pełni zadowalający.plastiki wyglądaja jak nowe są matowe i odtłuszczone., a kurz popjawi sie dopiero po około 2 tygodniach.

Opublikowano

Ja wczoraj zapodałem sobie SONAX-a kokpit matowy - po kuracji zdam relację :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mariusz i jak robiles tym? ja dzisiaj zrobilem schowek i kilka innych plastikow patrzcie jaka roznica...masakra jak to wygalda woda cala czarna, musze caly tunel zdemontowac i doprowadzic do porzadku w koncu to ma swoj kolor ! 20120905319.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Opublikowano

Robiłem :wink: oprócz tego, że ładnie pachnie i trzyma mat to większej różnicy nie widzę w jakości. Może dla tego, że staram się raz w tygodniu wszystkie plastiki porządnie wytrzeć i nie pozwalam im się zapuścić do jakiegoś poważniejszego stanu.

Do normalnej kosmetyki może być :thumbup1:

Opublikowano

Ja używam Ultimate protectant od Megsa ..a do czyszczenia to delikatnie rozrobione APC .

Opublikowano

ja wypróbowałem Autoglym Interior Shampoo. Jest dobry na plastiki i na materiał. Radzi sobie całkiem dobrze, szczególnie jeśli chodzi o plamy na fotelach czy wykładzinie. Plastiki te teksturowane też bardzo ładnie czyści.

Opublikowano

Ostatnio na wypróbowanie kupiłem mleczko Autoland do kokpitu z woskiem pszczelim i carnauba.Na kolana nie powala,ale co ważne nie pozostawia tłustych smug i się nie błyszczy jak plak,a zapach przyjemny.Ale jeszcze to nie jest to czego szukam-jak kupiłem :audi: to czysto,pachnąco i lśniąco było przez miesiąc-tak długo trzymał się efekt wypicowania furki na sprzedaż...

Opublikowano

każde APC 1:10 lub mniej jeśli brud większy może być lub jakis typowy Interior Cleaner, ale w mleczka itp to bym się nie pchał, bo jak niby mleczko z woskiem ma wyczyscic?

Opublikowano

Zielony PLAK w spray'u (bez silikonu) też daje radę.

Opublikowano

produkty autoland daja rade, sa tanie i jesli nie chcesz wydawac duzo kasy mozesz zobaczyc...

Opublikowano
Ostatnio na wypróbowanie kupiłem mleczko Autoland do kokpitu z woskiem pszczelim i carnauba.Na kolana nie powala,ale co ważne nie pozostawia tłustych smug i się nie błyszczy jak plak,a zapach przyjemny.Ale jeszcze to nie jest to czego szukam-jak kupiłem :audi: to czysto,pachnąco i lśniąco było przez miesiąc-tak długo trzymał się efekt wypicowania furki na sprzedaż...

Bo nikt go nie czyscil żadnym Plakiem czy Autolandem.

Nie szkoda Wam samochodów, że smarujecie je jakimś badziewiem?

Czy do kompletu jezdzicie na chińskich oponach i paliwie z białorusi?

Panowie....

Opublikowano
Ostatnio na wypróbowanie kupiłem mleczko Autoland do kokpitu z woskiem pszczelim i carnauba.Na kolana nie powala,ale co ważne nie pozostawia tłustych smug i się nie błyszczy jak plak,a zapach przyjemny.Ale jeszcze to nie jest to czego szukam-jak kupiłem :audi: to czysto,pachnąco i lśniąco było przez miesiąc-tak długo trzymał się efekt wypicowania furki na sprzedaż...

Bo nikt go nie czyscil żadnym Plakiem czy Autolandem.

Nie szkoda Wam samochodów, że smarujecie je jakimś badziewiem?

Czy do kompletu jezdzicie na chińskich oponach i paliwie z białorusi?

Panowie....

:facepalm:

Opublikowano
Ostatnio na wypróbowanie kupiłem mleczko Autoland do kokpitu z woskiem pszczelim i carnauba.Na kolana nie powala,ale co ważne nie pozostawia tłustych smug i się nie błyszczy jak plak,a zapach przyjemny.Ale jeszcze to nie jest to czego szukam-jak kupiłem :audi: to czysto,pachnąco i lśniąco było przez miesiąc-tak długo trzymał się efekt wypicowania furki na sprzedaż...

Bo nikt go nie czyscil żadnym Plakiem czy Autolandem.

Nie szkoda Wam samochodów, że smarujecie je jakimś badziewiem?

Czy do kompletu jezdzicie na chińskich oponach i paliwie z białorusi?

Panowie....

A co nam znawca tematu poleca ? :decayed: bo jestem właśnie przed czyszczeniem plastików i praniem tapicerki, oprócz Megi bo o tym szeroko wiadomo na forum

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.