Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] (Sedan) by Kuna // POLERKA - BLINK-BLINK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień Dobry

Nic bywam na spotach, to wypadałoby w tym dziale przedstawić moje oczko w głowie. Jest ze mną od hmm maja tego roku. Szukałem długo, ale trafiła się w fajnym stanie i za fajną kasę. Oczywiście, wszystko udokumentowane. Oczywiście jest to sedan AVF (6-cio biegowy) w bardzo oryginalnym kolorze :naughty:

Co do wyposażenia to "golasek", dla jednych dla innych wypas. Po przesiadce z Audi 80, która nie miała nawet 1/5 tego co mam teraz jestem zadowolony. Jest wszystko co powinno być w tych czasach. Na hamowni przed zakupem wypluła bardzo dobry wynik, ale potwierdzę go na jakiejś znanej hamowni i się pochwalę :decayed:. Pakiet sport i felga 17`stka, zawias sline. Na zimę oryginalne 16`stki z Audi. Pakiet chrom, choinka. Audi Concert + ileś tam głośników i subb. Lodówka w schowku. Fotele z elektrycznymi lędźwiami :kox:

PLANY:

- pranie środka In Progres

- mycie silnika DONE

- malowanie zacisków na niebiesko DONE

- montaż nowego podłokietnika DONE

- zakup dywaników welurowych DONE

- czyszczenie chromów DONE

- naprawa zamka tylnego bagażnika (nie działa na pilota) DONE

- montaż czujników cofania

- Montaż FIS z czujnikami DONE

- naprawa schowka pasażera DONE

- Montaż tempomatu In Progres

- listwy sline

- lotka sline

- progi drzwiowe Sline lub srebrne z B7

- zaślepki do obudowy silnka DONE

- wymiana postojówek i halogenów + żarówki osram lub philips

- chip

- zmiana felg 18 (przyszły sezon) DONE

- adapter AUX DONE

- obszycie kierownicy i gałki u kolegi z klubu (wycieczka do Lublina)

- wymiana pakietu światło na ledy

- oklejenie dachu

Zaraz po zakupie wymieniony rozrząd kompletny, rolka napinacza, oleje, filtry. Wszystko w stanie bdb. Lać i jeździć do kolejnej wymiany :whistling:

Tak to teraz wygląda:whistling:

20120519098.jpg

20120521111.jpg

20120521112.jpg

20120521113.jpg

20120508075.jpg

________________________________________________________________

19.04.2012 rezanie FIS-u, w świetnym towarzystwie kolegów z A4 Klubu :decayed: oraz montaż ramki klubowej :banan:

20120519099.jpg

20120519101.jpg

_______________________________________________________________

21.05.2012 - Modyfikacja modułu komfortu, teraz jest jak w mercedesie na bogato

_______________________________________________________________

22.05.2012 Przyszły oryginalne wyszywane welurowe dywaniki, więc gumowe idą na zimę :ok:

20120522116.jpg

_______________________________________________________________

31.05.2012 - Adapter AUX pod zmieniarkę zamontowany - mogę słuchać ulubionej muzyki bez konieczności wożenia kilkuset płyt CD

_______________________________________________________________

06.06.2012 - Zamontowany zestaw głośnomówiący + mycie

20120606125.jpg

20120606126.jpg

20120606129.jpg

_______________________________________________________________

13.07.2012 - Zrobienie logów statycznych i dynamicznych przez kolegę Pretor-a. Po sprawdzeniu wszystko w bdb stanie. :banan:

_______________________________________________________________

18.07.2012 - Naprawa złamanego zawiasu w schowku od pasażera (wreszcie wszystko działa jak należy łącznie z lodówką) oraz wymiana wyłamanego podłokietnika na nowy. Jak by ktoś potrzebował to mam stary z pakietem światło na sprzedaż :wink:

_______________________________________________________________

23.08.2012 - Wymiana oleju i wszystkich filtrów :naughty:

20120823189.jpg

_______________________________________________________________

28.10.2012 - Wymiana termostatu, płynu do chłodnic G12, filtr paliwowy i Setup Zimowy - Opony na felgach, dywaniki, płyn do spryskiwaczy. Z kolegą Popychacz :wink:

68741036.jpg

18823852f.jpg

81562509.jpg

38443650.jpg

14498809.jpg

_______________________________________________________________

25.01.2013 - Awaria czujnika stopu - czyli wizyta w ASO i kupienie przy okazji pogubionych zaślepek :decayed:

20130125254.jpg

20130125258.jpg

_______________________________________________________________

13.03.2013 - Dawno nic tutaj nie było robione ze względu na pogodę i brak czasu. Zmiana kapci na 225/40/18, Felgi na Sline polerowane na lustro, Gwint oraz Turbo BRD :naughty: Na dniach jak wrócę z pruszkowa kolejne zmany :decayed:

dsc00023gt.jpg

dsc00024jp.jpg

dsc00025uq.jpg

dsc00026xk.jpg

dsc00027kopia.jpg

dsc00039fb.jpg

dsc00030aj.jpg

dsc00037kf.jpg

dsc00035td.jpg

_______________________________________________________________

30.04.2013 - Wymiana oleju i filtrów od mojego ulubionego dostawcy Duras :decayed:

_______________________________________________________________

02-05.05.2013 - Ramka biegów + popiółki czarne piano, zaciski smerfny niebieski, polerowanie felg, i nakładanie wosku + kompleksowe czyszczenie środka. :naughty:

img2013050400018.jpg

img2013050400015.jpg

img2013050400016.jpg

img2013050400017.jpg

img2013050500022.jpg

img2013050500023.jpg

img2013050500025.jpg

CDN:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Toż to bardzo ciężka i skomplikowana czynność :decayed: A co 4 audiczki to nie jedna :grin:

Opublikowano
A co 4 audiczki to nie jedna :grin:

:naughty:

Fajna baza do modów :)

Opublikowano

no w koncu sie pochwaliłeś:wink:..nie brzydka ta twoja bestia..tylko juz nie miałes gdzie fotek robić tylko u sevesa na placu?:grin:. a co do modów to moim zdaniem srednio bedzie pasować dokładka z cupry do tego zderzaka,zycze powodzenia w szukaniu spoilerka s-line na klape a czym chcesz oklejać dekory?bo mam na sprzedaj folie alu szczotkowane to moge ci kiedy na spocie ja pokazać

Opublikowano
  • Autor

Wiesz co nie chce sline przedniego, bo każdy ma. Myślałem że dokładka z Cupry na przód będzie fajnie grać i będzie się czymś różnić:decayed: No masz racje foty na placu u Sevesa, jakoś nie miałem okazji innych zdjęć zrobić, można się kiedyś ugadać na jakieś fotki. Tak właśnie taką folią chce, nie zapłacę 800zł za nowe dekory, są inne wydatki dla mnie:decayed:

Opublikowano

Fajna Fajna!! Powodzenia w modach!:wink:

Opublikowano

czym wyczysciles chromy ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Pasta polerska i rączki :grin::decayed:

---------- Post dopisany 28-10-2012 at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2012 at 20:22 ----------

Up w pierwszym poście :decayed:

Opublikowano

Dawid cały czas do przodu :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

EDIT w pierszym poście :decayed:Małymi kroczkami :grin::decayed: Dopiero na wiosnę jak się uda ruszymy z "większym rezaniem" :whistling: PS Sprzedam 17-stki z oponami w świetnym stanie! Wręcz idealne :decayed:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Środek prawie jak u mnie. Gdzie umieściłeś adapter pod aux ? Wszystko cacy piękne, a zamek podłokietnika sprawny :decayed: ? Ten uchwyt pod telefon strasznie szpeci wnętrza...

Opublikowano

na tych 17-tkach masz gumy letnie?:wink:

---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ----------

a no tak przeciez widac po jakiego sie pytam :facepalm:

Opublikowano

Fajny kolor, do niego idealnie pasuje ta sciema szyb. Powodzenia:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Tak zamek podłokietnika sprawny. Na wiosenny sezon zmiany :naughty:

---------- Post dopisany 14-04-2013 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2013 at 21:37 ----------

Up w pierwszym poście na dniach kolejne wielkie zmiany jak wrócę z Pruszkowa :naughty:

Opublikowano

Tak z ciekawości za ile wyrwałeś alusy? :wink:

Polerka samodzielna ? :kox:

Opublikowano

Jakie ET felgi ? Najlepszy wzór do B6, wpadnij na spota do Wodzia kiedyś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A nawet nie wiem :grin: Tak polerka w lustro środki w czarny połysk z brokatem :naughty:

Opublikowano

Fajna furka ... :thumbup1: szkoda że właściciel poryty ... :grin::grin::grin:

:wink:

Opublikowano

sam wzór felg jest fajny.polerka tez może być ale jak na mnie te czarne środki felg takie ni z d*py.lepszy efekt moim zdaniem byłby jakby były całe w jasnym kolorze..ale grunt że tobie sie podoba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.