Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i ja też do wtorku :gwizdanie:

Opublikowano

A zostaje ktoś może do poniedziałku :?: Czy Wszyscy w niedzielę do domku będą pomykać :?:

W poniedziałek dzieciory/łobuziory rozpoczynają rok szkolny

wypadałoby być :decayed:

ja w niedzielę rano dokonam ucieczki w popłochu... jak prezes z Kaletki :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

My chyba zostaniemy do poniedziałku, żeby sie nie wkur.iać na niedzielne korki :polew:

Opublikowano

i ja też do wtorku :gwizdanie:

I Kaśka i Ja :evil: :evil: :evil:

Ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :kox:

To już widzę co sie będzie działo, jak zostaniemy :naughty::kox:

Opublikowano

i ja też do wtorku :gwizdanie:

I Kaśka i Ja :evil: :evil: :evil:

Ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :kox:

To już widzę co sie będzie działo, jak zostaniemy :naughty::kox:

:good: No będzie się działo :evil:

Ja również wolę siedzieć na plaży i sączyć browarek jak stać w niedzielnych korkach :)

Opublikowano

i ja też do wtorku :gwizdanie:

I Kaśka i Ja :evil: :evil: :evil:

Ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :kox:

To już widzę co sie będzie działo, jak zostaniemy :naughty::kox:

:good: No będzie się działo :evil:

Ja również wolę siedzieć na plaży i sączyć browarek jak stać w niedzielnych korkach :)

i to jest prawidłowe podejście do sprawy :naughty:
Opublikowano

Ja na bank zostanę dłuzej, gdzieś tak do wtorku. :>

NIe wiem tylko, czy swojego nawigatora nie będę musiał odesłać w paczce :bag: , jak się okaże, że nie dostała urlopu na pierwsze dni września :rtfm:

:tongue4:

Natomiast raczej nikłe szanse, żeby pojawić się przed piątkiem :no:

Opublikowano

Kiedy przydzial pokoi/domkow? :naughty:

Opublikowano

Jeszcze zapytam czy jest jakiś termin do kiedy trzeba sobie załatwiać przedłużenie pobytu :?: Mam sie spieszyć :?:

Opublikowano

jarko to jeszcze sobie nie załatwiłeś?? My od miesiąca mamy juz zaklepane :gwizdanie:

Opublikowano

No jeszcze nie bo jakoś tak mi się cały czas wydaje że daleko jeszcze do zlotu... :decayed:

Opublikowano

No jeszcze nie bo jakoś tak mi się cały czas wydaje że daleko jeszcze do zlotu... :decayed:

toś psepadł :polew:

Opublikowano

No jeszcze nie bo jakoś tak mi się cały czas wydaje że daleko jeszcze do zlotu... :decayed:

a mnie sie wydaje że będziesz kimał na plaży :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

No jeszcze nie bo jakoś tak mi się cały czas wydaje że daleko jeszcze do zlotu... :decayed:

a mnie sie wydaje że będziesz kimał na plaży :polew: :polew: :polew:

To żaden problem, raczej kwestia odpowiedniej ilości alkoholu :drunk:

Potem kwestia miejca staje się nie istotna :lazy:

:nabijasie:

Opublikowano

Jeszcze zapytam czy jest jakiś termin do kiedy trzeba sobie załatwiać przedłużenie pobytu :?: Mam sie spieszyć :?:

Ja tez mam juz zaklepane od jakiegoś czasu, żeby potem pokoi mi nie zabrakło :)

Opublikowano

Jeszcze zapytam czy jest jakiś termin do kiedy trzeba sobie załatwiać przedłużenie pobytu :?: Mam sie spieszyć :?:

Ja tez mam juz zaklepane od jakiegoś czasu, żeby potem pokoi mi nie zabrakło :)

A jakby coś, najwyżej będę kimał w samochodzie :tongue4:

Zaleta Avanta :kox:

Opublikowano

No jeszcze nie bo jakoś tak mi się cały czas wydaje że daleko jeszcze do zlotu... :decayed:

a mnie sie wydaje że będziesz kimał na plaży :polew: :polew: :polew:

jak będzie ciepła noc to czemu nie :naughty:

Opublikowano

Noc na plazy ze smiglem do gory... :polew:

Opublikowano

No jeszcze nie bo jakoś tak mi się cały czas wydaje że daleko jeszcze do zlotu... :decayed:

a mnie sie wydaje że będziesz kimał na plaży :polew: :polew: :polew:

jak będzie ciepła noc to czemu nie :naughty:

:naughty:
Opublikowano

No jeszcze nie bo jakoś tak mi się cały czas wydaje że daleko jeszcze do zlotu... :decayed:

a mnie sie wydaje że będziesz kimał na plaży :polew: :polew: :polew:

jak będzie ciepła noc to czemu nie :naughty:

:naughty:

:naughty: :naughty: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.