Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam czy są jeszcze wolne miejsca prosze o info rajmund

Opublikowano

witam czy są jeszcze wolne miejsca prosze o info rajmund

napisz pw do adadura :cool1:

Opublikowano

No to jeszcze tylko miesiac :beach:

:dance2:

Opublikowano

No to jeszcze tylko miesiac :beach:

:dance2:

Tylko żebyś się nie wykręcił w ostatniej chwili, że niby jakieś imieniny albo inna imprezka. :gwizdanie:

Opublikowano

Bardzo smieszne :tongue4:

Zlot to zlot, jak na razie zadnego nie opuscilem :tongue4:

Opublikowano

Tylko żebyś się nie wykręcił w ostatniej chwili, że niby jakieś imieniny albo inna imprezka. :gwizdanie

albo, że komputer mu się popsuł :naughty:

:wink4:

Opublikowano

Wykrakales, bo znowu sqrwiel sie wiesza i przez kilka godzin nie chce ruszac :decayed:

Opublikowano

:bag:

:sarcastic:

Opublikowano

Przemas, a cóż to takiego stało się z Twoją furmanką, że nie masz w podpisie??[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 20:13 _________________________________________________No w zasadzie to coś tam masz, tylko takie małe że nie zauważyłem :>

Opublikowano

Przemas, a cóż to takiego stało się z Twoją furmanką, że nie masz w podpisie??[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 20:13 _________________________________________________No w zasadzie to coś tam masz, tylko takie małe że nie zauważyłem :>

Przemas sie czai :dziura:,jezdzi tylko nocami i to po porcie :nabijasie:

Opublikowano

noo, siem czajem, ale do portu nie zaglądam bo strach, na parkingu pod lasem jeżdżę tylko :przebiegly:

Opublikowano

noo, siem czajem, ale do portu nie zaglądam bo strach, na parkingu pod lasem jeżdżę tylko :przebiegly:

i uskutecznia bajere:

- Podwieźć Cię?

- Po dwieśćie i po trzysta

:polew:

Opublikowano

Przemas, a cóż to takiego stało się z Twoją furmanką, że nie masz w podpisie??[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 20:13 _________________________________________________No w zasadzie to coś tam masz, tylko takie małe że nie zauważyłem :>

Przemas sie czai :dziura:,jezdzi tylko nocami i to po porcie :nabijasie:

ORP Przemas ??? :cool1::decayed:
Opublikowano
ORP Przemas ??? cool1 decayed

mniesie podobuje :)

szkoda, że nie będę mógł się z Wami napić wódy... k... :wallbash:

Opublikowano

szkoda, że nie będę mógł się z Wami napić wódy... k... :wallbash:

no wlasnie blisko masz :decayed: i Cie nie bedzie.... :bicz:

Opublikowano

no wlasnie blisko masz

w tym czasie będę raczej dość daleko od Sobieszewa :disgust:

Opublikowano

Przemas, zalatw sobie L4 :decayed:

Tesciowi tez... :polew:

Opublikowano

no wlasnie blisko masz

w tym czasie będę raczej dość daleko od Sobieszewa :disgust:

kolejny leszcz po Spankym... :gwizdanie:

Opublikowano

Poź, nie kazdy swoj lajf podporzadkowuje wylacznie klubowi... :tongue4:

Opublikowano

ludzie to świnie...

:sarcastic:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.