Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
yyyyy.........ale nas jest tylko trzech :mysli:

Mydło spoko,damy rade :kox:

Opublikowano

Krakowiaki i Warszawiaki,zapominacie o ekipie Pomorskiej :naughty:,

puchar zlotu trafi do nas :gwizdanie:

dziekuje :hi:

oki no to kazdy region niech wystawi 6 wspaniałych i zrobimy turniejek :hi:

Ale wymysliles :confused4: Ja bede sam od siebie :confused4: No chyba ze mnie któras ekipa przygarnie :kox:

TAKICH MASZ KOLEGóW?[br]Dopisany: 23 Lipiec 2008, 00:12 _________________________________________________

yyyyy.........ale nas jest tylko trzech :mysli:

Mydło spoko,damy rade :kox:

najwyżej zagracie z wiatrem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Polanka jest ale nie sądze by sie nadała na granie - chyba jakaś nierówna była, na boisku asfaltowym to chyba część naszych bryczek zaparkuje - ogólnie obada się na miejscu ale zawsze zostaje plaża albo boisko do siatkówki.

Tylko niech ktoś piłkę weźmie ;) bo inaczej pogramy ...ale ... w butelkę ;):decayed:

Opublikowano

Piłka to nie problem, zawsze się jakaś znajdzie :wink4:

A Ci co nie będą mieli kompletu ze swojego regionu zawsze mogą stworzyć drużynę "reszty świata" :)

Opublikowano

Dopłata poszła :>

Opublikowano

Eee tam. To że co tydzień gramy w piłe i to że siedmiu z Nas jedzie na zlot nie musi zaraz oznaczać że z każdym będziemy wygrywać :gwizdanie:

Opublikowano

Eee tam. To że co tydzień gramy w piłe i to że siedmiu z Nas jedzie na zlot nie musi zaraz oznaczać że z każdym będziemy wygrywać :gwizdanie

To jedynie oznacza, że zbierzecie srogie baty :kox::tongue4: :tongue4: :polew:

Opublikowano

To jedynie oznacza, że zbierzecie srogie baty

a wygraja chłopaki z połnocy! :gwizdanie:

Opublikowano

Eee tam. To że co tydzień gramy w piłe i to że siedmiu z Nas jedzie na zlot nie musi zaraz oznaczać że z każdym będziemy wygrywać :gwizdanie

To jedynie oznacza, że zbierzecie srogie baty :kox::tongue4: :tongue4: :polew:

:baseball: No to ekipa warszawska.. Rzucać picie, palenie i jeszcze raz picie i brac się za swoją kondycję :banan1::naughty: :naughty:

Opublikowano

Eee tam. To że co tydzień gramy w piłe i to że siedmiu z Nas jedzie na zlot nie musi zaraz oznaczać że z każdym będziemy wygrywać :gwizdanie

To jedynie oznacza, że zbierzecie srogie baty :kox::tongue4: :tongue4: :polew:

sie okaże :tongue4:

Nie będzie warszawiak pluł nam w twarz,

Ni dzieci nam germanił.

Orężny wstanie hufiec nas,

Duch będzie nam hetmanił,

Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg...

My wszystkie mecze wygramy :kox:

Opublikowano

Eee tam. To że co tydzień gramy w piłe i to że siedmiu z Nas jedzie na zlot nie musi zaraz oznaczać że z każdym będziemy wygrywać :gwizdanie

To jedynie oznacza, że zbierzecie srogie baty :kox::tongue4: :tongue4: :polew:

No Warszafki to się chyba najbardziej można obawiać. Po tym jak kupiliście Sobie ekstraklasę, aż strach pomyśleć co na zlot wymyślicie :bag:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2008, 11:44 _________________________________________________

sie okaże :tongue4:

Nie będzie warszawiak pluł nam w twarz,

Ni dzieci nam germanił.

Orężny wstanie hufiec nas,

Duch będzie nam hetmanił,

Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg...

My wszystkie mecze wygramy :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spoko loko chłopaki nie zapędzajmy się w tym temacie :cool1: Meczyk ustalony :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja będę sędziował :> :decayed: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Ja będę sędziował :> :decayed: :gwizdanie: :cool1:

Fryzjer adadur :polew:

Opublikowano

Ja będę sędziował :> :decayed: :gwizdanie: :cool1:

Adaś , tylko nie sędziuj tak jak Weeb bo będziesz ochrony potrzebował :polew:

Opublikowano

Ja będę sędziował :> :decayed: :gwizdanie: :cool1:

tia Jasne :kox:

Opublikowano

No baaaa :kox: Kraków w końcu to kolebka piłki noznej w Polsce :decayed:

Cuber nie zapominaj o klubach z Polskiego Lwowa, które powstały wczesniej od Krakowskich :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber nie zapominaj o klubach z Polskiego Lwowa, które powstały wczesniej od Krakowskich

Przepraszam za dygresje a czy Lwów to Polska ? :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.