Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu w kupie siła :naughty::decayed:

:nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Idąc dalej

5 Klubowiczek

44 Klubowiczy

:>

to i tak lepiej niz rok temu....bo wtedy bylysmy tylko we trzy :naughty:

Opublikowano

Myślę, że tak. Miejmy nadzieje, że ekipa się zbierze w kupe. W końcu w kupie siła :naughty::decayed:

to się cieszę :kox: Adadur jest tam jakaś polanka do pyknięcia meczyku :evil:

Opublikowano

Adadur jest tam jakaś polanka do pyknięcia meczyku :evil:

jak nie ma, to sie zrobi :polew:

Opublikowano

na plaży zagramy... my będziemy mieli bramkę w Międzyzdrojach :decayed:

Opublikowano

można powiedzieć : Panuje B5/diesel/Avant[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 14:44 _________________________________________________

czyli od razu poprosze o statut klubowicza :hi:

jest jeszcze jeden warunek:

zlotowe spożycie... na poziomie litra dziennie :naughty::decayed::naughty:

hmmmmmmmm :drunk: ...a przyznajecie tytuł klubowiczaposmiertnie???

Opublikowano

hmmmmmmmm :drunk: ...a przyznajecie tytuł klubowiczaposmiertnie???

wtedy pewnie VIP-a dostaniesz :wink4:

Opublikowano

na plaży zagramy... my będziemy mieli bramkę w Międzyzdrojach :decayed:

Jak na plaży to może lepiej Tytusa nie brać :wink4:

"Gleba Demon" jedzie, to powinno wystarczyć :decayed:

Opublikowano

Krakowiaki i Warszawiaki,zapominacie o ekipie Pomorskiej :naughty:,

puchar zlotu trafi do nas :gwizdanie:

dziekuje :hi:

Opublikowano

Krakowiaki i Warszawiaki,zapominacie o ekipie Pomorskiej :naughty:,

puchar zlotu trafi do nas :gwizdanie:

dziekuje :hi:

oki no to kazdy region niech wystawi 6 wspaniałych i zrobimy turniejek :hi:

Opublikowano

Krakowiaki i Warszawiaki,zapominacie o ekipie Pomorskiej :naughty:,

puchar zlotu trafi do nas :gwizdanie:

dziekuje :hi:

oki no to kazdy region niech wystawi 6 wspaniałych i zrobimy turniejek :hi:

:kox:

Opublikowano

Puchar sie kupi :naughty: no to jak reszta ?

Opublikowano

Puchar sie kupi :naughty: no to jak reszta ?

noo dooobra, chociaż już nie mam gdzie ustawiać tych pucharów :gwizdanie:

poza tym nie lubię obniżać lotów, a grając z Wami pewnie będę musiał :gwizdanie: :kox::decayed:

Opublikowano

oki no to kazdy region niech wystawi 6 wspaniałych i zrobimy turniejek

yyyyy.........ale nas jest tylko trzech :mysli:

Opublikowano

Puchar sie kupi :naughty: no to jak reszta ?

noo dooobra, chociaż już nie mam gdzie ustawiać tych pucharów :gwizdanie:

poza tym nie lubię obniżać lotów, a grając z Wami pewnie będę musiał :gwizdanie: :kox::decayed:

po tych słowach uwierz że będziesz latał wyżej niż mewy :baseball: :baseball: :baseball:

:nabijasie:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 23:41 _________________________________________________

oki no to kazdy region niech wystawi 6 wspaniałych i zrobimy turniejek

yyyyy.........ale nas jest tylko trzech :mysli:

w letnim okienku możecie dokonywać transferów :decayed:

Opublikowano

już widzę ten turniej :drinks::beach:

Opublikowano

już widzę ten turniej :drinks::beach:

A tak to będzie, ale dopiero po turnieju :tongue4:

Opublikowano

już widzę ten turniej :drinks::beach:

heh po piłce można przy :drinks: zrobić turniej w tysiąca 7_15_1.gif:polew:

Opublikowano

już widzę ten turniej :drinks::beach:

A tak to będzie, ale dopiero po turnieju :tongue4:

a łyżka siedzi i zawija świstaki w sreberka :polew:

Opublikowano

Krakowiaki i Warszawiaki,zapominacie o ekipie Pomorskiej :naughty:,

puchar zlotu trafi do nas :gwizdanie:

dziekuje :hi:

oki no to kazdy region niech wystawi 6 wspaniałych i zrobimy turniejek :hi:

Ale wymysliles :confused4: Ja bede sam od siebie :confused4: No chyba ze mnie któras ekipa przygarnie :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.