Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sorry za OT ale musze zapytać :polew:

Taktuś rozumie, że na fotce jest Twoja :a4fan: Jak Ty to zrobiłes, że przy starej naklejce widać folie :gwizdanie:

On ma chyba tą najklejkę z pierwszej edycji , drukowanej na drukarce w domu :polew:

Opublikowano

Sorry za OT ale musze zapytać :polew:

Taktuś rozumie, że na fotce jest Twoja :a4fan: Jak Ty to zrobiłes, że przy starej naklejce widać folie :gwizdanie:

to z pierwszej edycji, no i Taktuś nie odkleił folii ustalającej, tylko nalepił wszystko :gwizdanie:

On ma chyba tą najklejkę z pierwszej edycji , drukowanej na drukarce w domu :polew:

Opublikowano

No Krzyniek, to żeś pierdolnął :decayed:

Opublikowano

musimy przetrzeć siódemkę dla kolegów z południa, którzy będą nią podążać na zlot

to trudna trasa, na której najlepiej czują się... królowie siódemki :decayed: :decayed: :decayed:

Przecieraj , przecieraj :decayed: przyda się :naughty:

za***iście naklejona naklejka :seksiasty:

Opublikowano

zaliczka poszla ;)

Opublikowano

Jako ze odbieram ten zlocik jako totalny, mega- :drunk: :drunk: :drunk:, chciałbym się zapytać, kto z Warszawy, albo przejeżdających może mnie zabrać jako pasażera? Chciałbym oczywiście partycypować w kosztach dojazdu.

Na pweno wiele osób Cię chętnie zabierze :)

Nie ma problemu ja jadę przez Wawę, o partycupacji w kosztach nie ma co gadać bo tak czy tak jedę.

Zobaczymy na ile masz silną psychikę :gwizdanie:

Brynia, dzieki. Powienienem sobie poradzić, jeśli tylko Twoj wspolpasażer wytrzyma tempo :drunk: Zasoby beda na pewno wieksze iz w Wiśle :decayed: bo i łańcuch sie skraca :kox:

Zobaczymy na ile masz silną psychikę :gwizdanie

Tomek masz rodzinę, plany na przyszłość itp....ja bym nie ryzykował jechać w trasę z tą wariatką :gwizdanie: :kox:

Z Tobą już jechałem, gorzej być nie może :polew:

Jakby coś awaryjnie zawsze mozesz jechać ze mną w... bagażniku :polew:

Mam Avanta więc się spko zmiescisz :gwizdanie: :polew:

PS.Przelewy poszły teraz wszystko w rękach banku :cool1:

Opublikowano

Sorry za OT ale musze zapytać :polew:

Taktuś rozumie, że na fotce jest Twoja :a4fan: Jak Ty to zrobiłes, że przy starej naklejce widać folie :gwizdanie:

On ma chyba tą najklejkę z pierwszej edycji , drukowanej na drukarce w domu :polew:

tak się śpieszyłem do fotki, że mało co z kopertą nie przykleiłem (ze stemplem katowickim) :decayed:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano

:siema:

axel+1

Zaliczka wpłacona, zaksięgują pewnie w pon.

Oj bedzię się działo... :drunk::banan:

pozdrawiam :thumbup:

Opublikowano

Mnie też prosze dopisać (1 osoba). Zaliczka pójdzie w poniedziałek.

Opublikowano

Kasa poszła :przebiegly: (1 osoba)

Opublikowano
  • Autor

Zaktualizowałem listę zaliczek - teraz będzie to w miarę na bieżąco

Opublikowano

nas niestety nie będzie :(

hhacka również

Opublikowano

no szkoda żółwiku, bo ja nareszcie się wybieram

Opublikowano

prosze mnie dopisac

dzieki :)

Opublikowano

nas niestety nie będzie :(

hhacka również

Zlot bez braci XERO to nie zlot ;( :bicz:

Opublikowano

nas niestety nie będzie :(

hhacka również

szkoda, najnormalniej w świecie szkoda :confused4:

będzie brakować rozmów z Wami przy szpalerze audików

Opublikowano

na dzien dzisiejszy nie jestem w stanie zadeklarowac czy napewno bedziemy ... :confused4:

takze prosze zdjac mnie [nas] z listy ...

Opublikowano
  • Autor

na dzien dzisiejszy nie jestem w stanie zadeklarowac czy napewno bedziemy ... :confused4:

takze prosze zdjac mnie [nas] z listy ...

Chyba za bardzo pożądziłeś w Kronach ;)

a widziałem filmiki widziałem ;) fajnie było !!!

Opublikowano

na dzien dzisiejszy nie jestem w stanie zadeklarowac czy napewno bedziemy ... :confused4:

takze prosze zdjac mnie [nas] z listy ...

No i po tym tekście jadę do Wawki za tydzień i Ci michę oklepię :vava:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.