Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

Ola ty to uważaj na tych purpurowych a i czególnie zielonych ;) bo oni czególnie lubią sie integrować ;) :gwizdanie:

hmmm :shocked: a ja dotad ciagle słyszałam ze uwazac nalezy na niebieskich .... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola ty to uważaj na tych purpurowych a i czególnie zielonych ;) bo oni czególnie lubią sie integrować ;) :gwizdanie:

Ty nam tu nie rób wizerunku przed nowymi koleżankami :bicz3:

......Olga bedziesz " Pod dobrymi skrzydłami " - o opinie mojej osoby możesz zapytać wiesz kogo :wink4: - a fioletowi to: skromni , wyciszeni i uczynni przedstawiciele forum - o takich jak my to i w klasztorach ciężko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko uwazal na takiego jednego czerwonego... rejestruje wszystko na zlocie do prywatnego archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co mam nadzieje ze nie dacie mi zginąc ...

niema takiej opcji :wink4: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no coś z grilla doniesiemy koleżance :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no coś z grilla doniesiemy koleżance :decayed:

w temacie grila jestem profesjonalista.... w TT tak sie to robi, ktos potrafi lepiej???

koronowo008zo4.th.jpg[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 11:12:23_________________________________________________do wykonania grila potrzeba: 2 wieszaki, 4 szuflady i kij (lub czesc ) od szczotki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no coś z grilla doniesiemy koleżance :decayed:

w temacie grila jestem profesjonalista.... w TT tak sie to robi, ktos potrafi lepiej???

koronowo008zo4.th.jpg[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 11:12:23_________________________________________________do wykonania grila potrzeba: 2 wieszaki, 4 szuflady i kij (lub czesc ) od szczotki :hi:

:kox: to ja przywiozę kiełbaski :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no coś z grilla doniesiemy koleżance :decayed:

w temacie grila jestem profesjonalista.... w TT tak sie to robi, ktos potrafi lepiej???

[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 11:12:23_________________________________________________do wykonania grila potrzeba: 2 wieszaki, 4 szuflady i kij (lub czesc ) od szczotki :hi:

Nie prościej zakupić:

http://www.consumer.philips.com/consumer/pl/pl/consumer/cc/_productid_HD2430_80_PL_CONSUMER/HD-2430

zimą na balkonie niezbyt przyjemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no coś z grilla doniesiemy koleżance :decayed:

w temacie grila jestem profesjonalista.... w TT tak sie to robi, ktos potrafi lepiej???

[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 11:12:23_________________________________________________do wykonania grila potrzeba: 2 wieszaki, 4 szuflady i kij (lub czesc ) od szczotki :hi:

Nie prościej zakupić:

http://www.consumer.philips.com/consumer/pl/pl/consumer/cc/_productid_HD2430_80_PL_CONSUMER/HD-2430

zimą na balkonie niezbyt przyjemnie

A da się w tym zrobić kiełbaski :?: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jadąc do Sobieszewa od Kątów Rybackich dalej trzeba się przeprawiać promem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no coś z grilla doniesiemy koleżance :decayed:

w temacie grila jestem profesjonalista.... w TT tak sie to robi, ktos potrafi lepiej???

koronowo008zo4.th.jpg[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 11:12:23_________________________________________________do wykonania grila potrzeba: 2 wieszaki, 4 szuflady i kij (lub czesc ) od szczotki :hi:

OLga skoro jesteś takim specem od grila może masz dobry patent na rozpalenie grila bez użycia rozpałki? :)

No i oczywiście żeby nie trzeba było za dużo dmuchać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalejemy i jedziemy

Jeśli kolega deklaruje sie przyjechac to prosiłbym jasno i konkretnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...