Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapomniałes dodać jescze skromna

,,..............................

..............................

a na koniec skromnie powiedziała że to Twoja zasługa "

:mysli: jaka obeznana w temacie :gwizdanie:

-----------------------------------------------------

Taaaaa... mnie zycie nauczyło, że nie podskakuje się żadnej kobiecie z Radomia. :punish: ŻADNEJ :vava:

Ba, nawet Huck Norris nie podskakuje żadnej kobiecie z Radomia :jaaaaa::bicz:

:D

Opublikowano

Chuck Norris jest kobietą z Radomia :naughty:

Opublikowano

Zlot coraz bliżej a tu straszna cisza nastała... :gwizdanie:

Opublikowano

wszyscy szykują formę :kox:

Opublikowano

Szkoda, że termin mi nie podpasił, ale oglądając foty z ostatnich Zlocików, wierzę, że będziecie się świetnie bawic.

Mam nadzieję, że następnym razem uda mi się spotkać :a4fan: Klub Polska

Opublikowano

Trenować, trenować ,bo tu zawsze wszyscy mocni a potem zasypiają na ławkach w połowie imprezy . hyhy

Opublikowano

Brynia jesli Twoja forma bedzie taka jak u Pozia to cieńko to widzę :polew:

Opublikowano

Trenować, trenować ,bo tu zawsze wszyscy mocni a potem zasypiają na ławkach w połowie imprezy . hyhy

Damy rade, jak rok temu :decayed:

Opublikowano

Trenować, trenować ,bo tu zawsze wszyscy mocni a potem zasypiają na ławkach w połowie imprezy . hyhy

to mamy trenować spożywanie kolorowych mydlin? :gwizdanie:

proponuję tym razem spożywać od początku do końca poważny trunek: CZYYYYYSTA- to rzecz oczywista :kox::decayed:

Opublikowano

YES YES YES

Czysta! *

* Moze byc nawet Wyborowa, ostatni mi podchodzi :kox:

Opublikowano

widzę że się nieźle nakręcacie :cool1:

Opublikowano

Trenować, trenować ,bo tu zawsze wszyscy mocni a potem zasypiają na ławkach w połowie imprezy . hyhy

to bedzie moj pierwszy zlot :embarrassed:,

to tak ostro jest na zlotach :drunk:

Opublikowano

to tak ostro jest na zlotach :drunk:

to tak ostro jest na zlotach :drunk

Jak znam ono, to jest neźle :kox:
Opublikowano

Trenować, trenować ,bo tu zawsze wszyscy mocni a potem zasypiają na ławkach w połowie imprezy . hyhy

to bedzie moj pierwszy zlot :embarrassed:,

to tak ostro jest na zlotach :drunk:

no kazdy musi przezyc swoj pierwszy raz :kox:

wiem co mowie,to juz bedzie moj trzeci zlot :gwizdanie: jest gorzej niz ostro :polew:

Opublikowano

proponuję tym razem spożywać od początku do końca poważny trunek: CZYYYYYSTA- to rzecz oczywista :kox::decayed:

pewnie luksusowa :naughty:

Opublikowano

to tak ostro jest na zlotach :drunk:

to tak ostro jest na zlotach :drunk

Jak znam ono, to jest neźle :kox:

:gwizdanie:

Opublikowano

to najgorzej bedzie z krakósami :kwasny:

jak jestem w Krakowie to mogę pić,pić i pić i nic :wallbash:,wszystkie krakósy leżą a ja trzezwy :tongue4:,pewnie to działa i w drugą stronę :mysli:

Opublikowano

to najgorzej bedzie z krakósami :kwasny:

nie tylko......... :tongue4:

moge dodac, ze z warszawiakami tez moze byc ciezko :polew:

jak nie wierzysz to zapytaj Slawqa...opowie Ci o Sylwestrze w Zakopanym :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zaczynam się bać :shocked:,dostać baty na własnym terenie ;(

Opublikowano

zaczynam się bać :shocked:,dostać baty na własnym terenie ;(

nic sie nie martw.....

zacznij trenowac juz dzis......to moze dasz rade im jakos :decayed:

jeszcze troche czasu masz :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.