Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto bedzie lecial z wawki kolo 18-tej w piatek?

Opublikowano

Przyznawać sie kto będzie już od Wtorku ?

Ja pewnie będę od wtorku :wink4:

Opublikowano

Przyznawać sie kto będzie już od Wtorku ?

Ja pewnie będę od wtorku :wink4:

:good: - to w spokoju popiwkujemy we wtorek :wink4:

Opublikowano

:good: - to w spokoju popiwkujemy we wtorek :wink4:

Super, będzie jeszcze Angela ze Sławkiem więc już jakaś grupa się będzie zbierać wcześniej :good:

Opublikowano

no to ja sie pytam po raz kolejny

kto bedzie leciau

w piatek

kolo 18 z wawki?? :chytry:

Opublikowano

podejrzewam że na ten temat będzie osobny wątek ( w okresie bliższym zlotu ) :wink4:

Opublikowano

wustyle, na ktora Ty tam chcesz dojechac? :D

Bierz urlop i lec z ranca jesli chcesz cos liznac ze zlotu :tongue4:

Opublikowano

:good: - to w spokoju popiwkujemy we wtorek :wink4:

Super, będzie jeszcze Angela ze Sławkiem więc już jakaś grupa się będzie zbierać wcześniej :good:

My to od soboty bedziemy już :beach:

Opublikowano

Ekipy większe niż dwie porywaczki spowalniają całą kampanię dojazdową, tak więc nie łączyć się w stada, tylko w pary :tongue4:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 17:06 _________________________________________________Byc może było nie śledze mocno tematu... Będzie jakaś upalanka na miejscu, żebym mógł przy wszystkich zlać d*pę Poziowatemu :decayed:

Opublikowano

oooo yesssssaaaaa!!!!!

chetnie to zobacze :evil:

Opublikowano

Słuchajcie moze ktoś chce jechać bo ja niestety nie pojade chyba :(

nie dam rady poprostu sie wyrobić za duzo mam spraw na głowie

moge komuś odstąpić moje miejsce

wiec jeli ktos nie wpłacił zaliczki

to chętnie przyjne takową zaliczke :)

spowrotem a jesli nie to poporstu przepadnie

będe wdzięczny jesli ktos sie zdecyduje

czas jest to 20 sierpnia czyli do środy wiec jesli ktos chce to podam numer konta

zeby takową zaliczke przelać na moje konto

jesli tak to zapraszam na PW

Opublikowano

I ja niestety musze zrezygnowac. w tym czasie (w ciagu dwoch dni) musze byc w dwoch roznych miejscach, czekalem do ostatniej chwili, bo myslalem,ze uda sie przelozyc, ni hu hu ;( ;(

Jesli ktos chce, moze wskoczyc w moje miejsce, szczegoly do dogadania na prv.

Jesli nie, prosze o skreslenie mnie z listy.

Pozdrawiam!

Opublikowano

cos nam ekipa siada :confused4:

Opublikowano

Damy rade, szkoda tych co nie przyjadą (nie mogą) ale i tak będzie :kox: :kox:

Opublikowano


      cos nam ekipa siada :confused4:
      Oj siada, saida... :cool1:
      Swoją drogą, ja też znajdę się chyba na poły w podobnej sytuacji :nose::sorry:
      Dałem ogłoszenie o naborze :yes2:

      Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko
      ogłosić nabór na stanowisko: nawigatora zlotowego :>
      (z opcją mozliwej zmany i rozrzerzenia zakresu kompetecji) :wink4:
      Wymagania:
      • wiek - 22 - 32 lata
      • wysoka, niebieskooka blondynka (naturalna) :przebiegly:
      • inteligenta, rozumna, rozsądna :read::ok2:
      • trochę szalona :naughty:

      Warunek konieczny

      • NIE WQRWIA NA CODZIEŃ:rant:

      Oferty na priva w terminie nieprzekraczalnym do 19 sierpnia br.

      :> :> :>

      a tu żadnych zgłoszeń... :kawa: :gwizdanie:

      Czyżbym postawił zbyt wysokie wymagania :think2:

      :tongue4::polew: :polew:

Opublikowano

Dałem ogłoszenie o naborze :yes2:

a tu żadnych zgłoszeń... :kawa: :gwizdanie:

Czyżbym postawił zbyt wysokie wymagania :think2:

hmmmm......... :mysli:

chyba zle forum jak na takie ogloszenie :polew: :polew:

malo tu kobiet......a te, ktore sa to zajete :polew: no i nie ma zadnej, z wlasnym polem naftowym lub stacja benzynowa :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

no i nie ma zadnej, z wlasnym polem naftowym lub stacja benzynowa :nabijasie: :nabijasie:

O tym warunku nic nie napisałem :tongue4:

To zupełnie inna akcja, nie mieszajmy dwóch sytemów walutowych :acute::nabijasie:

Nie bądźmy PEWEXAMI

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oho

w chlopakach testosteron sie gotuje :wink4:

Opublikowano


      cos nam ekipa siada :confused4:
      Oj siada, saida... :cool1:
      Swoją drogą, ja też znajdę się chyba na poły w podobnej sytuacji :nose::sorry:
      Dałem ogłoszenie o naborze :yes2:

      Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko
      ogłosić nabór na stanowisko: nawigatora zlotowego :>
      (z opcją mozliwej zmany i rozrzerzenia zakresu kompetecji) :wink4:
      Wymagania:
      • wiek - 22 - 32 lata
      • wysoka, niebieskooka blondynka (naturalna) :przebiegly:
      • inteligenta, rozumna, rozsądna :read::ok2:
      • trochę szalona :naughty:

      Warunek konieczny

      • NIE WQRWIA NA CODZIEŃ:rant:

      Oferty na priva w terminie nieprzekraczalnym do 19 sierpnia br.

      :> :> :>

      a tu żadnych zgłoszeń... :kawa: :gwizdanie:

      Czyżbym postawił zbyt wysokie wymagania :think2:

      :tongue4::polew: :polew:

Wymagania:[/b][/u]


kurna... jak ja to mogłam przegapic :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.