Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaaaaa chyba że tak

Opublikowano

ja wylatuje w poniedziałek i wszystkim polecam :wink4:

Opublikowano

My tez najprawdopodobniej wracamy w poniedziałek :good:

Opublikowano

ja wylatuje w poniedziałek i wszystkim polecam :wink4:

Jak ktoś może to zazdroszczę, ja muszę być w pracy na 7.00

Bryniu -nawet jak cie zwolnią - to czyż nie warto ? :decayed:

Opublikowano

I ja :angry: W Niedzielę czeka nas niesamowita przygoda :wink4:

Opublikowano

Bryniu -nawet jak cie zwolnią - to czyż nie warto ? :decayed

stary nikt teraz Pani Dyrektor nie ruszy :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Bryniu -nawet jak cie zwolnią - to czyż nie warto ? :decayed

stary nikt teraz Pani Dyrektor nie ruszy :gwizdanie: :cool1:

to tymbardziej nie rozumiem w czym problem :wink4:

Opublikowano

to tymbardziej nie rozumiem w czym problem :wink4

to chyba ściema :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

ja wylatuje w poniedziałek i wszystkim polecam :wink4:

a kiedy młodzieżowiec przybywa do Sobieszewa? piątek czy wczesniej :naughty:

Opublikowano

ja wylatuje w poniedziałek i wszystkim polecam :wink4:

a kiedy młodzieżowiec przybywa do Sobieszewa? piątek czy wczesniej :naughty:

niespodzianka...nie mogę powiedzieć bo fanki za mną pociągną od razu a jak chciałbym choć trochę wypocząć :gwizdanie:

Opublikowano

ja wylatuje w poniedziałek i wszystkim polecam :wink4:

a kiedy młodzieżowiec przybywa do Sobieszewa? piątek czy wczesniej :naughty:

niespodzianka...nie mogę powiedzieć bo fanki za mną pociągną od razu a jak chciałbym choć trochę wypocząć :gwizdanie:

taaaa, przyznaj sie, że tu nie chodzi o fanki tylko boisz sie zebym Cie wczesniej nie dorwał na :drunk: :drunk: :drunk::polew: :polew:

Opublikowano

taaaa, przyznaj sie, że tu nie chodzi o fanki tylko boisz sie zebym Cie wczesniej nie dorwał na :drunk: :drunk: :drunk::polew: :polew:

tobie chyba faktycznie ostatni sylwester nie został w głowie :gwizdanie: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ehh ten sylwester... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Jestem ciekaw, czy znowu na zlocie ktos sie wylamie z przechylania :naughty:

Oby tym razem nie :decayed:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 15:29 _________________________________________________DAMN! Dopiero dzis puscilem kase, poprzednim razem blad FF i nie poszla kasa z konta.

Opublikowano

My również mamy pokoik do poniedziałku :good:

Zdecydowanie wolimy niedzielę spędzić na :beach: przy :beer1: niż bujać się kilka dobrych godzin w korkach :tongue4:

Opublikowano

Dementuje plotki :tongue4: nadal Pani Kierownik, tylko dwóch połączonych działów=2 razy tyle roboty, 2 razy tak odpowiedzalność , 2 razy więszy opierdol jak coś jest nie tak

dobrze, że tym razem nie pochwaliłaś się że dwa razy większa wypłata :polew::tongue4:

Opublikowano

Bryniu -nawet jak cie zwolnią - to czyż nie warto ? :decayed

stary nikt teraz Pani Dyrektor nie ruszy :gwizdanie: :cool1:

Dementuje plotki :tongue4: nadal Pani Kierownik, tylko dwóch połączonych działów=2 razy tyle roboty, 2 razy tak odpowiedzalność , 2 razy więszy opierdol jak coś jest nie tak

już widzę Brynia jak dajesz się komuś opier.alać :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

już widzę Brynia jak dajesz się komuś opier.alać :gwizdanie: :evil:

dokładnie, ja to nie wyobrażam sobie, żeby ktoś odważył się wyjść do naszej Bryni z opierdolem...przecież na śmierć by go zagadała :decayed:

Opublikowano

Jeżeli ktoś z jadących na zlota chciałby załapać się jeszcze na "magnesy-logo klubu" ( na bok furki ) to można jeszcze do czwartku ( tego czwartku ) godzin porannych zamówić, pomijając tym samym koszty przesyłki i opakowania ( odbiór osobisty Sobieszowo ) - info na PW :)

Opublikowano

Uprzejmie zawiadamiam, iż w związku z nie wpłynięciem ofert zgodnych z siw ogłoszenia :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/letni_zlot_2008_sobieszewo_2931_sierpnia_2008-t32798.0.html;msg462056#msg462056

na Zlot jadę sam :tongue4:

Niniejszym proszę o dokonanie korekty na liście i wymazanie "+1" przy moim nicku :dance:

Zołza weck :bicz2::punk:

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.