Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

My juz na miejscu od wczoraj :naughty: Uwazajcie w okolicach Elbląga bo Meganka sport sie kreci, namierzyli mnie, ale w czas sie zorientowałem, że to miski i jechalem 60 km/100 :polew: Pogoda w Sobieszewie narazie rewelacja :good:

Zaraz wrzuce jakieś zdjęcia :wink4:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 12:33 _________________________________________________5089535312820681m.jpg 003fa63cac0a4f36m.jpg b7989d3765032e60m.jpg 301e6731eca451d4m.jpg f3da517233e2f468m.jpg 6d1d3c35a6286330m.jpg b4515567945fd56fm.jpg ed1e347c88dd212fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemne miejsce :)

Ciekawe jak ten ośrodek będzie wygladał PO naszym wyjeździe :gwizdanie: :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławciu już po plaży upalałeś swoją strzałą? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemne miejsce :)

Ciekawe jak ten ośrodek będzie wygladał PO naszym wyjeździe :gwizdanie: :decayed:

:polew:

Jakby przebiegło po nim stado Czukundurów :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławciu chyba zajęty :gwizdanie:

gwizdka użycza :polew: :polew:

żeby mu kulka nie wyleciała :decayed::polew:

Wstydzcie się :acute:

Świntuchy :tongue4:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny to był powrót z Sobieszewa za A6 z USA :decayed: AWXik daje radę :decayed: niestety Piotrek nie popiliśmy bo żaden z moich kierowców po weekendzie nie był zdatny do kerowania więc tylko Angela i Sławek sączyli drynky :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny to był powrót z Sobieszewa za A6 z USA :decayed: AWXik daje radę :decayed: niestety Piotrek nie popiliśmy bo żaden z moich kierowców po weekendzie nie był zdatny do kerowania więc tylko Angela i Sławek sączyli drynky :decayed:

kumam , pamiętaj że przed krakusami nie uciekniesz :decayed: trzeba się z nimi napić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mus to mus a na serio to fakt musimy sięnapić krakusy oj musimy :decayed: co by później nie było że mam od całego Krakowa wpier... bo się nie chciałem wódki napić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mus to mus a na serio to fakt musimy sięnapić krakusy oj musimy :decayed: co by później nie było że mam od całego Krakowa wpier... bo się nie chciałem wódki napić :polew:

widzę że sławeq Cię uprzedził jak działamy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2008, 00:56 _________________________________________________ja Ci kufa dam mus :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu

widzę że sławeq Cię uprzedził jak działamy

podobna jesteście w swoich metodach gorsi od biegunki :polew: :polew: :polew: (ŻART!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławciu chyba zajęty :gwizdanie:

:naughty:

Angela, Sławek i ja zaliczyliśmy właśnie pierwszego gryla w Almie 2 :good:

Szkoda tylko, że nie wziales jakiegoś kierowcy i musiałeś raczyć sie soczkiem :confused4: Ale wkrótce nadrobimy :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mus to mus a na serio to fakt musimy sięnapić krakusy oj musimy :decayed: co by później nie było że mam od całego Krakowa wpier... bo się nie chciałem wódki napić :polew:

Spoko loko Alviku, ja juz mam to za sobą :kox: Chłopaki dużo mówią i coś tam mogą ale wiesz, bez szału :naughty::decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...