Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

To dobrze , wódka będzie chłodna :kox:

Ja będe w środe wieczorkiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angela, a jest tam jakiś sklep, bufet, co kolwiek :?: Czy mam sobie z domu targać zaopatrzenie :?: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko deszczu nie przywiezcie ze soba w piatek :decayed:

Bo jak narazie pogode mamy super :beach: tylko niestety wieczory juz sa strasznie zimne :disgust:

Angee mieszkacie w Almie1 czy w Almie2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu będę musiał Was pilnować :tongue4::wink4:

Coooooo? Znowu się wymigujesz od picia? :cool1:[br][br]Dopisany: 25 Sierpień 2008, 20:38 _________________________________________________

To dobrze , wódka będzie chłodna :kox:

Ja będe w środe wieczorkiem .

To zastanę w piątek wrak człowieka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze , wódka będzie chłodna :kox:

Ja będe w środe wieczorkiem .

To zastanę w piątek wrak człowieka :polew:

hyhyhy, wlasnie to chcialem napisac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angela, a jest tam jakiś sklep, bufet, co kolwiek :?: Czy mam sobie z domu targać zaopatrzenie :?: :decayed:

Ja proponuje przytargac ze soba :decayed:

Jest tu jakis sklep........ale nie mieli nawet princesy mlecznej(mojej ulubionej) :wallbash::polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 25 Sierpień 2008, 21:18 _________________________________________________

Angee mieszkacie w Almie1 czy w Almie2?

jestesmy w Almie2.......a od piatku bedziemy w Almie1[br]Dopisany: 25 Sierpień 2008, 21:21 _________________________________________________Ci co przyjezdzaja wczesniej to niech sie kieruja do Almy 2,bo w Almie1 doba kosztuje 180 pln.....bez wyzywienia :shocked:

W Almie 1 jestesmy tylko od piatku do niedzieli.......czyli na czas zlotu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angee mieszkacie w Almie1 czy w Almie2?

jestesmy w Almie2.......a od piatku bedziemy w Almie1[br]Dopisany: 25 Sierpień 2008, 21:21 _________________________________________________Ci co przyjezdzaja wczesniej to niech sie kieruja do Almy 2,bo w Almie1 doba kosztuje 180 pln.....bez wyzywienia :shocked:

W Almie 1 jestesmy tylko od piatku do niedzieli.......czyli na czas zlotu.....

Własnie o to mi chodziło :) Dzięki za informacje, przynajmniej już wiemy gdzie sie kierować i jak ubrać. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stroje w kancik..zero lipy..i pamiętajcie ! ! ! = >śniadania obowziązkowe :kox::shocked::slina::blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angela, a jest tam jakiś sklep, bufet, co kolwiek :?: Czy mam sobie z domu targać zaopatrzenie :?: :decayed:

Ja proponuje przytargac ze soba :decayed:

Jest tu jakis sklep........ale nie mieli nawet princesy mlecznej(mojej ulubionej) :wallbash::polew: :polew: :polew:

Nie o takie zakupy mi chodziło :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko w Sobieszewie jest jeden sklep czynny do 22 takze lepiej wez sobie zaopatrzenie z Kraka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sławku :wink4:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2008, 22:51 _________________________________________________Byliście może w Almie1 :?: Wiecie jak tam jest :?: Bo cena za dobę robi wrażenie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ja coś tak właśnie obstawiam efekty tych wszystkich integracji Zlotowych :polew: :polew: :polew:

A swoją drogą - niezły hardkor

http://www.freemobo.com/ContentView.aspx?id=441&langid=pl-PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko w Sobieszewie jest jeden sklep czynny do 22 takze lepiej wez sobie zaopatrzenie z Kraka :gwizdanie:

Sławciu, spokojnie - do Makro jest blisko - wezmę kartę klienta to będzie można się zaopatrzyć w pewne napoje :naughty:

Jak nie tam to jest jeszcze Carrefour na Morenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko w Sobieszewie jest jeden sklep czynny do 22 takze lepiej wez sobie zaopatrzenie z Kraka :gwizdanie:

Sławciu, spokojnie - do Makro jest blisko - wezmę kartę klienta to będzie można się zaopatrzyć w pewne napoje :naughty:

Jak nie tam to jest jeszcze Carrefour na Morenie :good:

zróbcie impre bezalkoholową :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie tam to jest jeszcze Carrefour na Morenie

Tylko na Morene to lekka już wyprawa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur dzwoniłem dzisiaj do Almy i poza wszystkim dowiedziałem się od Pana Janusza ciekawej rzeczy, mianowicie, że wszystkich nas przenoszą do Almy I i żeby od razu się tam kierować.. Wiesz coś na ten temat ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no jest :mysli: Zawsze tak było ? :mysli::wink4: Słabo śledziłem wątek... :embarrassed:

_________________________________________________

yyyyy w każdym bądź razie nie macie co panikować... potwierdzam tą informację zawartą w pierszywm poście.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...