Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

WAŻNA INFORMACJA!!!!

kierownictwo ośrodka przerzuciło nas do ośrodka ALMA 1

Spokojnie nic nie tracimy a nawet zyskujemy nieco lepszy standart, jak i niemal wyłącznie 2 osobowe pokoje.

Co do dojazdu to patrząc na zdjęcie nr 3 z pierwszego posta to jedziemy w prawo za mostem

Mapka dojazdu jest na stronie:

http://www.alma-centrum.com.pl/a2rest.html w zakładce KONTAKT

Opublikowano

Czy mecz już jest dograny ???

Opublikowano

Czy mecz już jest dograny ???

Tak wynik końcowy 3:1 :polew:

Opublikowano

Czy mecz już jest dograny ???

Tak wynik końcowy 3:1 :polew:

Kto komu płaci ?? :polew: :polew:

Opublikowano

Czy mecz już jest dograny ???

Tak wynik końcowy 3:1 :polew:

Kto komu płaci ?? :polew: :polew:

ja spijam dzień wcześniej ekipe z krk....i nikt mi za to nie płaci...robię to charytatywnie :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

ja spijam dzień wcześniej ekipe z krk....i nikt mi za to nie płaci...robię to charytatywnie

bedzie bezcenny wasz wyraz twarzy w sobote rano... :kox:

Opublikowano

ja spijam dzień wcześniej ekipe z krk....i nikt mi za to nie płaci...robię to charytatywnie

bedzie bezcenny wasz wyraz twarzy w sobote rano... :kox:

niczym nie będzie się różnił od wyrazu twarzy z piątku wieczór :kox::naughty:

Opublikowano

Czy mecz już jest dograny ???

Tak wynik końcowy 3:1 :polew:

Hugo ... a co Ty Fryzjer jesteś? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ktos musial przejac obowiazki, nie? :naughty:

Dlatego Hugo nie leci na zlot... liga sie zaczela :decayed:

Opublikowano

Ktos musial przejac obowiazki, nie? :naughty:

Dlatego Hugo nie leci na zlot... liga sie zaczela :decayed:

to jak na razie dobrze ustawia :naughty: :naughty:
Opublikowano

to jak na razie dobrze ustawia :naughty

no wy to zawsze mieliście dobrze ustawioną ligę :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

to jak na razie dobrze ustawia :naughty

no wy to zawsze mieliście dobrze ustawioną ligę :gwizdanie: :cool1:

bo najważniejsze to dobrze się ustawić :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

to jak na razie dobrze ustawia :naughty

no wy to zawsze mieliście dobrze ustawioną ligę :gwizdanie: :cool1:

bo najważniejsze to dobrze się ustawić :naughty: :naughty: :naughty:

Poziu...

sie gra sie ma :naughty:

Opublikowano

Poziu...

sie gra sie ma :naughty

pogramy na zlocie :gwizdanie:

Opublikowano

Poziu...

sie gra sie ma :naughty

pogramy na zlocie :gwizdanie:

po co grać ? już Hugo napisał jaki będzie wynik :kox:

Opublikowano

Poziu...

sie gra sie ma :naughty

pogramy na zlocie :gwizdanie:

po co grać ?

Jak to po co :?::!: Dla kibiców :!: :kox:

Opublikowano

Prezesa nie będzie, to w takim razie kto przyjedzie audi force one ?

no i kto będzie witał chlebem i gorzałą? Adam jako gospodin, czy ktoś z zarządu?

Opublikowano

audi force one

to chiba moje :embarrassed::kox::polew:

Opublikowano

Prezesa nie będzie, to w takim razie kto przyjedzie audi force one ?

no i kto będzie witał chlebem i gorzałą? Adam jako gospodin, czy ktoś z zarządu?

Znowu będę musiał Was pilnować :tongue4::wink4:

Opublikowano

Tylko deszczu nie przywiezcie ze soba w piatek :decayed:

Bo jak narazie pogode mamy super :beach: tylko niestety wieczory juz sa strasznie zimne :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.