Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Niewesoło ? Aleś to łagodnie ujął.

ALMA 2 - atrakcje: grzyb, smród, kolonia waląca o 7 rano w drzwi, łózka nie do spania (spałem na podłodze od 6 rano do 7:07, bo wtedy obudziły mnie kolonie) - jednym słowem masakra. Teraz jak piszę posta jest taki hałas, że zaraz wyjdę i przyp ... któremuś gówniarzowi za te darcie ryja na korytarzu i tak cały dzień.

Nosfer, a Pan Janusz to kłamliwy beton i prostak - wyjechał do mnie z tekstem: "to wypchaj się Pan ..." i kilka innych, mimo, że ja do niego nic nie powiedziałem, oprócz tego, że odstępuję swój pokój Mironowi, który jest z dzieckiem.

Dobrze, że przenoszą nas do ALMY 1, bo inaczej byłoby kiepsko.

Byłem widziałem i powiem alma 2 to jakaś masakra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na szczeście jestem w Alma1 czyli ze tak powiem to standard.....

jest wesoło własniez Poziem :drunk: cały czas bo reszta już spi

Opublikowano

aha , czyli ma rozumiec że 5 gwiazdek to to nie jest :decayed:

A tak serio, to zróbcie coś BŁAGAM, bo jak będzie tak jak piszecie to się zalamię

Czy mam szię szykowac na spanie w aucie?

najlepiej wez namiot ze soba :polew:

Niewesoło ? Aleś to łagodnie ujął.

ALMA 2 - atrakcje: grzyb, smród, kolonia waląca o 7 rano w drzwi, łózka nie do spania (spałem na podłodze od 6 rano do 7:07, bo wtedy obudziły mnie kolonie) - jednym słowem masakra. Teraz jak piszę posta jest taki hałas, że zaraz wyjdę i przyp ... któremuś gówniarzowi za te darcie ryja na korytarzu i tak cały dzień.

Nosfer, a Pan Janusz to kłamliwy beton i prostak - wyjechał do mnie z tekstem: "to wypchaj się Pan ..." i kilka innych, mimo, że ja do niego nic nie powiedziałem, oprócz tego, że odstępuję swój pokój Mironowi, który jest z dzieckiem.

Dobrze, że przenoszą nas do ALMY 1, bo inaczej byłoby kiepsko.

Byłem widziałem i powiem alma 2 to jakaś masakra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na szczeście jestem w Alma1 czyli ze tak powiem to standard.....

jest wesoło własniez Poziem :drunk: cały czas bo reszta już spi

na zdrowie :wink4:

Opublikowano

No to ładnie.. :decayed: Ale spoko ekipa, wiozę ze sobą do Sobieszewa, małą cichą myszkę Kasię, która lubi wydrzeć buzię na takie zakłamane typy jak Pan Janusz :sorry: - nie lubi jak się Ją oszukuje :nuda:

:kox::kox:

Opublikowano

No to ładnie.. :decayed: Ale spoko ekipa, wiozę ze sobą do Sobieszewa, małą cichą myszkę Kasię, która lubi wydrzeć buzię na takie zakłamane typy jak Pan Janusz :sorry: - nie lubi jak się Ją oszukuje :nuda:

:kox: :kox:

no to już wiem dlaczego jesteś takki cichy.. :gwizdanie: krótko Cię trzyma co ... :gwizdanie:
Opublikowano

Niestety z waznych powodow osobistych nie zjawie sie jednak na zlocie.

Bawcie sie dobrze i niech alma po naszym zlocie juz nie badzie taka sama!

Opublikowano

no to już wiem dlaczego jesteś takki cichy.. :gwizdanie:

Ja cichy ? :kox: Nie, nie... Krzyniu Ja z K. żyję bardzo dobrze :good:

Opublikowano

Niestety z waznych powodow osobistych nie zjawie sie jednak na zlocie.

Bawcie sie dobrze i niech alma po naszym zlocie juz nie badzie taka sama!

Ty chyba sobie żartujesz :shocked:

Opublikowano

Powinno być Sobieszowo LIVE

Opublikowano

Ty chyba sobie żartujesz

przykro mi ale niestety nie... :no:

Opublikowano

Ty chyba sobie żartujesz

przykro mi ale niestety nie... :no:

Bardzo niedobrze, oj bardzo...[br]Dopisany: 28 Sierpień 2008, 12:08 _________________________________________________No Ogry wyruszam. :decayed:
Opublikowano

Relacja ONLINE:

Zostaliśmy przetransportowani do ALMY 1 - jest dużo lepiej także spokojnie przyjeżdżajcie.

Acha, jakby co to do dyspozycji jest firmowy, klubowy AUTOSAN:

51057226336b5374m.jpg

0c77a9f55c13b4b8m.jpg

Wczoraj niestety w ALMIE 2 nie pozostało nam nic innego jak spożyć jakieś znieczulacze:

51eaf82950bc13dcm.jpg

Opublikowano

Poźka nie widać :mysli:. Zasłabł czy robił zdjęcie?

Opublikowano
  • Autor

Niestety z waznych powodow osobistych nie zjawie sie jednak na zlocie.

Bawcie sie dobrze i niech alma po naszym zlocie juz nie badzie taka sama!

Osoby chętne na przyjazd w zastępstwie proszone są o kontakt!!!

Opublikowano

Poźka nie widać :mysli:. Zasłabł czy robił zdjęcie?

zdjęcie robiła pewnie Angge, poziek gdzieś pewnie leży z tyłu :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Relacja ONLINE:

Zostaliśmy przetransportowani do ALMY 1 - jest dużo lepiej także spokojnie przyjeżdżajcie.

Acha, jakby co to do dyspozycji jest firmowy, klubowy AUTOSAN:

51057226336b5374m.jpg

0c77a9f55c13b4b8m.jpg

Wczoraj niestety w ALMIE 2 nie pozostało nam nic innego jak spożyć jakieś znieczulacze:

51eaf82950bc13dcm.jpg

:good:

Opublikowano

slaweq jest tak zjarany, ze wyglada jak Sucre z Prison Breake :polew::good:

Opublikowano
  • Autor

Zostaliśmy przetransportowani do ALMY 1 - jest dużo lepiej także spokojnie przyjeżdżajcie.

Łukasz jak to jest że Angela ze Sławkiem mówili że pokój OK? Najwidoczniej jest też standart kolonijny pokoji.

Tak czy inaczej tematu nie ma wszyscy jesteśmy/będziemy zakwaterowani w ALMIE 1.

Opublikowano

Trzeniu, ładne podkolanówki!

oniak, ładne wypięcie!

spetsu, ładny odlot!

slaweq, ale z Ciebie plejboj, joł!

Opublikowano

siemano...

jakby co to jutro bedę ciął z bydgoszczy do sobieszewa koło 13. tak planuje wyjechac... jezeli ktos bedzie chcial sie dołączyc to zapraszam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.