Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sebek, szkoda ze nie poszlismy w piatek wieczorem na plaze... wtedy dopiero byly zawodowe :D

W piątek plaża momentami wyglądała tak

2d9f3695cfd66f68m.jpg

a w sobote były fale (ja i Urbik na falach):

9504a4f6028df11dm.jpg

No i klubowy konkurs .. czyje to zwłoki ;) ?

a45d1338e35b320bm.jpg

Opublikowano

No i klubowy konkurs .. czyje to zwłoki ;) ?

Poziu i reka Norbiego :tongue4:

Opublikowano

No i klubowy konkurs .. czyje to zwłoki ;) ?

Poziu i reka Norbiego :tongue4:

mógłby ogolic te nożyska :polew:

Opublikowano

Poziu i reka Norbiego :tongue4:

ale szybki .. i ale Cuber zorientowany w męskich nóżkach :tongue4:

Opublikowano

poziek ma ten ręcznik od 3 lat , hyhy

Opublikowano

A co na tym reczniku jest? Kubuś?

Opublikowano

poziek ma ten ręcznik od 3 lat , hyhy

modyfikacje bardzo dużo kosztuja :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Ja również chciałbym wszystkim podziękować za miłe towarzystwo :notworthy::)

Adadur, wielki szacuneczek za organizację :hi:

Poziu, dzięki za niezapomniane wrażenia z przejażdżki Twoim autem :kox:

Pepin, dziekówka za wypróbowanie 3.0 TDi ;):good:

Miron, masz u mnie wielką łychę za "holowanie" mnie przez pół Polski i pomoc w załatwieniu LED'ów a za śrubkę baaaaaardzo przepraszam :wink4:

Opublikowano

Sebek, to Ty tezbyles na zlocie? :decayed::polew:

Opublikowano

:gwizdanie: dzisiaj wytrzeźwiał...

Opublikowano
  • Autor

Poziu[/b], dzięki za niezapomniane wrażenia z przejażdżki Twoim autem

To takie zabawy mnie ominęly, a ja myślałem że Poziek po piątkowej imprezie obudził się dopiero na grilla nastepnego dnia.

Opublikowano

Pepin, dziekówka za wypróbowanie 3.0 TDi ;):good:

To dobrze że zacząłeś od mojej .. bo lukaszr też jechał i mówił że to tylko seria ... Onowy i Cuberowy następnym razem sobie sprawdź ;)

To takie zabawy mnie ominęly, a ja myślałem że Poziek po piątkowej imprezie obudził się dopiero na grilla nastepnego dnia.

jazdy były w niedzielę .. tuż przed wyjazdem ok 11tej

Opublikowano

Nikt nie pisze o meczu :gwizdanie: :gwizdanie:

Dawać foty i relacjonować kto ma kontuzje i dlaczego Ono nie grał.... Adaś kotlety dostarczył ?

Lukas polewał ?

O Pozia nie pytam bo widziałem na fotach że miał inne zajęcie - KOBIETY :kox: :kox:

Opublikowano

Nikt nie pisze o meczu :gwizdanie: :gwizdanie:

Dawać foty i relacjonować kto ma kontuzje i dlaczego Ono nie grał.... Adaś kotlety dostarczył ?

Lukas polewał ?

O Pozia nie pytam bo widziałem na fotach że miał inne zajęcie - KOBIETY :kox: :kox:

mecz był ale w siatę :naughty: wynik sobotniego to 4:1 w setach (zgadnijcie kto wygrał :tongue4:) :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie: dzisiaj wytrzeźwiał...

około południa, a przynajmniej tak się czuję, a wczoraj tylko z dwa browary wypiłem.

Opublikowano

Ja wrzucę fotki, tylko muszę przebrać :kox:

Opublikowano

nocny powrot bez niespodzianek. korkow, zbednych utrudnien. odjazd 23.00 w domu 2:50 AM.

dzieki wszystkim za towarzystwo. :hi:

adadurowi za organizacje. :notworthy:

mam nadzieje na kolejne spotkanie na kolejnym zlocie. :good:

Opublikowano
  • Autor

Adadur oraganizacja super

Pozostałym dziękuję za spędzony razem czas

Ja również wszystkim dziękują za fajną zabawę ... no może w piątek mogło być spokojniej bez tego bicia szkła i przewalania stołów bo nie sądzę by wiaterek aż tak wiał :)

Brynia zawsze może być lepiej ale człowiek się uczy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.