Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL]Goodyear F1 czy Dunlop Sport 3000A

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomóżcie, bo mam dylemat.

Poszukuję oponek na lato i mam do wyboru jak w temacie. Co o tym myślicie?? Jakieś doświadczenia??

Jeździłem kiedyś A4 na F1 i byłem całkiem zadowolony, ale słyszałem też dobre opinie nt. Dunlopów, ale nie wiem co wart jest ten model.

:confused4:

Dzięki, pozdrawiam

Opublikowano

Tych modeli jest od zasrania, więc ja też nie wiem konkretnie co do tych dwóch, ale jako marka dunlop stoi znacznie wyżej niz goodyear.

Opublikowano

Ja również się zastanawiam nad wyborem opon na lato, i nie wiem czy wybrać GoodYeary F1 czy Dunlopy Sport Maxx.

Opublikowano

Ja mam Goodyear F1 i jestem zadowolony :th: Polecam :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja również się zastanawiam nad wyborem opon na lato, i nie wiem czy wybrać GoodYeary F1 czy Dunlopy Sport Maxx.

Gdybym to ja miał taki dylemat to wybrałbym sport maxx, ale w moim rozmiarze F1 można kupić już za 370, a do sport maxx'ów nie mam dojścia w tej cenie.

Opublikowano

F1 ( miałem i były kozackie )

Opublikowano

kozackie GY F1 moze sa. za to bardzo szybko sie scieraja:) poprtzednio mielem wlasnie eagle F1 a teraz dunlop maxx sport wiec mam porownanie.

Bez namyslu wybralbym DUNLOP. za Eagle F1 przemawia jedynie wyglad.

Opublikowano

kozackie GY F1 moze sa. za to bardzo szybko sie scieraja:) poprtzednio mielem wlasnie eagle F1 a teraz dunlop maxx sport wiec mam porownanie.

Bez namyslu wybralbym DUNLOP. za Eagle F1 przemawia jedynie wyglad.

A może ktoś z was w przybliżeniu podać ile km można przejechać na tych oponach przy łagodnym stylu jazy?

Opublikowano

hmmm w kilometrach nie jestem w stanie podac. Mi opony wystarczaja na jeden sezon... robie 30tys km rocznie. a styl jazdy jest dosyc agresywny. Wiec przy lagodnej jezdzie spokojnie 2 sezony zrobisz.

druga sprawa wydaje mi sie ze dunlop jakosciow lepszy.

poza tym wiem ze B7 wujezdza-lo z salony na takich wlasnie dunlopach.

Opublikowano

Polecam GY F1 miałem na poprzednim autku i sprawowały sie super :th:

Opublikowano

widze ze u wiekszosci gore bierze wyglad opony, a nie jakosc.... no ale coz;p :blink:

Opublikowano

F1 są miękkie i dosyć szybko się ścierają

Dunlopy SP 9000 Sport czy tegoroczny model 9090 sa bardzo OK :th:

Opublikowano

maciejak, domyslam, sie ze szukasz opon na swoje 18" ;) - napisz do usera wojtusania.

Opublikowano

My mieliśmy u siebie Goodyeary F1 Eagle, i wg. mnie są z za miękkiej gumy i szybko się zużywają, do tego są głośne, ale bieżnik mają kox :naughty: Obecnie jeździmy na Dunlopach SP 9090 i jak narazie są ok :P są ciche i starczą na dłużej. Ja bym wziął Dunlopy, wyglądem raz się już pokierowałem przy zakupie aparatu i trochę żałuję :wink4:

Opublikowano

popieram w 100% przedmowce!!

Opublikowano

Ja od dawien dawna byłem za Dunlopem ale jak założyłem na swoją Audiolke Toyo Proxes T1R jestem zachwycony przez same gumki przyczepność się bardzo mocno poprawiła poprzednio jezdziłem na dunlopach i nie było takiego efektu a jeszcze w połączeniu z obniżonym zawiasem jakie posiadam od nie dawna to już wogule kolosalna różnica w prowadzeniu :>

Także ja z tych dwuch polecam trzecią marke Toyo :decayed:

Opublikowano

Goodyear F1 Eagle Asymetric też się szybko ścierają?

Opublikowano

Goodyear F1 Eagle Asymetric też się szybko ścierają?

to zalezy od mieszanki a nie bieżnika więc - tak

Opublikowano

Ja od dawien dawna byłem za Dunlopem ale jak założyłem na swoją Audiolke Toyo Proxes T1R jestem zachwycony przez same gumki przyczepność się bardzo mocno poprawiła poprzednio jezdziłem na dunlopach i nie było takiego efektu a jeszcze w połączeniu z obniżonym zawiasem jakie posiadam od nie dawna to już wogule kolosalna różnica w prowadzeniu :>

Także ja z tych dwuch polecam trzecią marke Toyo :decayed:

wogÓle

niedawna

dwÓch

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.