Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa Wspomagania i Maglownica


?ydzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z pompą wspomagania mianowicie miałem wyciek z maglownicy i zajechana pompę wspomagania maglownica zregenerowana pompa nowa i teraz problem , płyn w zbiorniczku szary sie zrobił i bulgocze płyn w dodatku pompa wyje nowa , mowi ze troche pojeździć jak nie ustąpi to mam przyjechc ale pytanie czy to faktycznie wystarczy odpowietrzyc czy pompa wyje od tego ze jest szary płyn w zbiorniczku ????? pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze kolega,jak sitko lata po zbiorniczku takie będą objawy.Ewentualnie wykręć zbiorniczek umyj go a sitko od góry na kropelkę przyłap żeby nie wyleciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zmieniałeś płyn na nowy???Był płukany cały układ???Chodz jeżeli nowy magiel i pompa to w zasadzie nie ma potrzeby płukać.Płyn robi sie szary od opiłków które zbierają sie z magla lub pompy.Ja zmieniłem magiel na używkę i zauwazyłem ze płyn po jakimś czasie jest ciut ciemniejszy ale do koloru kawy z mlekiem brakuje dużo.Kto robił regeneracje magla i co dokładnie wymienił?????

Pompa moze wyć bo jest zapowietrzony układ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sitko nie lata , regeneracje robił serwis który się tym zajmuje , a dokładnie to z maglownicy uciekał płyn wydaje mi się ze do końca nie płukali i rano jak jest zimny płyn to pompa cicho chodzi jutro jadę do niego spowrotem a jeszcze mam pytanie czy węże nie są zamienione na maglownicy ????płynu jeszcze nie zamieniałem nie chciałem tego robic jeszcze bo jutro mu go oddaje , napisze co było nie tak jak sie z tym upora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest to mozliwe ze pompa jest zepsuta ???

---------- Post dopisany 22-08-2012 at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2012 at 18:26 ----------

Dzis sie dowiadywalem ze moze byc zaworek przy pompi zabrudzony i tez. Beda takie objawy

---------- Post dopisany 28-08-2012 at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 19:09 ----------

witam problem z bulgotaniem ustał był zabrudzony zbiorniczek , ale nadal pompa wyje ale tylko jak skręcam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...