Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spalanie po zawirusowaniu autka


nex

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma sensu pisać ile komu pali, bo każdy mieszka w innym terenie, jedni mają prosty teren inni górzysty, temat był o tym czy spadło Wam spalanie.

U mnie tereny są górzyste i ja jak robię około 6L spalanie to jest sukces. Wcześniej było 6.5 minimum

To po co zakladałes temat?:grin:

Po to aby dowiedzieć się czy spalanie innym użytkownikom również spadło - jak ktoś robi stałe trasy to od razu widać, a nie po to aby temat szedł w inna stronę i pisać że mi pali 3 a mi 7. Ważne było o ile spadło spalanie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi..

Miałem serie AFN,

Weszło turbo AWX + wtryski 0.230 i spalanie w trasie jak było przy 90km/h ok. 4,3L teraz mam 6L jak jade 120-130 to zjada prawie 7. Miasto 9L..

To normalne?

Program był pod to pisany, jest prawie 170km i 370nm.

To normalne spalanie przy wtryskach 0.230? Bo mi sie wydaje ze za dużo zjada paliwa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie raczej. mi afn + t.awx + 216 zje wtrasie 6,5 miasto na krotkich dystansach 9 także chyba norma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz tym sie toczył to będzie mało paliło, ale korzystanie z mocy swoje spala, powyzej 120 leje jak z wiadra na krótkie przyspieszanie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miał palić mniej po programie :P i jakoś nikt nic nie wspomniał ze przy wymianie wtrysków zacznie wiecej palić :P ALe za to jedzie teraz

po programie tak ale nie po wymianie zasilania paliwem i powietrzem:wink:

jak miałem seryjne graty i soft to palił tyle samo co seria ale zmiana pompek i turbo juz swoje zrobiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedem i pol litra spala,na serii tez tyle lykal

Piotrek costam nowego zrezał:naughty:

new upgrade 30.08.12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedem i pol litra spala,na serii tez tyle lykal

Piotrek costam nowego zrezał:naughty:

new upgrade 30.08.12

wyciagnał szmate z dolotu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi jara litra więcej względem tego co było wcześniej. Auto to ahu +216 +soft około 130 ps.

Krótkie trasy (2-6 km), zakorkowane miasto i spalanie średnie 8,5, przed chipem i wtryskami jarał jakieś 7,5 w tych samych warunkach. Jazda normalna bez ciśnięcia. Emeryt style obecnie 7,5 miasto wcześniej 6,5.

Trasa spalanie jak kiedyś lub nawet odrobinę mniejsze.

Jutro dawkę mu zmniejszę może się poprawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przy normalnej pali ciut mniej ale w trasie 130- 180 km/h to mi ostatnio 8,5 zlopnal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne że po programie nie zauważyłem wzrostu spalania a pięknie się wyprzedza :wink:, zaznaczam że nie jeżdżę szybko ale kiedy trzeba wyprzedzić - bardzo się przydaje ten przyrost mocy :decayed:. Mam 1.9 TDI i jestem bardzo zadowolony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po programie pali mniej niz na seri jak wolniej jezdzie bo jak zapie.dalam na trasie to bierze to samo co przed programem. Rekord to 4 litry ale jazda w nocy wylacznie po miescie bez korkow i na tempomacie do 60km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po programie pali mniej niz na seri jak wolniej jezdzie bo jak zapie.dalam na trasie to bierze to samo co przed programem. Rekord to 4 litry ale jazda w nocy wylacznie po miescie bez korkow i na tempomacie do 60km/h

To chyba max. 3'ci bieg wrzucałeś, bo 4'ka przy 60 to zamulanie silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...