Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zapraszamy

Opublikowano

czy to już czas na złoty :gwizdanie:jeśli dopisze pogoda to będę :hi:

Opublikowano
  • Autor

dziś o 15 bez spóźnień

Opublikowano

czy to już czas na złoty :gwizdanie:jeśli dopisze pogoda to będę :hi:

Słońce wyjrzało,więc tym bardziej czas na ostre spoty,chociaż zimą nie było przerw :naughty:

Opublikowano

Z chęcią dołączymy... ja plus jeszcze kolega (A4 B5 2,6 q)

jakos nie dotarliscie
Opublikowano

Z chęcią dołączymy... ja plus jeszcze kolega (A4 B5 2,6 q)

:thumbdown: zapowiedź była ale nikt nie przyjechał :thumbdown:

Opublikowano

fani :a4fan:

<img src="http://www.fotoszok.pl/images.php/i1587_1.jpg" alt="Fotoszok.pl" />

<img src="http://www.fotoszok.pl/images.php/i1588_2.jpg" alt="Fotoszok.pl" />

<img src="http://www.fotoszok.pl/images.php/i1589_3.jpg" alt="Fotoszok.pl" />

Opublikowano

Te zdjęcia to chyba mają za duży format i wszystkiego nie widać :(

Opublikowano

suwak masz na dole :D

Opublikowano

suwak masz na dole :D

szkoda serwer zapychać tak dużymi fotami,żeby tylko moderator nie usunął :polew:

Opublikowano

suwak masz na dole :D

szkoda serwer zapychać tak dużymi fotami,żeby tylko moderator nie usunął :polew:

a to już problem moderatora :gwizdanie:

użyj Ctrl-

Opublikowano

Panowie sorki że się nie pojawiłem ale furka mnie zawiodła

ma ktoś z was Vaga bo potrzebuje się jak najszybciej podłączyć i logi zrobć??

Proszę :)

Opublikowano

Łukasz, co ze spowalniaczami :mysli:

dawaj relacje jak poszło :naughty:

[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 08:39_________________________________________________

Panowie sorki że się nie pojawiłem ale furka mnie zawiodła

ma ktoś z was Vaga bo potrzebuje się jak najszybciej podłączyć i logi zrobć??

Proszę :)

poczytaj wątek to się dowiesz, a co się dzieje :cool1:

Opublikowano

jeszcze nic nie robilme, tyle co z zakopanego wrocilem, w tym tyg. sie wezme[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 19:31_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=ZF_dnGVbXkM&feature=player_embedded#

Opublikowano

nie o takie spowalniacze mi chodziło :evil:

no niezłą kontrole trakcji ma gościu :kox:

Opublikowano

Ktoś dzisiaj przyjedzie?

pytasz jeszcze :evil:

obecność obowiązkowa :naughty:

dzisiaj to chyba miejsc podwawelem braknie :polew:

ps. zaproś kumpla od A3, mam pomysła :mysli:

Opublikowano

Ktoś dzisiaj przyjedzie?

pytasz jeszcze :evil:

obecność obowiązkowa :naughty:

dzisiaj to chyba miejsc podwawelem braknie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ps. zaproś kumpla od A3, mam pomysła :mysli:

Raczej go nie będzie,masuje cycki bo ślub coraz bliżej

Opublikowano
  • Autor

Ktoś dzisiaj przyjedzie?

pytasz jeszcze :evil:

obecność obowiązkowa :naughty:

dzisiaj to chyba miejsc podwawelem braknie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ps. zaproś kumpla od A3, mam pomysła :mysli:

Raczej go nie będzie,masuje cycki bo ślub coraz bliżej

jaq na tysiąc % będe :notworthy::polew:

Opublikowano

Dwóch będzie i ja trzeci,a reszta to chyba niespodzianke chce zrobić :naughty:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 13:20_________________________________________________Było git,czekam na fotki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.