Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja 3 ja

Opublikowano
  • Autor

ROGER-jade jako "4"

Opublikowano

Nie ma co się zastanawiać,trzeba organizować grupę i jechać.Ja jestem chętny "1" :good:

---------------------------------->Zlot.jpg<----------------------------------

maro------1

alex-------2

wircik-----3

ROGER----4

----5 ????????????

maro------1

alex-------2 ---------qrde nie jade ;(

wircik-----3

ROGER----4

----5 ????????????

robota jest, a szwagrowi się nie odmawia :gwizdanie:

Opublikowano

Szwagier to nie rodzina :wink4:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 13:31_________________________________________________

Nie ma co się zastanawiać,trzeba organizować grupę i jechać.Ja jestem chętny "1" :good:

---------------------------------->Zlot.jpg<----------------------------------

maro------1

alex-------2

wircik-----3

ROGER----4

----5 ????????????

maro------1

alex-------2 ---------qrde nie jade ;(WYPISANY Z KLUBU :polew:

wircik-----3

ROGER----4

----5 ????????????

robota jest, a szwagrowi się nie odmawia :gwizdanie:

SZWAGIER NIE RODZINA :naughty:

Opublikowano
SZWAGIER NIE RODZINA naughty

no trudno :wink4:

Opublikowano

Można mnie wpisać na wyjazd :decayed:

Opublikowano
alex-------2 ---------qrde nie jade cryWYPISANY Z KLUBU

a ile wpisowe :mysli:

zarobie u szwagra to bedzie z czego :)

Opublikowano

zarobisz - już ci nawali :polew:

Opublikowano

zarobisz - już ci nawali :polew:

tak, masz racje :mysli:

najpierw stawke muszę ustalić :evil:

może lepiej jechać z Wami :naughty:

Opublikowano

tak się zastanawiam o której będziecie jechać przez Wieruszów w sobotę?? bo może podczepiłbym się do Was

Opublikowano

tak się zastanawiam o której będziecie jechać przez Wieruszów w sobotę?? bo może podczepiłbym się do Was

14.00 wyjazd z Wielunia u Ciebie możemy być 14.15,jak będziesz czekał to podjedziemy stara "zamkowa" przy samolocie :naughty:

Opublikowano

tak wiec umawiamy się koło samolotu :)[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 20:00_________________________________________________Wyjazd dalej aktualny?? i czy wjedziecie do Wieruszowa :naughty: tak jak się wcześniej umawialiśmy :)

Opublikowano

Wszystko aktualne czekaj jak umówione :good:

Nie jedzie nas dużo , bo reszta na wakacjach :)

Opublikowano

Ja dojadę później na trasie - bo kończę pracę dopiero o 14.

[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 08:41_________________________________________________I jak zwykle nikogo nie było - nic nowego. :wallbash:

Opublikowano

Wircik jeśli możesz napisz jaki kolor jest Twojej Audiczki??

Opublikowano

Ja dojadę później na trasie - bo kończę pracę dopiero o 14.

[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 08:41_________________________________________________I jak zwykle nikogo nie było - nic nowego. :wallbash:

A gdzie byłeś i o której :mysli:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie, nie do wszystkich mamy nr tel żeby powiadomić w ostatniej chwili o zmianach.

Opublikowano

A byliście w ogóle gdzieś??

Opublikowano

Ja byłem w Kobylej Górze - rodzinnie - prawie wszystkie autka WV i do tego Ostrzeszów, ja tam nikogo niestety nie znałem. Chwilę postałem - spiłem coca colę i pojechałem nad jezioro.

Pozdrawiam luk2525 - wyprzedzałem cię pod Wieruszowem (niebieska audi).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.