Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak to wyglądało w Wieluniu, zorganizwany 1 spocik(niedziela 08.06.08r) :)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a7718c9e7ac7fea.html[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 09:26 _________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb8b38fcf1a331dd.html[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 09:31 _________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01eeaa65b2398944.html[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 09:34 _________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/66d632281da4327f.html[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 09:37 _________________________________________________Jeżeli te linki nie działają, dajcie znać.

Opublikowano

no ja nie moglem bo bylem w pracy ale nastpenym razem sie postram przybyc pozdro

Opublikowano

Na następne spotkanie zapraszam bo warto.[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 23:44 _________________________________________________2 spocik w Wieluniu 22.06.08r(niedziela godz 18.00).Mam nadzieje że tym razem frekwencja :a4fan: będzie większa niż ostatnio.

Ja się piszę, może jeszcze ktoś się zapowie?

Opublikowano

potwierdzam obecność 22.06.08r(niedziela godz 18.00).

Opublikowano

postaram się być :kox:

Opublikowano

Coś mało chętnych, chyba trzeba zaprosić kogoś z poza klubu :mysli:

Opublikowano
  • Autor

jak najbardziej :th:

Opublikowano

Niedzielny 2 spocik(22.06.08r).Atmosfera przemiła. Mam nadzieje że tymi zdjęciami zachęcę do przybycia na następne spotkanie :a4fan:

Niech każdy żuci jakiś krótki komentarz :notworthy:

Patrząc z boku

a916097fc9b0e7a4.jpg

Dziewczyną też się podobało

[http://363c4b4f55490df0.jpg

Debata jak zrobić z B6-B8

c198bfefc382be55.jpg

:th: :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th:http://a6a16cf97a2903bbm.jpg

Opublikowano

Skład może być mały, bo niektórzy na wakacjach, ale dla podtrzymania co dwutygodniowych spotkań przybyć trzeba.

Niech się zapowie kto jeszcze nie był :)

Następny spot szybciej 13 lipca ul ciepłownicza godz 18:00(koło zugilu)

Opublikowano
  • Autor

_________________________________________________

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

Pomimo nadciągającego deszczu odbył się 4 spot.(następny 5 dn27.07.08r) Oczywiście dopisali tylko stali bywalcy. Trochę zmokliśmy ale zdjęcia udało się zrobić przed deszczem:

e4eff8abececaa3f.jpg

12be927d4d49937b.jpg

85a813f343a1d489.jpg

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:a6a16cf97a2903bbm.jpg Zapraszamy na następny5 spocik :)

Opublikowano

ja postaram sie zjawic jesli bede mial wolne

Opublikowano

teraz w te niedziele jest spot tzn 27 lipca o 18 postaram sie dojechac pozdrawiam

Opublikowano

będę na pewno. Potwierdzajcie przybycie bo nie wiem ile miejsc zamówić :polew:

na zakładowym parkingu, bo ten publiczny może być za mały.

i nie pędzić mi tak ostro, bo i tak krakowiaków nie przebijecie :polew:

Opublikowano

Przegonić to ich nie zdołamy, bo nasze auta zbyt mało palą :polew:

Do zobaczenia w niedziele.[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 23:10 _________________________________________________Niedzielny 5 spot :a4fan:

915eeeac12447b25.jpg

0e5a567feada8a60.jpg

b9595f467fbf200c.jpg

f31f1c572f76512d.jpg

:audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi:

Opublikowano

Było bardzo fajnie i miło.

Oby przybywało NAS jak najwięcej.

Pozdrawiam.

Jarek

Opublikowano

Dzięki Jarek! Był to dopiero nasz 5 spot, a twój 1, następne na pewno będą ciekawsze. Zapraszam :good:

Następny spot 10 sierpnia ul. Ciepłownicza godz 18:00(koło Zugilu) :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli zdąże dolecieć to z miłą chęcią się zamelduje :wink4:.Chyba że tylko A4 może ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.