Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to miłego zlotu tym razem bezemnie ;(

Opublikowano

to miłego zlotu tym razem bezemnie ;(

ROGER co TY chory jesteś, musisz być i już :evil:

Opublikowano

to miłego zlotu tym razem bezemnie ;(

ROGER co TY chory jesteś, musisz być i już :evil:

uuuuuuuuuuuuuu chyba spocik odwołamy :wallbash:

A ja specjalnie na tę okazję założyłem nowe fele!!!!

Opublikowano

o odwołaniu mowy niema, co najwyżej teraz Maro spalisz nowe gumki testując felunek :naughty:

ROGER gdzie się będziesz podziewał, czyżby wyjazd po żonę :cool1:

Opublikowano

o odwołaniu mowy niema, co najwyżej teraz Maro spalisz nowe gumki testując felunek :naughty:

ROGER gdzie się będziesz podziewał, czyżby wyjazd po żonę :cool1:

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Felunek dzisiaj już chulal :good: Zima poszła chyba na dobre w odstawkę :naughty: śniegu nie będzie.

ROGER po żonę to by nas zabrał :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

j

to miłego zlotu tym razem bezemnie ;(

ROGER co TY chory jesteś, musisz być i już :evil:

ja jestem zdrowy niunia chora niema możliwości jazdy nią a renówką niepojade na zlot AUDI :hi:

Opublikowano

Do zobaczenia za godzinę.Fura wyszykowana i za chwilę wyjeżdżam :hi:

Opublikowano

Do zobaczyska,quattro już grzeje i śmigam :evil:

Szkoda że wszystkich nie będzie :disgust:

Opublikowano

Pozdrowienia dla WIELUŃSKICH Klubowiczów z czasowego pobytu w Łodzi przesyła Marian.

Opublikowano

No Marian dzisiaj Cię nie było ale jesteś usprawiedliwiony.

Dzisiejsze spotkanie uważam za bardzo udane :dance: Pozdro.

Opublikowano

Oczywiście jak zawszze było wesoło :polew: i "ledowo" tzn.brylujący dzisiaj temat to oświetlenie :shocked:Tylu wymian żarówek w życiu nie widziałem :polew: Aczkolwiek mimo pewnych ataków na moją osobę w stylu "co? odblokowali drogę z Kępna" :gwizdanie: ja także spotkanie uznaję za udane :good:

Pozdrawiam wszystkich :hi:

Jarek

Opublikowano

Dzięki Jarek również za przybycie i chęci,bo ty przyjeżdżasz do nas z odległego o 40km Kępna :notworthy:

Sam widzisz że każda nieobecność to jest czego żałować :(

Pozdrowienia dla nieobecnego dzisiaj ROGER-a.

Opublikowano

tak się zaczął nasz 20-sty spocik

c65be6423422fac2med.jpg

a244fc19a9e77492med.jpg

6d602172efb7b19cmed.jpg

rozmowy w toku, a czas leci

66c5a570ccbe4f48med.jpg

7c50ff4cf800ead7med.jpg

d703cf06e12b725fmed.jpg

ledy, ledy

24a6173b52df3f06med.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Jarek również za przybycie i chęci,bo ty przyjeżdżasz do nas z odległego o 40km Kępna :notworthy:

Sam widzisz że każda nieobecność to jest czego żałować :(

Pozdrowienia dla nieobecnego dzisiaj ROGER-a.

dzięki za pozdrowwienia na następnym zlocie też mnie nie będzie bo sprzedaje audi i chyba kupie alfe 159 :hi:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6080114

Opublikowano

dzięki za pozdrowwienia na następnym zlocie też mnie nie będzie bo sprzedaje audi i chyba kupie alfe 159 :hi:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6080114

co Ty piszesz ROGER, jeden raz Cie nie było na zlocie i już chory jesteś. :evil:

:polew: nie damy się nabrać---co alfa---- :polew: dobre sobie

Opublikowano

ROGER z tą alfą to chyba jaja sobie robisz :polew: a gdzie będziesz jezdził na spoty :polew:

Wolę :audi::a4fan: B5 niż alfę z 2006 r :tongue4: i basta :polew:

Opublikowano

dzięki za pozdrowwienia na następnym zlocie też mnie nie będzie bo sprzedaje audi i chyba kupie alfe 159 :hi:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6080114

co Ty piszesz ROGER, jeden raz Cie nie było na zlocie i już chory jesteś. :evil:

:polew: nie damy się nabrać---co alfa---- :polew: dobre sobie

Tak Alfa 159 :polew: a ja jestem Pamela Anderson :gwizdanie:

P.S. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :good:

Pozdrawiam.

Jarek :>

Opublikowano
  • Autor

dziś alfa już kupiona :naughty: jeszcze audi cza sprzedać :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.