Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kawał fajnej fury i za***iste zdjecia :decayed: Wiosną planuje przyjechać do Irlandii swoją to na browarka i jakaś sesyjke można się ustawić :)

Opublikowano
  • Autor

no to obowiazkowo trzeba sie ustawic ..... zapraszam

Opublikowano

Bardzo ładny egzemplarz :) z zewnątrz jest super w środku tylko jakiegoś sprzętu na 2din brakuje i będzie idealnie :) powodzenia w modach

Opublikowano
  • Autor

dzieki spin444

Opublikowano

Kocur :slina:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki FrOstyyy

a tu takie male spy photo :)

201101034593.jpg

zdjecie_1.jpg

Opublikowano

czemu napisałeś że "listwy drzwiowe a'la s4 - zrobione" czyżby to były te z allegro laminatowe repliki? :)

swoja drogą grile z s4 robią robotę :D

Opublikowano
  • Autor

tak odlew z alledrogo i wbrew opiniom po lakierowaniu calkiem daja rade... dosychaly w piecu lakierniczym i w sumie przejezdzilem z nimi cale lato i jakos niepofalowalo ich wiec mysle ze jesli ktos nie ma joba na ori podzespoly to spokojnie mozna je zakladac....

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

swoja drogą grile z s4 robią robotę :D

juz nie moge sie ich doczkac na aucie....

Opublikowano

autko super powiedz co to za listwy pod drzwiami ( te wystające :))? to ori czy jakies dorabiane ? wyjezdzaly auta z fabryki z takimi listwami?

Opublikowano
autko super powiedz co to za listwy pod drzwiami ( te wystające :))? to ori czy jakies dorabiane ? wyjezdzaly auta z fabryki z takimi listwami?

No ja pi....lę :facepalm: a o czym pisze że ma listwy z allegro laminaty :doh:

:facepalm::facepalm: tak wyjeżdżały S4 :hi:

Opublikowano

pięknie się prezentuje dobra sztuka

zdjęcia w magazynie najlepsze:wink: coś innego

powodzenia w modach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

STO_PROCENT pisalem juz ze to laminaty i tak jak kolega Młody Pisze ze podobne podobne wychodzily w ori S4...

Dzieki za dobre slowo strawberry

Opublikowano

Ładna sztuka. Mody jak i plany ciekawe. Powodzenia i co najważniejsze Bezawaryjności! :good:

Opublikowano

Super avant! mody idą w dobrym kierunku, dobrze że trafiłeś na forum to cie naprowadzimy na dobrą drogę hehe.

Głosowanie się dziś zaczęło :hi:

Opublikowano
  • Autor

akajam mlody dzieki za dobre slowo ... niebawem nastepny update...

---------- Post dopisany 07-03-2013 at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany 28-02-2013 at 15:38 ----------

wpadly podswitlane szufladki....:naughty: - dzieki siemian....:hi:

DSC6680.jpg

Opublikowano

nie chcesz kiery 4 ramiennej z multi ( dwa rodzaje skóry i czerwona nic) z poducha tanio oddam?:naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzieki.... ale moja kiera robi robote i zostaje na zawsze.....

Opublikowano

Super sie prezetuje tylko zastanawiam sie dlaczego jej nie widuje na miescie :whistling:

Opublikowano

Ladna ladna

zakladaj rns-e zobaczysz roznice

Opublikowano
  • Autor

Kadafi bardzo zadko bywam w G.City pewnie dlatego.... mozna by sie kiedys ustawic wiekszym gronem.... andr3i myslalem o RNSie ale jak zobaczylem jak to gra razem z bose to chyba zostane przy swoim systemie.... no chyba ze juz naprawde nie bede mial co dlubac a 'pussy-control' bedzie na wakacjach :decayed:

dzieki za dobre slowo....

zalozylem juz 'ruszta' z esy ale nie mam jak fot zrobic bo leje.... musze jeszcze znaczek s-line dopasowac jakos do kratek ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.