Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana radia chorus na concert II


Rekomendowane odpowiedzi

tak istnieje, tylko nie bedzie w 100% dzialalo tak jak powinno, chyba ze dokupisz adapter... ale to chyba nie oplacalne zabardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adapter can bus, sa dwa rodzaje concert II z okraglymi rogami i kwedratowymi, ten z okraglymi pasuje, ale nie bedziesz mial podswietlenia - idzie to zrobic jest opis na forum, bedzie sie wylanczalo co godzine, slabo bedzie radio odbieralo - ale to tez idzie zrobic.... bedziesz je musial wlanczac i wylanczas recznie - przez wcisniecie on/off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam na Canie z Rds-em dziala idealnie:) bez Cana nie masz podswietlenia ale na forum masz opis jak podlaczyc wszystko a no i nie edzialaja wszystkie glosniki :D ale jest patent :) chyba jedyny bialy kabelek przy kostce :D utnij go zaizoluj i masz juz wszystkie glosniki dzialajace no ale niestety po godzince wylaczy ci sie :) a na Canie wszystko IDEAL :) No ale neistety cd mi padlo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę sie pod pytanie bo tez mam zamiar zmienic kaseciaka chorus 1 na concert 2, rozumiem ze to radio wraz z CanBusem bedzie dzialac w 100% sprawnie? :eusathink:

W autach po II lifcie występowały zegary z can. Jak twoje mają can to wystarczy pociągnąć dwa kable od radia do zegarów i nie trzeba can adaptera. Żeby wszystko zagrało.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W autach po II lifcie występowały zegary z can

A jak poznać czy na 100% mamy zegary z CAN? Bo rozumiem nie we wszystkich poliftach to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na internecie wiec pomyślałem że i Wam się przyda :)

allclustersrev.jpg

Legenda:

Cluster 1 to 1996/97 (nie immobilizer, no Can-Bus)

Cluster 2 jest 1998-1999.5 (nie immobilizer, no Can-Bus)

Cluster 3 to 2000 do 2001.5 (00 + nie miał immobiliser ale Can-Bus został wprowadzony od 2000 r.,)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to teraz już całkowicie zgłupłem... Mam 99 i cyfrowy zegarek w liczniku :D

to roczniki modelowe podane :wink: czyli 2000 to autko produkowane od 1 lipca 1999 roku

Moja A4 jest z września 2000 roku i mam rocznik modelowy 2001 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat

powiedzcie mi jak wygląda sytuacja gdy mając a4 b5 z grudnia 1999r. wymieniłem właśnie chorusa na concert II, podświetlenie zrobiłem lecz bez cana i mam taki problem że co godzinę się wyłącza i nie za każdym razem wszystkie głośniki grają (muszę parę razy radyjko załączyć/wyłączyć by zadziałało). Mam Digital Clock jakie kable trzeba pociągnąć z radia ? i jak wygląda sytuacja gdy chcemy podłączyć wzmacniacz + tuba. Bo mam problem iż chciałem podłączyć wzmacniacz po przez adapter i pod głośniki. Sygnał na wzmacniaczu mam lecz nie gra skrzynia. Podejrzewam ze na glosnikach mogą być seryjne wzmacniacze tylko jak teraz to podpiąć by je ominąć.

Prosze o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...