Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny sedanik,nowe fotki :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich po długiej przerwie :siema:W mojej A4ce zaszło troszkę zmian myślę,że na lepsze :cool: z resztą sami ocenicie co jest dobrze zrobione a co schrzaniłem:grin:

- felgi 18/40/225przod /225tyl Dotz Chronos + dystanse tył 20mm na oponkach TOYO

- przyciemnione wszystkie szyby na przednich folia 30stka + pasek na przedniej (17 cm)

- lotka tylnej klapy

- blenda tylnej szyby

- przyciemnione tylne światła (wypolerowane)

- przedni grill bez znaczka

- w halogenach żarówki SMD 32

- HID 6000K

- Remap APR Stage 1. 193Hp Program pod 98octan

- listwy środek WHITE CARBON 3D

- audio: radio JVC + 4x DLS w drzwiach + skrzynia Fusion 800wat

- blow off valves forge

- turbo timer Apexi

- wydech 2,5 cala Lorbi (na zamówienie firma Michael w Żorach)

- katalizator Magnaflow bez spawów 64mm

- zawieszenie Koni -40/-40

- oświetlenie w środku LED SMD

- w halogenach SMD biała 6W<robi robotę>

- olej Motul 300V pełny syntetyk

- filtr oleju K&N

- filtr powietrza K&N

Pics_Play_1342379284387.jpg

2012_05_18_18_59_01.jpg

2012_05_18_19_01_43.jpg

20120619_120410.jpg

<br /><br />

Pics_Play_1342379284387.jpg

2012_01_30_20_53_01.jpg

2012_05_17_21_35_55.jpg

2012_05_18_20_54_15.jpg

20120819_113315.jpg

20121110_114625.jpg

20121110_114632.jpg

Pics_Play_1352566462546.jpg

20121115_063424.jpg

20121115_163608.jpg

Opublikowano

Fajna karoca.... ja dla mnie pasek na przedniej szybie bardzo słabo wygląda( w orginale nie miałeś tego paska?)i ten blowoff :facepalm:. ale to tylko moje zdanie:d miłego użytkowania!!!

Opublikowano
  • Autor

A co z blowoff-em nie tak micam ?

Opublikowano

fajna czarnula...zrób jeszcze ciemne środki lamp.

Opublikowano

Fajna bryczka, zapraszam do Żor na spota nią :wink:

Opublikowano
  • Autor

:siema:Kuna 80 ...a kiedy macie najbliższego spota w Żorach i gdzie dokładnie :cheesy: chętnie wpadnę . Dzięki za oceny :cheesy:

Opublikowano

ładna, jedyne co to bym te gumy ze środka wywalił bo straszą :decayed: Do tego widze, że moja okolica, wiec pewnie za jakis czas zobacze na żywo na jakimś spocie :wink:

Opublikowano

tylne lampy robiłeś sprayem czy folią??? efekt mega :kox:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
tylne lampy robiłeś sprayem czy folią??? efekt mega :kox:

Miałem już je matowe i polerowałem na mokro na wiertarce :wink:

---------- Post dopisany 15-11-2012 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 21:04 ----------

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Moim zdaniem lepiej by wyglądał z ori grillem pomalowanym na czarno, a tak to niezła sztuka, ale na ziemie z nią :naughty: i wydaje mi się czy tylnie koła wystają poza nadkole :whistling:?

Opublikowano

ale fotel kierowcy uwalonyyy..szok..

Opublikowano

I co to za wyświetlacz pomiędzy środkową kratką nawiewu, a wizytownikiem :eusathink: ?

Opublikowano
  • Autor
Moim zdaniem lepiej by wyglądał z ori grillem pomalowanym na czarno, a tak to niezła sztuka, ale na ziemie z nią :naughty: i wydaje mi się czy tylnie koła wystają poza nadkole :whistling:?

jest na ziemi :) Koni -40 niżej już nie chcę to starczy :wink: może w przyszłości accuair i to będzie dość :grin:

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

I co to za wyświetlacz pomiędzy środkową kratką nawiewu, a wizytownikiem :eusathink: ?

...to pilot sterujący TURBO TIMEREM :wink:

Opublikowano

dopracuj ładnie tego angola , :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.