Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szara półkoza A6 C5 1.8TQ Avant LPG, 17, bixy, Led-y NOWE foty str3


arre

Rekomendowane odpowiedzi

pozyjemy zobaczymy co to bedzie... wyjeb...ane mam bo i tak nie ma co kupic na chwile obecna.... a3 w quattro znalezc to dopiero sztuka :facepalm:

nic nie znajde to 6 zostawiam i tyle, albo ja wybebesze i wystawie golasa za 13k na stalowkach i bez gazu :polew:

Czekam na jutrzejsza opinie Pana "bieglego" z niecierpliwoscia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich majacych watpliwosci

1.8T quattro manual

benzyna i benzyna + gaz

oto lista:

C5 (1997-2004) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO pierwsze napisałeś w ogloszeniu brak jakichkolwiek ognisk korozji tak a z tyłu pod klapa jak ja otworzyłem to co było?tego przez telefon mi nie powiedziałeś drugie ognisko korozji tylna lampa wiesz gdzie zaglądałem,tylne opony do wymiany silnik z tyłu przy ścianie grodziowej zarzygany olejem,spod maski czuć było zapach spalonego sprzęgła, przednie siedzenia całe w plamach tak jakby ktoś je wodą polał i wyrażny zapach w środku samochodu .... a jeszcze jedno lewarek zmiany biegów latał jak .....jakoś w moim audi z przebiegiem 300tysięcy lewarek sztywny i już mi się nawet jechać nie chciało tym autem i na koniec nie jestem żadnym biegłym tylko miałem już troszke samochodów i różne oglądałem.

---------- Post dopisany at 07:42 ---------- Poprzedni post napisany at 07:31 ----------

Bym zapomniał jeszcze co do telefonu nie życzę sobie żebyś wydzwaniał do mnie a co do rdzy w audi miałem już kilka i zawsze gdzie były ogniska korozji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ktos tu czytac nie umie...

czytales opis tu na forum? Tak? byla klapa wymieniana? jest to WYRAZNIE NAPISANE

WYRAZNE JEST TEZ FOTO GDZIE WIDAC WGNIOTKE NA POPRZEDNIEJ KLAPIE.

w poprzedniej klapie w zwiazku z wgniotka tarl amortyzator/teleskop i jest tam utlenienie powierzchowne

DOCZYTAJ NAJPIERW CO TO JEST OGNISKO KOROZJI

ZROBIE DZISIAJ FOTO TYCH "OGNISK KOROZJI" NIECH INNI OCENIA :decayed:

tylne opony maja ~4mm bieznika nowe nie sa i nie beda.... dla mnie na sezon sa bez problemu... nowych nikomu w gratisie nie dam :facepalm:

norma jest ze w 1.8T puszcza z czasem uszczelniacz walkow tzw polksiezyc zapytales sie czy to bylo robione? poza tym nie jest zarzygane a zpocone... byles pod autem? zagladales?

lewarek zmiany biegow latal? coz to znaczy? :facepalm:

Czlowiek ktory nie potrafi porozmawiac normalnie przez telefon ... dzwonic do ciebie wiecej nie bede... chowaj sie dalej za forum tyle potrafisz

i powodzenia w salonie:

tam maja nowe opony, nie ma korozji, silniki sa nowe, lewarek nie lata, i jest czysciutko i pachnaco

byle bys nie zapomnial minimum 200tys na nowe a6

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj nigdzie się nie chowam i nie muszę się przed Tobą z niczego tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek zaraz ktoś Ci napisze, że jesteś arogantem bo mówisz / piszesz rzeczy oczywiste. Mam podobne zdanie do Ciebie ... i chyba jednak przed sprzedażą auta trzeba:

- kupić nowe opony

- wymienić zawieszenie

- wymienić rozrząd oleje itp

- poprawić wszystko co może przeszkadzać nabywcy

i oddać auto za bezcen.

14 letnie auto musi być idealne !!! Nie wiesz ? :)

Najlepsze jest to, że znawcy tematu czyli tzw analitycy giełdowi nie mają pojęcia o danym modelu, o rzeczach które są typowe jak np rdza w rynienkach itp co dotyczy całej gamy Audi z tamtych lat czyli A3 A4 A6 ale piszą swoje dyrdymały usłyszane ale zaczytane gdzieś na innych forach internetowych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to co napisał Kuba 84 jest jak najbardziej oki tylko sprzedający mógł mi wcześniej powiedzieć o bolączkach jego autka to wtedy było by ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie jakich bolaczkach?

przetarciu lakieru od amortyzatora/teleskopu klapy?

ze opony z tylu nie sa nowe? rozumiem ze spodziewales sie nowych

ze uszczelniacz walkow moze sie pocic? to jest cos nie normalnego? nigdzie nie napisalem ze wymienialem lancuszek i uszczelniacz walkow

fotele tez nowe w 14 letnim aucie nie beda

luz na lewarku zmiany biegow kurde tego to nie znam... jezdze sluzbowo sprinterem 2008, clio III 2007 i ibiza 2008 i tam tez lewarek zmiany biegow sztywny nie jest

Tlumaczyc sie nie musisz, autem NIE JEZDZILES, na kanale nie byles, rozmawiac nie chcesz....

sam siebie osmieszasz.....

Kuba84 ja to rozumiem Ty to rozumiesz... a jak widzisz sa osoby ktore chca by 14letnie auto bylo nowe :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz mi tutaj że sam siebie ośmieszam mogłeś mi o tych wszystkich sprawach do zrobienia powiedzieć przez telefon i nie jechał bym 1200 km w obie strony a i jeszcze przytocze jedno Twoje zdanie jak już byliśmy na miejscu u Ciebie cytuje; nie wiem czy sprzedam wam ten samochód naprawdę myślałem że jadę po autko od kogoś z forum.Jak widać różnie to bywa ale i tak życzę powodzenia w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poszło... Długo tak będziecie się kłócić? Dla sprzedającego auto jest warte tyle na ile je wycenil... Kupujący albo się zgodzi albo nie. Nie podoba się to nie kupuj. Jak to mówią "przyjdzie głupi i kupi" albo raczej osoba co zna wady Audi które to Auto ma można powiedzieć przy wyjeździe z fabryki. Dajcie sobie już spokój. Bo to i tak wam nic nie da. Nowego z niego nie zrobicie w ten sposób. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu jak "oczko w głowie, mega doinwestowane " to nie powinno być jakichś "ale" i tłumaczeń bo to 14 letnie auto jest. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak Reggi już ostygłem wycieczkę sobie zrobiliśmy z kolegą :grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz mi tutaj że sam siebie ośmieszam mogłeś mi o tych wszystkich sprawach do zrobienia powiedzieć przez telefon i nie jechał bym 1200 km w obie strony a i jeszcze przytocze jedno Twoje zdanie jak już byliśmy na miejscu u Ciebie cytuje; nie wiem czy sprzedam wam ten samochód naprawdę myślałem że jadę po autko od kogoś z forum.Jak widać różnie to bywa ale i tak życzę powodzenia w sprzedaży.

Masz pretensje a przez telefon nie potrafisz porozmawiac? DLA MNIE TO JEST SMIESZNE....

Wyslalem 30 kilka dodatkowych zdjec o ktore prosiles, o przetarciu od teleskopu klapy zapomnialem poprostu

ze spodziewales sie nowych opon z tyl coz bez komentarza

ze uszczelniacz walkow sie poci? normalne w 99% procentach 1.8T w ktorych nie byl robiony lancuszek walkow

AUTA OD SPODU NIE WIDZIALES, AUTEM NIE JEZDZILES... NA OKO TO CHLOP W SZPITALU UMARL

a po nowe do salonu....

Bidzio1 nie kluce sie... szanowny kolega mial mega wyimaginowane wyobrazenie o 14letnim aucie ze nowe bedzie, porozmawiac przez telefon nie umie, natomiast duzo pisze co to mu sie nie podobalo....

Po mojemu jak "oczko w głowie, mega doinwestowane " to nie powinno być jakichś "ale" i tłumaczeń bo to 14 letnie auto jest. :decayed:

Reggi dalej masz jakis problem? zadzwon pogadamy 600 043 141

masz 1.5 roku starsze z zardzewialym dachem i bez gazu czy ja sie Twego czepiam?

"oczko w glowie" - w h*j w aucie zrobilem i nie zalowalem jest to moje prywatne auto i nie traktuje go w kateorii ze tankuje i nic wiecej

NIGDZIE NIE NAPISALEM ZE JEST MEGA DOINWESTOWANE lub ZE IGLA

wymienilem tylko to co bylo/jest zrobione

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggi dalej masz jakis problem? zadzwon pogadamy 600 043 141

masz 1.5 roku starsze z zardzewialym dachem i bez gazu czy ja sie Twego czepiam?

ale ja problemu nie mam..po prostu mam ziewę :decayed:

Mam rok starsze auto, z parchem na dachu jak 90 % A6 w Avancie.. gaz też mam nawet taki jak Twój..tylko "troszkę" lepszy i Twoje padło nie dorasta mojemu technicznie i wyposażeniowo do pięt więc o czym my w ogóle rozmawiamy.. a jestem bajkowo wyluzowany :wink:

Dzwonić do Ciebie też nie muszę bo nie mam takiej potrzeby więc ściśnij zwieracze i się nie spinać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem wyluzowany wiem co mam nikogo do zakupu nie zmuszam a cena? moja sprawa

nie wiem na jakiej podstawie oceniasz moje padlo jak nie widziles?

czy Twoje padlo jest taka zyleta nie jestem w stanie ocenic bo nie widzialem

o moje zwieracze martwic sie nie musisz

zima idzie Quattro sie sprzeda

przyjedzie ktos normalny to sie z nim dogadam napewno :)

napewno miales pieknie uderzone w tylne kolo/blotnik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się..co akurat było mi na rękę bo od jakiegoś czasu przymierzałem się do zrobienie widebody więc zrobiłem to za free :grin: Dwa ja mam luźną gumę bo to auto zostaje u mnie na zawsze więc mogę zrobić sobie z niego wersje targa i choy komu do tego :kox: Taka sytuacja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pelen luz :naughty:

nie spinam sie... kto to auto zna to zna... kto bedzie chial dokladnie obejrzec to na kanal wjedzie a jak bedzie trzeba to mu zdejme i nadkola i boczki drzwi

nie mam co sie wstydzic

a z pocacym sie uszczelniaczem walkow jezdze od poczatku i zyje :decayed:

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

By wszystko bylo jasne:

Moje tylne opony - tluste nie sa i z tym sie zgadzam ale 17 sa w opcji...

lewa.jpg

prawa.jpg

Ogniska rdzy - to przy teleskopie zrobie na dniach, zapomnialem o tym zupelnie :facepalm:

rdza.jpg

rdzaa.jpg

"ognisko rdzy przy lampie"

rdza2.jpg

rdza3.jpg

Moj wypierdziany brudny poplamiony taboret :decayed:

stolek.jpg

:hi:

---------- Post dopisany 06-10-2013 at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2013 at 19:32 ----------

SPRZEDANA 18500

dziekuje Dobranoc :grin::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak zrobilem mega clear, wszystko wypralem, kupielem oponki i remont silnika i ogolniem plakalem jak sprzedawalem po wyciagnieciu jej z pod kolderki... :whistling:

:kox:

sie zbiore to nastepczynie przedstawie na dniach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...