Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jaka tam opona? nie wierze ze nie trze :decayed:

Musi trzeć, bo inaczej oznaczałoby że jest za wysoko i za wąsko :decayed::decayed:

Opublikowano

jaka tam opona? nie wierze ze nie trze :decayed:

Musi trzeć, bo inaczej oznaczałoby że jest za wysoko i za wąsko :decayed::decayed:

images?q=tbn:ANd9GcTkH6Yxg_LnPFesGffbzmGbrQkelLLu18Z5LuBZROh9hwCtIS2h

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Z ciekawszych rzeczy które ostatnio się zmieniły to wpadły inne felgi 18 z oponkami 225/40 i rozpórka sanek.

Miały być założone dopiero na przyszły sezon ale postanowiłem, że wrzesień sobie jeszcze na nich polatam.

8911b0d49345268dm.jpg

Gwint podniesiony bo byłem wczoraj na przeglądzie i nie chciałem się zawiesić na rolkach, jak w zeszłym roku.

Opublikowano

Dobre kolo, tez mi sie widzi ale zeby byl kox to musi byc syta gleba:whistling:

Opublikowano

Dokładnie.

Przy większej glebie będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie, będzie gleba, węższa opona i dystanse ale to już na przyszły sezon...

Opublikowano

Brawo za koło, lepsze według mnie od prosiaków ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mikołaj w tym roku przyszedł wcześniej :naughty:

6611e3e44ee9acdfm.jpg

Opublikowano

Jakiś Keskin? powiedz mi jak Ci się jeździ z tą dolną rozpórką? jest różnica? ile zajmnie zamontowanie seryjnej?

Opublikowano

seryjnej 10 minut :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj po południu przymierzyłem tył i jest idealnie :decayed:

219d562f7a29df2fm.jpg

Przykręcenie rozpórki to kwestia kilku minut, u mnie były tylko dwie śruby do przykręcenia. Co do efektów to są na plus, auto jest trochę sztywniejsze i nie trzeszczą plastiki.

Opublikowano

ale jest lepiej? głownie chodzi mi o zakręty bo tam zawsze pociskam ostro, bo lubie pasjonatów bo na prostej się za mna trzymają albo chcą a zakręty uuuu.. powoli :grin:

Opublikowano
ale jest lepiej? głownie chodzi mi o zakręty bo tam zawsze pociskam ostro, bo lubie pasjonatów bo na prostej się za mna trzymają albo chcą a zakręty uuuu.. powoli :grin:

Będzie sztywniej ,ale na seryjnych amorach tego nie odczujesz no i z tyłu wtedy też by się przydała.

kamien85 Jakie są paramatry tych rh zw3?

Opublikowano

mam gwint kw v2 no i quattro, także poczuje mi się wydaje.

Opublikowano
  • Autor
kamien85 Jakie są paramatry tych rh zw3?

8J przód i 9J tył, ale wiosnę rant będę zmieniał na 1.75 żeby uzyskać na przodzie szerokość 8,5J

zastanawiam się też na jaki kolor pomalować rotor bo moim zdaniem w kolorze wyglądają lepiej... może czerwień lub bordo + polerowany rant?

Opublikowano
kamien85 Jakie są paramatry tych rh zw3?

8J przód i 9J tył, ale wiosnę rant będę zmieniał na 1.75 żeby uzyskać na przodzie szerokość 8,5J

zastanawiam się też na jaki kolor pomalować rotor bo moim zdaniem w kolorze wyglądają lepiej... może czerwień lub bordo + polerowany rant?

Do czarnego tylko i wyłącznie złoty:kox:

dsc05550kopia.jpg

Opublikowano
  • Autor

a może coś takiego?

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano
  • Autor

Do sezonu jeszcze trochę czasu to pomyśle nad kolorem, a tymczasem przyszła kolejna paczka :wink:

ham.jpg

Opublikowano

Zbroisz sie :) No tak przez ta felgę bedzie widac :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.