Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)


kamien85

Rekomendowane odpowiedzi

jaka tam opona? nie wierze ze nie trze :decayed:

Musi trzeć, bo inaczej oznaczałoby że jest za wysoko i za wąsko :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawszych rzeczy które ostatnio się zmieniły to wpadły inne felgi 18 z oponkami 225/40 i rozpórka sanek.

Miały być założone dopiero na przyszły sezon ale postanowiłem, że wrzesień sobie jeszcze na nich polatam.

8911b0d49345268dm.jpg

Gwint podniesiony bo byłem wczoraj na przeglądzie i nie chciałem się zawiesić na rolkach, jak w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre kolo, tez mi sie widzi ale zeby byl kox to musi byc syta gleba:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, będzie gleba, węższa opona i dystanse ale to już na przyszły sezon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś Keskin? powiedz mi jak Ci się jeździ z tą dolną rozpórką? jest różnica? ile zajmnie zamontowanie seryjnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po południu przymierzyłem tył i jest idealnie :decayed:

219d562f7a29df2fm.jpg

Przykręcenie rozpórki to kwestia kilku minut, u mnie były tylko dwie śruby do przykręcenia. Co do efektów to są na plus, auto jest trochę sztywniejsze i nie trzeszczą plastiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest lepiej? głownie chodzi mi o zakręty bo tam zawsze pociskam ostro, bo lubie pasjonatów bo na prostej się za mna trzymają albo chcą a zakręty uuuu.. powoli :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest lepiej? głownie chodzi mi o zakręty bo tam zawsze pociskam ostro, bo lubie pasjonatów bo na prostej się za mna trzymają albo chcą a zakręty uuuu.. powoli :grin:

Będzie sztywniej ,ale na seryjnych amorach tego nie odczujesz no i z tyłu wtedy też by się przydała.

kamien85 Jakie są paramatry tych rh zw3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamien85 Jakie są paramatry tych rh zw3?

8J przód i 9J tył, ale wiosnę rant będę zmieniał na 1.75 żeby uzyskać na przodzie szerokość 8,5J

zastanawiam się też na jaki kolor pomalować rotor bo moim zdaniem w kolorze wyglądają lepiej... może czerwień lub bordo + polerowany rant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamien85 Jakie są paramatry tych rh zw3?

8J przód i 9J tył, ale wiosnę rant będę zmieniał na 1.75 żeby uzyskać na przodzie szerokość 8,5J

zastanawiam się też na jaki kolor pomalować rotor bo moim zdaniem w kolorze wyglądają lepiej... może czerwień lub bordo + polerowany rant?

Do czarnego tylko i wyłącznie złoty:kox:

dsc05550kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sezonu jeszcze trochę czasu to pomyśle nad kolorem, a tymczasem przyszła kolejna paczka :wink:

ham.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...