Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy ta osłona jest coś warta?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w poprzednim AUDI miałem takową + oslona na skrzynie zadanie swoje spełniała nic się złego nie działo więc polecam

Opublikowano

Ja kupowałem tutaj OSŁONA SILNIKA + SKRZYNI PASSAT B5,AUDI A4 +LISTWA (2555360361) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. .Mam ją już 1,5 roku ,jest elastyczna nawet zimą .Kiedyś jak mi spinki puściły to darłem ją po asfalcie i kałużach i jest OK. Nie kupuj u nich spinek są do bani .

Opublikowano
Ja kupowałem tutaj OSŁONA SILNIKA + SKRZYNI PASSAT B5,AUDI A4 +LISTWA (2555360361) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. .Mam ją już 1,5 roku ,jest elastyczna nawet zimą .Kiedyś jak mi spinki puściły to darłem ją po asfalcie i kałużach i jest OK. Nie kupuj u nich spinek są do bani .

dokładnie od tego sprzedawcy też miałem.....fakt spinki do d..y

Opublikowano

a powiedzcie mi czy nie lepiej taka oslona z blachy aluminiowej? (przy glebie) bo mam dylemat czy kupic z twprzywa czy alu

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A czy jest różnica benzyna/diesel?

Bo na jednej aukcji było podane że nie pasuje do tdi

Opublikowano

wydaje mi się że pod silnik jest to samo,nie wiem jak jest przy 2.5TDi i przy triptronicu.tam może być inne osłona pod skrzynię

ja nie mam żadnej spinki,u mnie osłony trzymają się na trytki,przynajmniej mam pewne że nie zgubię,wywaliłem wszystkie spinki o tym jak raz na trasie mi się odpieła osłona pod skrzynia

polecam osłonę metalową na glebie,zamiast zerwać osłony to sobie może przy okazji pas przedni wyrwiesz

Opublikowano

ja mam również taką osłonę ale jeszcze nie założyłem ... brakuje mi szpilek wiecie może gdzie można takowe dostać ?

Opublikowano
A czy jest różnica benzyna/diesel?

Bo na jednej aukcji było podane że nie pasuje do tdi

w benzyniaku masz mniejsza oslone niz w td :P przynajmniej tak jest w b6 :Pjutro lukne pod swoja b5 to sprawdze ;)

Opublikowano

To czekam na odpowiedź bo już zgłupiałem.

Jedni piszą że psuje do wszystkich silników a inni że są różne. A może tylko do V6 TDI nie pasuje?

Opublikowano

Nie wiem jak z wymiarami ale z tego co gdzieś widziałem to tdi mają jeszcze wygłuszenie z gąbki na tej osłonie ale nie wiem czy to tylko w oryginałach czy w zamiennikach też

Opublikowano
Nie wiem jak z wymiarami ale z tego co gdzieś widziałem to tdi mają jeszcze wygłuszenie z gąbki na tej osłonie ale nie wiem czy to tylko w oryginałach czy w zamiennikach też

Benzyniaki też :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.