Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ta osłona jest coś warta?


pepik

Rekomendowane odpowiedzi

w poprzednim AUDI miałem takową + oslona na skrzynie zadanie swoje spełniała nic się złego nie działo więc polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem tutaj OSŁONA SILNIKA + SKRZYNI PASSAT B5,AUDI A4 +LISTWA (2555360361) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. .Mam ją już 1,5 roku ,jest elastyczna nawet zimą .Kiedyś jak mi spinki puściły to darłem ją po asfalcie i kałużach i jest OK. Nie kupuj u nich spinek są do bani .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem tutaj OSŁONA SILNIKA + SKRZYNI PASSAT B5,AUDI A4 +LISTWA (2555360361) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. .Mam ją już 1,5 roku ,jest elastyczna nawet zimą .Kiedyś jak mi spinki puściły to darłem ją po asfalcie i kałużach i jest OK. Nie kupuj u nich spinek są do bani .

dokładnie od tego sprzedawcy też miałem.....fakt spinki do d..y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że pod silnik jest to samo,nie wiem jak jest przy 2.5TDi i przy triptronicu.tam może być inne osłona pod skrzynię

ja nie mam żadnej spinki,u mnie osłony trzymają się na trytki,przynajmniej mam pewne że nie zgubię,wywaliłem wszystkie spinki o tym jak raz na trasie mi się odpieła osłona pod skrzynia

polecam osłonę metalową na glebie,zamiast zerwać osłony to sobie może przy okazji pas przedni wyrwiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam również taką osłonę ale jeszcze nie założyłem ... brakuje mi szpilek wiecie może gdzie można takowe dostać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest różnica benzyna/diesel?

Bo na jednej aukcji było podane że nie pasuje do tdi

w benzyniaku masz mniejsza oslone niz w td :P przynajmniej tak jest w b6 :Pjutro lukne pod swoja b5 to sprawdze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekam na odpowiedź bo już zgłupiałem.

Jedni piszą że psuje do wszystkich silników a inni że są różne. A może tylko do V6 TDI nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z wymiarami ale z tego co gdzieś widziałem to tdi mają jeszcze wygłuszenie z gąbki na tej osłonie ale nie wiem czy to tylko w oryginałach czy w zamiennikach też

Benzyniaki też :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...